Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sseerrccee

Niskie ciśnienie, puls serca a operacja plastyczna.

Polecane posty

Gość sseerrccee

Hej. Mam 22 lata, ciśnienie 90/50, puls serca 105 ud na minutę, planuję operację plastyczną, czy takie ciśnienie i puls, może mi w tym przeszkodzić? Zrobiłam juz badania do op i niby wszystko mam ok, nie wiem jak EKG bo sama nie potrafię odczytać. Napiszcie coś proszę jeśli się orientujecie w tej sprawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseerrccee
Wie Ktoś coś na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkktttttttt
nie zrobią ci operacji, będziesz musiała poczekać....to zbyt niebezpieczne, a anestezjolog nie bedzie ryzykował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseerrccee
A skąd Ty to wiesz??? Nie zrobią z owodu czego? Napisałam maila do Dr i odpisał mi, że moje niskie ciśnienie nie jest przeciwskazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyperporagfnieniue
to po co sie pytasz, skoro wiesz lepiej? Taka krzyżówka nie jest bezpieczna i lepiej idź do lekarza "na żywo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j23x.
spoko, mnie nie przebijesz:classic_cool: Ja kiedyś miałam ciśnienie 6-/40:) I żyłam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j23x.
*60/40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseerrccee
Ciśnieniem aż tak się nie przejmuje, bo Dr napisał, że to nie jest przeciwskazaniem do op, ale nie napisałam Mu jaki mam puls serca i tym najbardziej sie martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j23x.
Dobra, przed chwila mierzyłam ciśnienie:D Mam 85/57 i puls 64:) W sumie boje się, ze jak lekarz to zobaczy na stole, to pyśli, ze schodzę:p a jak się nawet nieźle miewam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j23x.
*pomyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej przy tak niskim cisnieniu puls serca jest wysoki,spoko,nie przejmuj się ,moje standardowe ciśnienie to 74/54 puls 94-105 a spokojnie przeżyłąm 3 operacje (nie plastyczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseerrccee
Tiramisu200 dziękuję, bo już się wystraszyłam, że może nie dojść do operacji. Dzieki, dzieki, dzięki :-D Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×