Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***joker***

PRIMA APRILIS- macie jakieś pomysły?

Polecane posty

Gość ***joker***

Hej, w niedziele wypada w tym roku prima aprilis. Macie jakieś udane żarty na kącie? Może doradzilibyście mi jak zażartować z faceta, mój mi co roku robi jakiś numer a ja co roku daję się nabrać. W tym roku chciałąbym się zrewanżować. Pomożecie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak często
dzwonisz z komorki *7277, zmieniasz głos na męski i dzwonisz do faceta na komorkę... temat wymyslasz sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***joker***
Bo ja wymyslilam, ze wyskocze na niego w stroju batmana z krzykiem: Gin wstrętny Jokerze! Jak myslicie, nabierze sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...nie sądzę... moze nawet nie dostrzeże róznicy... może zgol brwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***joker***
jakie to urocze...joker nr 2 to nie ja,że też ludzi rajcuje podszywanie się pod innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pomyslu nie mam,ale chetnie poczytam propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja *
zadzwoniłam do swojego do pracy i powiedziałam, że ktoś ważny czeka na niego w domu - przyjechał wcale nie było smiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosik cosik
wejdźcie na www.zgrywusy.wp.pl i tam nie musicie wcale płacić... Wysarczy, że do kogoś sami zadzwonicie i poprostu puścicie nagranie =) 2. pomysł to nasypcie prawie do pełna soli do solniczki i pieprzu do pieprzniczki i na sam wierch połużcie malutką chusteczkę i nasypcie pieprzu do solniczki na wierch i soli na pieprzu wierzch. rodzice będą sie glowkować czemu nie leci sól tylko pieprz i na zmianę... 3. pomysł to posmarujcie mydło lakierem bezbarwnym jak rodzice będą myli ręce do nie będzie piany i będą sie główkować czemu mydło "nie działa" bo jak jest posmarowane to taka jest powłoka i sie nie mydli. 3. jak macie 2 takie same piloty i jak działają do 2 telewizorow to wezcie jeden i schowajcie sie i jakktos bedzie ogladal tv to wy mu przelanczajcie beda sie glowkowac czemu sie zmienia skoro maja pilot w rece =) :) ;) to narazie wszystko ;* pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy do dobry pomysl
moze telefon do rodzicow? mamo bedziesz babcia :D albo cos w tym stylu... np. Kochanie jestem w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koi
Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luqas
odkręćcie zakrętkę od solniczki. Ja tak kiedyś wujkowi zrobiłem tylko że on doprawiał zupkę chili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amrodo
Ja dzis wydrukowalem kilka klepsydr z zawiadomieniem o odejsciu na zawsze miesiaca marca 2008, powiesilem je przed szkola i w szkole. Przez lekcje tylko ogladalem przez okno jak po kilka starszych stoi pod szkola i czyta klepsydre. Kazdy odchodzil z bananem, zainteresowanie byloogromne. A oto link do mojej klepsydry. http://img212.imageshack.us/img212/2084/marzecst6.jpg mam tez zdjecia jak juz ludzie czytaja info ale nie przerzucilem z telefonu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenca
W tym roku mam zamiar przygotować specjalne wydanie gazety z artykulem o mojej przyjaciolce na pierwszej stronie. Opisze ja jako mistrzynie Polski w jedzeniu sledzi na czas, bo znana jest z tego, ze na kazdej imprezie pochlania takie ilosci salatki sledziowej , ze specjalnie dla niej zawsze sledzie musza byc. Mam nadzieje, ze uda sie namowic pania w kiosku,zeby sprzedala jej ta gazete razem z prasa jaka kupuje tam co rano. Juz wyobrazam sobie jej mine, jak przeczyta o sobie w gazecie. Chociaz przyznaje, ze kusza mnie jeszcze inne gotowe teksty na stronie http://www.gazetomania.pl/prezent-na-prima-aprilis.action . Tak czy inaczej uwazam ze to fajny pomysl na zart zeby zwyczajowi wkrecania innych 1 kwietnia stalo sie zadosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macialek
