Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakajakaja

STAŻ - ważne

Polecane posty

Gość jakajakaja

Mam możliwość odbycia stażu (z Urzędu Pracy) na pół roku w agencji turystycznej - szef się nie zgodzi na 3 m-ce :/ I mam pytanie, czy warto w to wchodzić? Kiedy sama zrezygnuję, będę musiała ponieść wszystkie koszty??? Tzn. zwrócić kasę za staż? Kiedy mogę zrezygnować bez konsekwencji? Kiedy znajdę pracę na umowę o pracę? A może wystarczy zlecenie? Proszę o odpowiedź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stażystka taka jedna
ja też jestem na stażu i mi powiedziano, że jak znajdę inną pracę, niezależnie, czy o dzieło, czy zlecenie, to umowa stażowa się rozwiązuje (tylko trzeba napisać podanie do dyrektora urzędu, czy coś takiego). Zapytaj sie w swoim urzędzie pracy. Jak sama zrezygnujesz, to nie wypłacą Ci stypendium i na 3 miesiące skreślają z listy bezrobotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajakaja
Dzięki za odpowiedź! A orientujesz się może, czy będę musiała zwrócić kasę, którą otrzymałam? Załóżmy po 4 miesiącach zrezygnuję z jakiegoś powodu - czy będę musiała pieniądze za te 4 m-ce oddać?... Pytam się, bo nie wiem czy nie wypali mi wyjazd za granicę - ale to jeszcze nic pewnego - a pół roku stażu to dla mnie dużo i wszystko może się w tym czasie zdarzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stażystka taka jedna
jak zrezygnyjesz bez powodu, to zwracasz kasę. Jak masz inna pracę, to nie zwracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×