Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagryzka

Wieczór panieński

Polecane posty

Gość zagryzka

Może trochę nie na temat, ale związane z tematem forum. No właśnie... Jestem trochę nie doświadczona, tzn. jeszcze nie brałam udziału w organizowaniu ślubu. A teraz mam zorganizować wieczór panieński dla koleżanki i nie bardzo wiem, co z tym zrobić. Nie chcę, żeby to było tylko odbębnienie tradycji. To ma być naprawdę niezapomniany wieczór, dlatego proszę o pomoc. Powiedzcie mi, jak się za to zabrać.. Co można zrobić? Jak? Kogo zaprosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huczne-wesele
witam a gdzie organizujesz, w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagryzka
W Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagryzka
A to mi i tak nic nie daje, bo ja chcę sama to zorganizować. Dlatego pytam, jak to zrobić, a nie o kontakt do kogoś, kto by to zrobił za mnie. Ale dzięki wielkie za zainteresowanie :) Jak już pisałam, chciałabym, żeby to był niezapomniany wieczór. Chcę dziewczynę czymś zaskoczyć, rozbawić, wywołać same pozytywne reakcje. Tylko nie wiem nawet jak wieczór panieński powinien rzeczywiście wyglądać. Kto powinien na nim być? Kogo nie powinno być? Czy są jakieś tradycje, że coś trzeba, a czegoś absolutnie nie? Jest mi ktoś w stanie pomóc? Naprawdę to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli będziesz chciała mogę przesłać ci kilka dobrych rad i wskazówek ale prywatnie- podam ci moj adres podaj mi swój ( jeżeli nie będziesz chciała tego zrobic tutaj) a ja w przeciągu dwóch dni wszystko ci przekaże. Hm....Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagryzka
Jasne, bardzo chętnie skorzystam z jakichś rad :) O to właśnie mi chodzi. Bardzo dziękuję. Mój mail: nikam1984@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagryzka
Nikt więcej nie może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagryzka
To może przynajmniej ktoś może powiedzieć, jak wyglądały wasze wieczory panieńskie, albo te, na których już byłyście? Będę bardzo wdzięczna. Może w ten sposób wpadnę na jakiś pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tally wail_
Ja bylam na wieczorze panienskim kolezanki z pracy w grudniu 2006. Z innymi kolezankami przygotowalysmy dla niej pare "niespodzianek". Najpierw mala rozgrzewka u mnie w mieszkaniu:). Kolezanka musiala zalozyc przez nas przygotowany welon + koszulke ze zdjeciem faceta tzw. "nieudacznika" pryszczatego okularnika, z aparetm ortodatycznym:) i z jakims durnym napisem (nie pamietam dokladnie juz jakim). My wszystkie, oprocz przyszlej panny mlodej, bylysmy ubrane na czarne + kazda czerwony krawat:). Zlozylysmy sie na rozne gadzety, typu: kondomy, stanik, stringi, dezodoranty, maseczki do twarzy, jakies probki kremow...itp. Potem pojechalysmy na imprezke do miasta, i chodzilysmy po roznych klubach, w ktorych ona, musiala zaczepiac facetow, i sprzedawac im wlasnie te przez nas przygotowane gadzety:). Z tej sprzedazy zebralysmy sporo forsy, za ktora kupowalysmy drinki i wstep do roznych klubow. Impreza byla extra:D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczaj zwyczajem...
szczerze mówiąc, taki wieczór panieński i tego typu niespodzianki nie byłyby w moim stylu..ja to raczej hm..taka szalejąca nie jestem...ale skoro twojej koleżance pasowały, to ok; w końcu każdy ma inne gusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ja tez proszę
o te rady... moj mail: sunflower111@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam osoby, które zainteresowane są poradami zapraszam do pisania e-mail www.hucznewesele.pl ada@hucznewesele.pl Prosze podawać swoje adresiki napewno odpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką prośbę dostaję od was wiele pytań i wiekszość z nich jest bardzo podobna. Zamieszczę je tutaj(oczywiście te najmniej intymne i anonimowe) wraz z odpowiedziami. i mam propozycję dla tych, którzy zamierzają urządzać takie imprezy oraz śluby i wesela na terenie województwa łodzkiego do końca lipca mam jeszcze wolne terminy. Zatem zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irydka
Ja również jestem w kropce ponieważ pierwszy raz będę musiała zorganizować wieczór panieński będę wdzięczna za rady pozdrawiam irydkaaa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka zorganizowala dla swojej przyjaciolki wieczor panienski w trakcie ktorego byl quiz wiedzy o narzeczonym panny mlodej. rozniste pytania (oczywiscie organizatorka znala prawidlowe odpowiedzi). Byla kupa smiechu bo na panienskim byla siostrzenica pana mlodego, ktora znala go lepiej (przynajmniej wedlug quizu) niz panna mloda :P a na dwoch wieczorach panienskich na ktorych bylam byl: 1) tort w ksztalcie penisa 2) na torcie byla figurka penisa we wzwodzie i panna mloda go schrupala :) aha no i my wszystkie uczestniczki bylysmy ubrane na czarno tak niby ze nam smutno ze ona opuszcza grono panien. (wtedy jeszcze nie bylo wsrod nas mezatek) mysle ze pomysly powinny zalezec glownie od sposobu w jaki lubi sie bawic panna mloda jedne lubia szalec a inne wola babskie pogaduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogonap
