Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapłace za przysługe

PROŚBA DO KOGOŚ MIŁEGO Z WAWY

Polecane posty

Gość zapłace za przysługe

więc mam pewną prośbę do kogoś kto mogłby po drodze do domu zajść do sklepu nike i na poczte ;) mianowicie potrzebuję butów nike dunk ktorych w moim miescie nie ma a w warszawie są na pewno oczywiscie zaplacilabym za ten poswiecony czas ;) wystarczy tylko wstapienie do sklepu a nastepnie wysłanie za pobraniem :P to te buty: http://i15.photobucket.com/albums/a374/4me4/170979517.jpg (wlasnie takie kolory) potrzebny rozmiar 39 ktoś może pomóc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
help ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczet to może być królów
chyba zwariowałaś, kto Ci kupi drogie buty i wyśle, a Ty nie odbierzesz. Na allegro jest przynajmniej transakcja wiążąca, ale przez kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
no przecież nie po to prosze żeby nie odebrać :o zależy mi na tych butach a w drugą stronę: nie wpłace komuś od razu na konto, bo moge nic wzamian nie otrzymać ;) wiec może ktoś może wystawić na allegro żeby było "po bożemu" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i tak musi najpierw je kupi
kupić - a sporo kosztują zapewne.. ja ciebie rozumiem, ale sama bym ich nie kupiła żeby w ten sposób wystawić wiesz co to zaliczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
wiem że to nie jest komfortowa sytuacja że ktoś przez kilka dni bedzie bez tych pieniedzy bo wyda je na buty, ale licze że ktoś jednak jest w stanie pomóc mogłabym wpłacic od razu całą kwote na konto, ale przecież nie wiadomo czy moge komuś tak zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
a kosztują chyba 229zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
poza tym myśle że nawet gdyby sie tak zdarzyło że nie kupiłabym ich od tego kogoś z allegro (CO SIE ABSOLUTNIE NIE ZDARZY BO PRZECIEŻ ICH SZUKAM :o) to i tak kupiłby je ktoś inny, bo tego modelu nie ma na allegro wiele (jak jest to jakaś stara wersja, albo używane) wiec i tak szybko by zszedł i ktoś inny go kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
nikt nie jest w stanie pomóc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa zszedłby ale nie za
sklepową cenę - niższe muszą być na allegro żeby się opłacało.. sorki, ja nie mam konta na A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@poczet to może być królów: rozczaruję Cię: nawet taka oferta na kafe jest wiążąca. Kwestie dowodowe to osobna sprawa - ale, formalnie, taka umowa jest ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz skąd jesteś
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
taa zszedłby ale nie za - a mi sie zdaje że może właśnie za wyższa cene, bo tak jak mówie, nie ma tego modelu na pęczki, gdyby był to bym dawno go kupiła z allegro i nie zawracała tu nikomu głowy. a allegro niektórzy nazywaja alle drogo... ;) sama wiem, bo czesto kupuje, ze to zalezy od sprzedawanej rzeczy, widzialam np okulary - wiem ze w sklepie kosztuja 25, a zeszły za 60 a jestem z białegostoku, a bez sensu by było gdybym pojechała do warszawy i nie znalazła tych butow i wróciła z pustymi rekami. dlatego prosze kogoś o wysłanie, za pośrednictwem allegro czy jak tam sie dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa zszedłby ale nie za
nie - musi być taniej (no chyba ze ktoś lubi przepłacać i podbija licytację, co jest co najmniej głupie..) ponieważ muszą być zawarte koszty przeyłki - czyli osoba sprzedająca (jeśli kupi w sklepie) musi odjąć od tego opłaty pocztowe, bo jak ktoś ma kupować za cenę sklepową plus za przesyłkę to logiczne ze pójdzie do sklepu a nie masz w ogóle sklepu nike w mieście? przecież oni sprowadzają butki z innych sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
taa zszedłby ale nie za - no pewnie że jak ktoś ma w sklepie to nie bedzie przepłącać na allegro, ale jak nie ma...to jest w stanie i na tym wlasnie polega zarabianie na allegro. najwiecej daja ci, dla ktorych allegro jest jedyna droga zakupu danej rzeczy tak jak pisałam, jestem z białegostoku, obeszłam wszystkie sklepy nike w mieście i w zadnym nie ma takiego ani podobnego modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
znajoma mówiła mi że ten model jest niby z zeszłorocznej kolekcji i dlatego nie ma no ale to bzdura bo nike dunk to model z działu SB (skateboarding) ktorego wogole nie ma na polskiej wersji strony nike a ciagle wychodza nowe buty sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszka23x
hahaha ale sie usmialam Ty sie boisz komus zaufac i dac zaliczke a ta osoba ma Ci ufac ze oddasz pieniadze... Musisz cos innego wymyslec, zeby skombinowac te buty z Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
Aszka23x - wiem, wiem że to niekomfortowa sytuacja! ale spojrz na to z mojej strony: ja wpłące pieniadze i moge nic wzamian nie otrzymać. a ktoś kto kupi te buty tak czy siak bedzie miał wziecie na allegro. poza tym nie prosze po to żeby ich nie kupić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
ktoś może jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszka23x
Ja Cie rozumiem w pewnym sensie ALe postaw sie na miejscu osoby robiacej przysluge ZObacze moze sa w Gdansku te buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
dzieki jakby co odezwij sie tu, albo na mail ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszka23x
Co za mail o zawrotnej nazwie honest.. ok ale mistake :) powoodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
to od tytułu piosenki :P z którą mam miłe wspomnienia jak chcesz posluchac to prosze: The Bravery - Honest mistake :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej samemu pojechac
albo kupic na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
a nie lepiej samemu pojechac - przecież gdyby już były na allegro to nie zawracałabym tu nikomu głowy!! ale nie ma. a do wawy nie chce jechac nie mając pewnosci ze je znajde. wiec wole poprosic o pomoc kogos kto tam mieszka. lub w innym miescie i moze wystawic na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem największym naiwniakiem
i chętnie kupię te buty. Żartuję. ;) Wystaw na allegro usługę kupna butów i wysłania ich na Twój adres na allegro. Przelejesz komus kasę za buty+ przesyłkę, a On ci wyśle. Inaczej cieżko Ci będzie znaleźć frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem największym naiwniakiem
Jak tej osobie nie wyślesz pieniędzy*, to zosanie z butami w nieswoim rozmiarze/w nie swoim guście/za niechcianą cenę. Powódów, dla których nie odbierzesz może byc 150: 🌼 bo Ci mamma jednak nie da kasy, 🌼 bo Ci się spodobają inne, 🌼 po przestaję wierzyć poczcie polskiej ... 🌼 bo tak! 🌼 bo zupa byla za słona 🌼 bo jestem wredna 🌼 bo w czwartki kupić mi religia nie pozwala 🌼 bo zielony nie jest podny od kwietnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem największym naiwniakiem
"Modny" zamiast "podny" miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
Jestem największym naiwniakiem - wymieniaj dalej te powody, bo naprawde zabawne :D a co do tego że mama nie da mi kasy - już dała, tyle że butów nie ma :D że co ja mam zrobić z tym allegro? :P wiesz raczej tam kupuję, nie sprzedaję i mam same pozytywy :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×