U nas dział kreatywny naciągnął prezesa na fajny Prima Arprilsiowy zakład. Jak uda im się pozbierać 300 fanów na FaceBooku, to prezes jutro w Gdańsku będzie sprzedawał miód przebrany za pszczołę. Tyle tylko, że brakuje nam jeszcze 36 osób, żeby cały event miał miejsce. Może nas wspomożecie? Jeśli macie konto na FB, wystarczy, że zostaniecie fanami tej strony http://www.facebook.com/pages/SmartMedia/160468362797?ref=ts Naturalnie jeśli całość dojdzie do skutku, będzie videorelacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julusia1999
Ja mam pomysł dla swojego kolegi ....Podejde do niego i powiem tak ........wiesz ja już dłużej nie wytrzymam musze ci to powiedzieć...ja..ja..Kocham Cię.!bo widzisz dziś jest ten dzień bardzo ważny dla mnie dziś jest pierwszy kwietnia ...Prima Aprillis.!;p.Ale powiem mu to wszystko ze łzami w oczach..;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyczku
Świetnym pomysłem na Prima Aprilis wykorzystanie takiej strony jak http://sms-fake.com Można nieźle kogoś wkręcić wysyłając sms-a z dowolnego numeru hi hi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monas82
czy jest odpowiednik tej strony w jezyku polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobreee
Spróbujcie namówić kogoś z rodziny o zrobienie herbaty lu kawy jeśli uda się to wam zamiast cukru nasypcie sól albo inną przyprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zart
jakieś nowe bo to już za parę dni? może śmieszne smsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montenegra8289
sprawdzałam tą stronę http://sms-fake.com i do wysyłania śmiesznych smsów nadaje się idealnie ;d można kogoś nabrać, że sms jest od dowolnej osoby!!!!!!!! chyba nie ma nic lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury kosiarz
Boki zrywać z tych waszych żartów. Najlepiej zróbcie sobie konkurs: kto dłużej wytrzyma bez oddychania, przynajmniej Ziemia będzie lżejsza o paru debili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszny zart
Ja na prima aprilis zrobiłem tak żart że uu. Mój tata pracuje w firmie która rozbiera stare budynki więc wziełem od niego taka taśme ma której pisało ,,PRZEZNACZONE DO ROZBIURKI" i przyjechalem do szkoły 2h wczesniej. Naszczęście jeszcze nikogo nie bylo. Owinełem ta tasmą całą szkołe 2 razy, a przy drzwiach zostawilem koperte z napisem "prima aprilis : D". Poszłem do biedronki bo byla blisko a gdy wrucilem to tasma przy drzwiach byla zerwana a dzwi szkoly odtwarte. Potem dyrektor mówił coś o tym na apelu ale i tak nikomu sie za to nie dostało. Mysle że to był muj udany zart.B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mi___
Mozna zainstalowac na jego kompie wygaszacz ekranu ktory wyglada jak blue screen of death :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pomysł z totkiem najlepszy ;) Ja chyba bym nie mogła tego nikomu zrobić, bo jakby mnie ktoś tak wkręcił to chyba bym oszalała jakby się to wydało nieprawdą w konsekwencji ;) Ja w tamtym roku siostrę też nieźle wkręciłam, wysłałam ją do skrzynki na listy po rzekomo moją pocztę, a co w niej zobaczyła? Prasę, dokładnie Dziennik Łódzki z jej zdjęciem na głównej stronie i napisem "Najlepsza administratorka osiedla w Polce" :D Ile było radości i śmiechu póki się nie dowiedziała że to żart na prima aprilis. Wiem, jestem wredna :D Wyglądało to mnie więcej tak: http://www.gazetomania.pl/prezent-na-prima-aprilis.action#opening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masło w kapciu pianka do golenia w papierze toaletowym cukier zamienić z solą i wiele wiele innych pomysłów mam z bratem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×