tez bym prosiła jesli ktos cos ciekawego moze to niech wysle,mam byc za swiadka juz 1 sierpnia a zabardzo fajnych pomyslow nie mam;[ z gory dzieki i zycze niezapomnianych wieczorow panienskich^^ ;p pozdro;D moj mail milena04_07@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forach spotkałam się już z pomysłami na panieński,i pozwolę sobie zgapić i napisać.ktoś pisał,że np.osoby zaproszone niech przyniosą swoje zdjęcia z dzieciństwa,lat naście,współne np.ze szkoły,studiów-jeśli razem choziłyście.i skleić to wszystko w jakiś filmik dodając śmieszną muzykę odpowiadającą czasom na zdjęciach i wszystko urozmaicić opowieściami z młodości przy drinkach,jedzeniu.to wresja powiedziałabym raczej domowa.jeśli nie,to jakieś przebieranki związane z tematem np.lata 70,albo członkowie ulubionego zespołu panny młodej i dodać do tego jakiś koncert zespołu-łącznie ze śpiewem :D można ten 2 pomysł zastosować,upewnić się w piątkowy wieczór że przyszła panna młoda jest napewno w domu i nie śpi-i nieoczekiwanie w takich strojach pojawić się po nią w domu,i potem udać się do baru/dyskoteki.koniecznie mieć ze sobą aparat-mina panny młodej będzie bezcenna jak zobaczy takie stado przebranych koleżanek :) może jeszcze wizyta w SPA,saunie,masaż..nie mam pojęcia co jeszcze podpowiedzieć,ale mam nadzieję że coś fajengo zorganizujesz.Mnie osobiście striptizer się nie podoba,nie chciałabym mieć takiego na swoim panieńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieje nuda na waszych paniensk
najlepsze to chyba te co handlowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka202
A mi sie wydaje ze najleprzy to w jakims clubie albo limuzyna . Wlasie organizujemy zk umpela naszej kolerzanki i jestesmy z katowic a wymyslilysmy w trojmiescie nad morzem masz hamerai jezdzisz po klubach hihih fajna sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akito
Najfajniej jest, kiedy można spędzić czas w swoim własnym gronie, poplotkować, pobawić się i generalnie zrelaksować. Dlatego polecam wszystkim robienie wieczorów panieńskich w spa! Organizowałam taki niedawno dla mojej siostry w Samu Spa w Novotelu, w Warszawie i muszę przyznać, że w tym stresującym czasie, to był jeden z nielicznych momentów, gdy naprawdę cieszyła się z tego, że wychodzi za mąż ;) Warto sprawdzić ich ofertę na tej stronie: http://www.samui-spa.pl/pakiet-wieczor-panienski Mają opcje zarówno dla samej panny młodej jak i dla koleżanek. My akurat wybrałyśmy opcję trzecią, każda z nas mogła wybrać sobie zabieg na twarz lub ciało, a dodatkowo zrobić manicure lub makijaż. Ktoś nas w końcu rozpieścił ;) Popijałyśmy szampana, grzałyśmy się w saunie i myślę, że to był naprawdę wyjątkowy czas dla mojej siostry. Ale przecież zasłużyła na wszystko, co najlepsze, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na taki okazję sklep erotyczny http://wzaufaniu.pl/ mozna tu kupić naprawdę fajne prezenty na wieczór panieński i kawalerki. Wybór jest bardzo duży i jest tu kilka bardzo oryginalnych rzeczy których nie widziałam np: w innych sex shopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie był to dość kulturalny babski wieczór, nie jestem typem szalonej imprezowiczki więc i tego dnia nie widziałam siebie w takiej roli, moje koleżanki zorganizowały za to robienie tatuaży z henny w orientalnym stylu i to bardzo przypadło nam do gustu, Pani Ania z mehendisign faktycznie zna się na rzeczy i myślę, że już bez większej okazji chętnie się jeszcze wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenner
Ja polecam organizację w Spa takiej imprezy, bo wtedy spada Ci z głowy połowa problemów - dbasz tylko, żeby wszystkie panie dotarły na czas na miejsce, o resztę dba już obsługa ;) Ja robiłam taki w Samui Spa w Novotelu i serdecznie polecam to miejsce. Specjalnie dla nas zarezerwowali pół dnia, zapewnili przekąski oraz szampana. Panie, które tam pracują są bardzo pomocne i ciepłe, tworząc super klimatyczną atmosferę. Miałyśmy czas na plotki, śmiechy i wspólne spędzanie czasu ;) A do tego te masaże, mmmm... boska sprawa ;) Moja przyjaciółka wydawała się być szczęśliwa i naprawdę zrelaksowana, co tylko wyszło na plus! Bawiłyśmy się super, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my na organizowanie wyjazdu do spa na który przecież nie można poświęcić tylko jednego dnia nie miałyśmy czasu, ale za to zostając w Warszawie też nam się udało spędzić bardzo fajny wieczór, mnie się najbardziej spodobały tatuaże http://www.mehendisign.pl/, nie sądziłam, że z pomocą henny można osiągnąć tak artystyczny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczór panieński w spa to rzeczywiście fajna opcja, można przecież wieczorem wyjść pobawić się na miasto jak na wieczór panieński przystało a na drugi dzień wypoczywać na zabiegach- jak dla mnie układ idealny, ostatnio byłam na super wieczorze panieńskim w http://www.unitral.pl/ w Mielnie i zabiegi w klimacie morza martwego zrobiły na mnie naprawdę duże wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graza2
My na poczatek zamowilysmy drinki w parze od vaporti. TO jest alkohol, ktory sie wdycha wiec zabawa jest przednia :D Pozniej rozne quizy i konkursy a na koncu pojechalysmy do klubu bo tam mialysmy wynajeta loze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×