Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicelly

1976 r-- To byl rok!!

Polecane posty

Hej Nicelly! Ja jestem ;-) Tak, to były czasy... Człowiek sie o nic nie martwił, miał wszystko gdzieś, pod nos mu jedzenie stawiali, stał z matką w kolejce po papier toaletowy... ABBA, Kazimierz Kowalski i te sprawy ;-) Ostatnio własnie jestem na etapie wspomnień z dzieciństwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intima,,witaj :D Masz oszukany nick :P:P:P Juz masz 31 :P:P:P No pamietam te czasy :D:D Niezle bylo,,;) Ale ludzie jakos nie narzekali,,niby nic nie bylo w sklepach,ale jakos ludzie zyli,,i wydaje mi sie ,ze mieli lepiej sie niz teraz,, Chociaz na polkach wszystkiego w brud,,to chyba jest wieksza bieda w kraju niz byla za naszych czasow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w brod oczywiscie * ;) I chodzilo mi o czasy naszego dziecinstwa ;) Troszke zagmatwalam ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą w 100%! też tak myślę i nie wiem czy to przez to, że wtedy miałam inne problemy (typu jakie podkolanówki założyć do przedszkola albo czy moja biedronka \"hodowana\" w pudełku od zapałek przeżyła noc) czy rzeczywiście tak było... jednak do początku lat 80-tych to był mój najlepszy okres w życiu :-) Co do mojego wieku, to nic nie oszukuję, jestem z maja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micelly, w szkole mnie uczyli, że pierwsza myśl najlepsza i u Ciebie się to potwierdza - jednak brud ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosatwiam Was, Kobitki, bo mi oczy lecą już... Ostatnio mam coraz większe problemy ze wstawaniem... Mam nadzieje, że topik ładnie się rozwinie i jutro będzie już nas więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślcie... można było przejść na druga stronę ulicy i nie trzeba było szukać pasów. ruch aut prawie zerowy. i kto wtedy słyszał o smogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja wypuszczona z tasmy - \'76, data produkcji tez \'76, niezly rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intima,,ja tez z maja ;) Jeszcze powiedz ,ze 8 :D:D Wpadne pozniej ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trtr 🖐️ lilitka 🖐️ Dokladnie tak bylo,,Pamietam,ze u nas pod blokiem staly 3 auta : Duzy fiat,syrenka i jakas stara skoda,,i wszyscy uwazali nas blok za najbardziej bogaty,bo pod zadnym blokiem tyle aut nie bylo!! Pamietam jak stalam za towarem na kartki,jak biegalam do skupu butelek z butelkami ,,,i wiele innych fajnych rzeczy ;) Ale co najlepsze,,,ze zawsze umielismy sie swietnie zabawic !! Nikt nie slyszal o komputerach,laptopach,PSP, i innych cudach,,,Nie bylo nas calymi dniami w domu,,uwielbialam grac w kluche,klipe i w kapsle :D:D Nie wiem czy terazniejsze dzieciaki wiedza co to za gry!! To naprawde byly cudne czasy!! No i pamietam autobusy,,,niebieskie ogorki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny widzę że sobie już odejmujecie latka...ja jestem z września a mówię że mam 31 :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andaa,,witaj 🖐️ :D A co tam ;) jeszcze nie masz 31 ;) po co sie postarzac ?? ;) Choc mowia,,ze wino im starsze tym lepsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witam jeszcze raz :-) Co do odmładzania się, to ja do 9-go maja będę miała ciągle 30 ;-) Dziewczyny, skąd jesteście? Ja z krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, potargujmy sie - to Ty jesteś starsza o dwa dni, bo jam z 10-go ;-) ponoć z wieczora ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ,ze ja jestem starsza,,pomylilo mi sie ,,,kolerka,,mialam nie tak napisac ,,,;) Chodzilo mi o to,ze ja jestem starsza,,i dlatego tam zrobilam bekse,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upss,,,nie zrobilam tam beksy,,:D:d Tylko jeszcze sie cieszylam jak mysz do sera :D:S Chyba jeszcze spie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z grudnia, zawsze byłam najmłodsza w klasie i co mi to dało? nic bo teraz nie ma różnicy ;P a, odkryłam właśnie pyszne wafelki prince polo \"biało czarne\" i przy okazji topiku przypominam sobie jak się stało za kilkoma batonikami w kolejkach, jeśli \"rzucili\" i to ustawianie się w ciemno w kolejce, jeśli jakaś powstała i się na takową trafiło, i dopiero sprawdzanie za czym ona jest ... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×