Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opinie o pracy

TELEANKIETER/KA

Polecane posty

Gość opinie o pracy

czy ktos pracowal jako teleankieter/ka? i moglby cos o tej pracy opowiedziec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teleankieter
dno beznadzieja wciskanie kitu , szybjie wypalanie i uwstecznienie , beznadziejne zarobki , bardzo małe szanse na awans(supervisora), nieustane ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie o pracy
to mialaby byc praca dorywcza, na maxymalnie pol roku, wiec moze nie byloby tak zle? a jakie zarobki? czytalam ze nawet ok 10zl za ankiete. czy ludzie odbierajacy telefon naprawde sa tacy niemili? mam raczej silny charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ty tam na parapecie
jak masz w ogóle dystans do świata i siebie, to żadna praca cię nie przerazi, ani nie zakręci tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie o pracy
wiem, jednak chcialabym sie czegos wiecej dowiedziec od osob ktore pracowaly, czego mam sie spodziewc, jakie zarobki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była sobie...
Witej, ja pracowałam jako teleankieterka kilka miesięcy za 400 zł na pól etetu. Praca jest dość trudna. Cały czas gadasz to samo, niektórzy ludzie umieją zjechać przez telefon, ale trafiaja się też mili. Jak dla mnie była to praca tylko na jakiś czas teraz szukam innej. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555
Cześć ,ja pracuję jako telemarketer juz 3 lata.Jestem zadowolona i dobre zarobki.Dodam ze pracuje na umowę zlecenie i pracuję w domu.Mam małe dziecko ,więc dla mnie rozwiązanie super.POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie o pracy
dziekuje :) a jak z zarobkami? placa za godzine czy za przeprowadzona ankiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankiety
Przeprowadanie ankiet przez telefon nie jest takie złe 2 wpis był mój i miałem na myśli sprzedaż aktywną przez telefon , np ksiażek , usług itp . Ja zarabiałem nawet około 2 tysięcy pracując 6 godzin dziennie wciskając kit ale w pewnym momencie wolałbym się powiesić niż wykonać jeszcze jeden telefon . Co do ankiet mój kolega pracował w Pentorze nie narzekał tak bardzo , ale zarobki są kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankiety
najczesciej jest mała podstawa +prowizja od ankiet zalezy od firmy nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ze zapytam
5555 a możesz napisac o tym wykonywaniu ankiet w domu. Mam malutkie dziecko i wybawieniem bylaby dla mnie taka praca. Napisz prosze cos wiecej, może być na e-maila.! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie o pracy
jednak praca teleankietera (wykonywanie ankiet przez telefon) a telemarketera (sprzedaz przez telefon) to dwie rozne sprawy. mysle ze do pracy telemarketera trzeba miec predyspozycje, dobra gadka, dar przekonywania itd ale piszcie piszcie :) kazda opinia jest dla mnie wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczka25
Daj sobie spokoj!!!!!!!!!! Ja pracowalam jako telemarketerka...Ile razy dostalam opier.......od klientow to moje... Trzeba miec strasznie silna psychike i duuuuzy dar przekonywania zeby wcisnac cos komus przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie o pracy
dostarczycie mi jeszcze jakis informacji na temat pracy jako teleankieteka (nie telemarketerka bo to wiem ze jest ciezka praca)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam płatne ankiety. Podaję poniżej 2 portale, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). Płatne ankiety to super sprawa, szczególnie jak ktoś to lubi. Nie ma z tego kokosów, ale dorobić można. wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. IMAS - płatne ankiety Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe. http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/20921 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to bony do empiku, tesco, mediamarkt, przelew na paypal https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×