Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość azka

pytanie na rozmowie - Proszę powiedzieć coś o sobie?

Polecane posty

Gość azka

Jak odpowiadać na takie pytanie. Czy trzeba powtórzyć informacje zawarte w cv, tzn zacząć od: Nazywam się tak i tak, ukończyłam taką a taką szkołę, pracowałam w takiej firmie. Czy może jakoś inaczej. Czy może trzeba opowiadać o życiu prywatnym i zainteresowaniach. Może ktoś mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to mają
czarno na białym. Najlepiej opowiedzieć coś stosownie do stanowiska na które aplikujesz. O zdobytym już doświadczeniu i co mogłabys z niego wykorzystać w nowej firmie, o swoich umiejętnościach przydatnych na tym stanowisku. Nie będziesz przecież opowiadać, że prowadziłaś gazetkę szkolną, jesli chcesz pracowac w księgowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Proszę bardzo http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74867,1594861.html zestaw pytań i teoretycznych odpowiedzi  Nie powiem teraz nic odkrywczego że na rozmowie kwalifikacyjnej należy opowiadać mówić o sobie tylki i wyłącznie prawdę. Przecież kłamstwa zawsze wyjdą na jaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmaja
podnoszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzkuzka
To świadczy, że rekrutujący jest smutnym bobkiem. Ani z niego specjalista w dziedzinie twojego stanowiska. Ci co się orientuja pytają o sprawy merytoryczne, np inżynier , nie bedzie takich pierdoł gadał zatrudniając projektanta, bo by mu było wstyd za siebie. Ani z tych bobków specjaliści od "głó" na topie, bo TO PYANIE 2 dekady temu opisane w książkach od zarządzania jest jako tzw "nieużyteczne">inaczej, ze to pierdolenie o szopenie zmuszajace kandydata do jakiegos bezsesnsownego błądzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka kukułeczka
Własnie zastanawiam sie tez jakzacząć ... moze ktoś podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgfgf
ja wiem, pwoiedz ze oddajesz stolec dwa razy dziennie na twardo :) mysle, ze to go zadowoli no i powiesz cos ciekawego o sobie, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbn
Podnoszę temat, bo sam jestem ciekawy :) Jest to zaraz po pytaniu o zarobki najgorsze dla mnie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×