Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabletkowa kobita

Czy mozna odstawic Yasmin na miesiąc??

Polecane posty

Gość Tabletkowa kobita

Czy mozna odstawic Yasmin na miesiąc?? A potem zwyczajnie do niego wrócić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie miesięczne przerwy są bez sensu. jesli juz sie robi przerwe to na conajmniej 3 miesiace. ale o ewentualnych przerwach najlepiej gadac z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletkowa kobita
To taka wyjątkowa sprawa i chciałabym właśnie na miesiąc. Dziękuje za odpowiedz, pewnie bez lekarza sie nie obejdzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety. generalnie miesiąc przerwy to troche skomplikowana sprawa- orgaznim ma dosc czasu by odzwyczaic sie od tabletek, ale za mało by wrocic do naturalnego cyklu i potem jest problem kiedy przyjąc pierwszą tabletke z kolejnego opakowania bo krwawienie moze nie wystąpic w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna sobie
ja odstawialam tabletki na miesiac ( ale nie yasmin) i zalowalam, co prawda okres dostalam regularnie i nie bylo problemow z ponownym rozpoczeciem brania ale narobilam sobie tylko klopotow, organizm wrocil do normy dopiero przy 3 opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletkowa kobita
To znaczy miałaś jakieś krwawienia czy inne skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna sobie
mialam: -plamienia przez cale pierwsze opakowanie , przy drugim plamienia byly tylko przy 7 ostatnich tabletkach -caly czas mialam bole podbrzusza (takie jakbym miala okres dostac), czasami byly nie do wytrzymania -w okesie jak nie bralam tabletkach w piersi pojawil mi sie guzek i piers byla bardzo obolala - 2 okresy byly tragiczne , bardzo bolesne, bardzo krwiste i moge powiedziec nawet ze "drastyczne" (normalnie jakies miecho ze mnie wylatywalo, jakby jakas blona feee) bylam z tym wszystkim u lekarza no i sprawdzily sie jego prognozy ze do 3 opakowania wszystko powinno wrocic do normy. tylko zas pojawil sie nowy problem (wczesniej tego nie mialam) okazalo sie ze mam jajnik o charakterze policystycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore Yasmin i nieraz robie miesieczne przerwy, nawet ostatnio i od niedzieli biore znowu. Jesli chcesz odstawic nic sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×