Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość btysre

zwariowałam na punkcie tego zegarka - ale ta cena...

Polecane posty

Gość btysre

pozłacany zegarek tyle kosztuje?? czy to normalne?? w apart kosztuje 520 zł. tu w tym internetowym sklepie kosztuje mniej... w rzeczywistości jest duzo ładniejszy a na mojej drobnej ręce wygląda bardzo elegancko... ale czy taka cena za zagarek pozłacany to nie za dużo?? nie znam się, dlatego pytam - ale to jeden z niewielu zegarków które mi się spodobały... Ta kwota jest dla mnie dosyć spora, ale mogę tyle wygospodarwać, jeśli się postaram... Podopwowiedzcie co o tym myslicie?? http://www.prezencik.pl/claude-bernard-21124-5bid-p-927.html?osCsid=217b4f3b501a0033a1226e5642a625a7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię złotych zegarków, i jego kształt to nie mój styl, znacznie bardziej lubię zegarki z wąską prostokątną kopertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez niezbyt sie podoba, ale powiem ci ze 520 za zegarek.... to niby duzo, dla mnie w tym momencie tak.... a ja sikam za zegarkiem ktory kosztuje 2000 i co mam powiedziec :(?? ;) moze za 10 lat bedzie mnie na niego stac :classic_cool: ;) wydaje mi sie ze powinnas znalezc podobny zegarek zdecydowanie tanszy, tylko musisz poszukac ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wogóle nie lubie zegarków
cenie wolnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallinka9
jest cudny! cudny! bardzo elegancki! bedzie pasował do wszytkego, do innej biżuterii także piękne cacuszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie dużo
a jakoś wybitnie piękny on nie jest, ale najważniejsze że tobie się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczka od krowy
ja bym za niego dala gora stowe ale mnie sie nie podoba jak mi sie zegarek podoba, to dalabym za niego pewnie i te 5 stow, tym bardziej, ze to jest rzecz na lata wiec nie cyndol sie ,jak ci zalezy, tylko kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze jest za drogi
miałam kiedys bardzo podobny, kupiony w markowym sklepie z zegarkami i zapewniam cie ze kosztował dużo mniej a prezentował sie równie dobrze. mysle ze jak dobrze poszukasz i pochodzisz po sklepach to znajdziesz inny równie ładny i tańszy. w kazdym razie za taki zegarek bym tyle nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiaddka kropka kreska
na Allegro jest pełno takich po 40, 50, 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btysre
dziekuję za wszytskei opinie. No więc tak - zegarka szukam już dosyć długo(to już ze 2 lata chyba??) i bardzo ciężko znaleźć mi taki który by mi się spodobał. Obejrzałam już ich mnóstwo i do tej pory spodobało mi sie tylko kilka i zanim zdążyłam zebrać kasę to już ich nei było :( Poza tym ja muszę mieć porządny zegarek nie żadne allegro za 40 zł czy z tych najtańszych zegarków bo mam uczulenie na nikiel i nie mogę takich nosić... Miałam kupic po prostu srebrny zegarek i gdyby ten taki był pewnie nie czekałabym ani minuty żeby go kupić. Ten jest niestety pozałacany i boję się że szybko to pozłocenie mi zejdzie i zostanie sam metal co już tak efektownie by pewnei nie wyglądało... Zresztą dostałąm zegarek pozłącany w przencie z jakieś 2 lata temu, był bardzo ładny, taki do noszneia na łańcuszku, ale bardzo szybko starcił cały urok jak zeszło pozłocenie. Fakt nei był tak dobrej firmy jak ten... Poza tym nie porównujcie szwajcarskiego porządnego zegarka z tymi po 60 zł bo to nie jest to samo w jakosci, wykonczeniu. ten zegarek miałabym na lata... chyba jednak zejdę jeszcze raz całe maisto i poszukam czegos podobnego ale srebrnego. Poszperam tez w necie, jak widać ceny są niższe. A jak nic fajnego nei znajdę to pewnei ten kupie bo dla mnei jest po prostu idealny (jakos chyba przeboleje ten wydatek kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eko.
a bym tego zegarka nawet za darmo nie chciała :D strasznie mi się nie podoba :D jak to z tymi gustami różnie jest, ponoć każdy produkt jest wart tyle, ile jesteś gotowa za niego zapłacić, żeby go zdobyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×