Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zuza

Temat pracy mgr

Polecane posty

Witam, czy jest ktoś kto studiował Zarządzanie Zasobami Ludzkimi? Jestem na magisterce, licnencjat pisałam na całkiem innym kierunku. Promotor juz chce temat i plan a ja mam totalną pustke w głowie, może ktos podrzuci swój temat? Będę wdzięczna 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrzucić ci swój temat
chyba zwariowałaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o jakis plagiat, po prostu nie pisałam nic o tym nigdy, promotor nie podał żadnych temtów. Pisałam wcześniej z finansach więc to co innego. Pytam o temat a nie plan spis treści i Bóg wie jeszcze co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezus Maria studiujesz
i nie wiesz o czym pisać? :o tematy się wymyśla samemu, a nie czeka, aż promotor poda... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Moze coś o motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaktotak* dzieki własnie nad motywacja myślałam albo o szkoleniu i doskonaleniu pracowników Najgorsze że żadnego przedmiotu z zarządzania nie miałam poza marketingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus Maria nie chodzi o podanie tematu ale jakieś przykładowe można chyba?? A poza tym to studiuje Ekonomię a specjalność jest trochę inna... Gdybym pisała z Ekonomii nie prosiłabym o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Ja swoją pracę pisałam o finansach, ale u mnie na roku motywacja była bardzo popularna. Wiele osób pisało na ten temat :) i literatury z tej dziedziny tez jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do biblioteki
pożycz parę pozycji i zobacz co cię zaciekawi przy okazji plan napiszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×