Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Veila

Abercrombie...

Polecane posty

Poszukuję ubrań tej firmy, mogą być jakieś zagraniczne portale. Interesuje mnie detal i hurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace za przysługe
na allegro jest tego od metra i troche kiedyś było krucho z ta firma ale teraz jest duuużo rzeczy na allegro a jak możesz zagraniczne to ebay ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
ja mam bluzke do sprzedania chcesz? czarna z bialym logo i napisem oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambluzkeabercrombie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam ta firme.. :) gdyby byly jakies sklepy z tymi ubraniami ubieralabym sie tylko u nich. maja swietne ubrania.. moj styl i bardzo dobre gatunkowo... :) moze znacie miejsca gdzie mozna kupic ubrania tej firmy oprocz allegro.. bo nie za bardzo lubie kupowac w ciemno.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyklexyalexy
USA ... I NIEKTORE sklepy w polsce ktore sprowadzaja sobie ciuszki takich firm jak J.LO i inne ja juz znalazlam pare takich malutkich sklepikow nie sadzilam ze znajde tam takie ciuszki ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyklexyalexy a gdzie te sklepy??? bo ja wiem, ze w Rzgowie w CH Ptak i Polros sa sklepy ktore maja tez te ubrania.. ale nie wszystkie... :) wiec gdzie jeszcze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyklexyalexy
szczecin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyklexyalexy
hehehehe:D no bywa ale u ciebie tez sa wiec tam wpadaj i sprawdzaj dostawu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie dokładnie w szczecinie?? mieszkam w koszalinie wiec mam blisko a z checia bym sie wybrała bo ciuchy na prawde extra sa tylko szkoda ze tylko na alegro mozna dostac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyklexyalexy
Na wojska polskiego w malych sklepikach-piwnicach ale nie zawsze jest abercrombie trzeba trafic ale wiekszosc z Usa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaa
wiekszosc ciuszkow abercrombie na allegro to podrobki i od razu to widac, bylam w stanach i te ciuszki są tam bardzo drogie, co dopiero jakbys jeszcze dodala w polsce marże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprocz allegro
caroljana mieszkasz w lodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprocz allegro
a tak sie domyslilam po tym Ptaku ;) a przy okazji-bylas tam moze ostatnio? czy mozna tazm znalezc buty tzw peep toe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze bez problemu znajdziesz tam takie buty.. :) juz w tamte wakacje bylo ich troche... ciekawe wzory.. np. mi spodobaly sie w granatowo-biale paseczki.. :) wiec teraz kiedy sa jeszcze bardziej popularne, pewnie dostaniesz je w co drugim stoisku.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprocz allegro
dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \zasdfghj
a ja kupiłam ostatnio w lumpeksie kurtke za 14 zł.Na początku myślałam,ze to podróba ale nie,oryginalna:)normalnie nie wierzyłam swojemu szczęsciu haha A za tydzien upolowałam bluzę i podkoszulkę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×