Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artix

surfinie na balkonie

Polecane posty

Gość artix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artix
mam co roku na balkonie 30 surfini i obok domu 20 mam tez inne kwiaty ale niewiem jak chodowac surfinie a chcialbym zeby w tym roku byly ladne co mam zrobic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artix
piszcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artix
piszcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfinie należy codziennie podlewać-i co drugi dzień nawozić nawozem do kwiatów kwitnących[no chociaż dwa razy w tygodniu]-będą piękne i kwitly będą do późnej jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artix
dzieki wielkie a powiedzcie jeszcze jakim nawozem i czy mam odrywac przekwitle kwiaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawozy są różne-w kazdej kwiaciarni i ogrodniczym dostaniesz-nawet specjalny do surfinii[ja kupuje w płynie dużą butelką aby na długo wystarczyło]. Suche kwiaty obrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artix
dziekuje ci bardzo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o surfinie to najwazniejsze jest dobry nawoz specjalny do surfini.zeby byla gesta trzeba regularnie uszczykiwac konce wtedy sie rozrasta puszcza nowe pedy.I jeszcze jena istotna sprawa wszystkie szypulki lacznie z przekwitlym kwiatkiem tez urywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym podlewaniem to poprostu trzeba obserwowac ,sprawdzac wilgotnosc ziemi,zeby raczej nie przesadzac bo wtedy liscie zolkna.Jak jest goraco podlewac czesciej (rano najlepiej)jak chlodno mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surfinie lubią..........
Ja swoje surfinie podlewam jak jest gorąco dwa razy dziennie - rano i wieczorem, jeśli tak jak teraz czyli ciągle pada, to po prostu sprawdzam, czy nie mają za sucho Jeśli chodzi o nawóz to kupuję specjalny do surfinii i stosuję go dwa-trzy razy w tygodniu. W zeszłym roku miałam surfinie prawie do listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grarzyna b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaop
Surfiniom musisz zapewnić odpowiednie podlewanie - normalnie raz dziennie, w czasie upałów nawet dwa. Ja nigdy nie lubiłam tak wymagających kwiatów, ale mama sprezentowała mi Blumat: http://blumat.pl/product_info.php/info/p47_Zestaw-Tropf-Blumat-dla-upraw-do-3m.html/XTCsid/d6380bd7717810ba2f7d3bad0f232d9d, więc nie muszę się tym martwić, a kwiatki mają się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×