Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szpic

buty z czubkiem w szpic

Polecane posty

Gość szpic

czy kupić sobie takie czy raczej obciach, bo jakoś w balerinkach się nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowia ze to nie jest milosc
buty z czubkiem sa eleganckie i nie bedzie obciachem jak takie kupisz sama w takich chodze , nie kupuje co sezon nowych butow a balerinki sa ochydne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Dla mnie to ogromne szpice zniekształcające stopę i podjeżdzające do gory wyglądają groteskowo. One są moim zdaniem oHydne. Baletki mają przynajmniej naturalny dla stopy kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjezdzające tak, jak buty pajaca ale zwykly nieprzesadzony szpic jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpic
dzięki, dzięki, wielkie dzięki a już się bałam, że mnie od "wieśniar" będą tu wyzywać, kamień spadł mi z serca bo ja uwielbiam te "szpice" a na balerinki nie mogę się normalnie patrzeć-wyglądam w nich jakby mi stopę ucięło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpic
ale nie chodzi mi o taki groteskowo wyglądający szpic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuska cnotka
sa juz nie modne..jak szerokie spodnie u dolu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie są ani eleganckie ani
ładne! i są NIEMODNE . najgorzej wyglądają w nich kobietki o małych stopach :o czuby są OHYDNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilki w szpic beda zawsze modne, bo to juz klasyka, oby tylko te szpice nie byly monstrualnych rozmiarow. szkoda, ze nie lubisz balerinek, bo sa bardzo wygodne i sliczne, teraz mnostwo jest w sklepach obcasikow z okraglymi noskami, wygladaja bardzo zgrabnie na stopie, moze przekonasz sie do takich? no i jeszcze jedno, uwazam, ze wlasnie kobietom o malych stopach w szpilkach w szpic jest najladniej, bo przynajmniej ich stopy nie wygladaja jak kajaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklalalala
KOSZMAR. Od samego początku, jak weszły w modę, nie mogłam na nie patrzyć. A widząc, kto w nich chodzi, odnoszę wrażenie, że długość czuba jest dokładnie odwrotnie proporcjonalna do długości rozumu, ewentulanie że te czuby uciskają chyba mózg, bo naprawdę trzeba być durną niunią żeby w czym tak kuriozalnym chodzić. I co wy z tymi balerinkami, jakby nie było alternatywy. W sklepach są dziesiątki fasonów - dobra, są okrągłe nosy (kóre mi się też nie podobają, bo wyglądają jak buciki dla dziecka), ale są też okrągło-wydłużone, kwadratowo-wydłużone, wydłużone w szpic (ale jeszcze nie w te kuriozalne nosy) itd itp. Naprawdę można znależć coś, co ani nie jest balerinkami ani butami klauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka
Klaaaasyka??????? No chyba nie szpice długości 10 cm???? Owszem, szpice sa modne od lat, tyle że chyba masz na myśli zwykły kształ buta, a nie tę parodię która się zaczęła w sklepach kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada.
Są żenujące, obciachowe i wsiowe. I weźcie jeszcze pod uwagę, że bardzo żadko widać w nich dojrzałe kobiety z klasą. Długie nosy noszą głupie małoletnie laski, ewentulanie średnio rozgarnięte i bez gustu 20-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada.
rzadko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie wlasnie
baleriny wygladaja jak pokemony i baby w nich tez :O kazda noga w nich wyglada jak platfus .pfuuj . szpice za to wysmuklaja . i o czym tu gadac ? o gustach sie nie dyskutuje przeca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zwykle wsród forumowiczek tendencja do przesadzania. MY NIE MÓWIMY O KURIOZALNIE DŁUGICH SZPICACH, tylko o eleganckich butach w szpic, kto mówi, ze kazdy szpic ma 10 cm długosci? taki but rzeczywiscie wyglada smiesznie, ale ludzie no nie kazdy szpic taki jest, są szpice w kt stopa wygląda ładnie i zgrabnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A STWIERDZENIE :\"długość czuba jest dokładnie odwrotnie proporcjonalna do długości rozumu, ewentulanie że te czuby uciskają chyba mózg, bo naprawdę trzeba być durną niunią żeby w czym tak kuriozalnym chodzić.\" - TO JEST DOPIERO ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
ja sobie kupilam w szpic i nie wydaje mi sie, ze sa niemodne, a zeby tak podazac za moda to bym zbankrutowala !!!!a nakladama buty z okraglym czubem beznadziejnie na mojej nodze wygladaja stopa wydaje sie taka gruba, wiec nie kupie, bo sa modne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://shop.deichmann.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/DeichmannDeutschlandOrg-DeichmannB2C-Site/de_DE/-/EUR/ViewProductDetail-Start;pgid=nX90S.CMeQQ0008E6L2cYq.r00000i1hpQLf;sid=cz8t2RqBCxEs2VyPa4mhFucQXvsdIGV9bGE=?ProductUUID=NWuR_c%2eWLPgAAAEP9Bq%2egexi&CatalogCategoryID=BSvVRJ0UmM8AAADhq7O7gB58&JumpTo=OfferList a ja sobie takie kupie :P szpic z wiochy nie z wiochy co mi tam! wazne ze mi sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika relax
Ja sobie też takie kupiłam w CCC:P i to przez przypadek:) nawet nie wiedziAłam,że bedą tak fajnie wyglądac do jeansów;) do spódniczki też ładnie:) Mam czarne,zakryte palce odkryta stopa i zakryta pieta-zapinane na paseczek nad kostką:) A zreszta widziałam dziewczyny i chodzą jeszcze w takich:) Zreszta czasem lepsze takie niż te baletki;/ nie mówie,że wszystkie brzydkie ale niektóre to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika relax
Ale nie takie co na zdieciu;) może obcas podobny tylko troszke wyzszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzuzzzlka
do Bamboszek - sa bardzo ladne i maja normalny ksztalt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaaaa
no wlasnie cos podbnego kupilam tzn. inny material ze skory, ale taki wzor :) i nie wydaje mi sie, ze sa beznadziejne mi sie podobaja i to najwazniejsze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Trójkątne buty\" jak to mówią moi znajomi faceci, na obcasiku, są zawsze modne bo to klasyka. Z tym, że wg mnie poza biznesowymi spotkaniami, wielkimi świętami rodzinnymi, balami czy ewentualnie pierwszymi randkami nosić klasycznych szpilek nie wypada, bo się wygląda jak w małej czarnej na zakupach w osiedlowym sklepiku :) No i wersje z zadartym czubem, bez obcasa, na koturnie, to już sezonowe szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do abeile
A STWIERDZENIE :"długość czuba jest dokładnie odwrotnie proporcjonalna do długości rozumu, ewentulanie że te czuby uciskają chyba mózg, bo naprawdę trzeba być durną niunią żeby w czym tak kuriozalnym chodzić." - TO JEST DOPIERO ŻENADA A co, panna, widzisz żenującego w tym stwierdzeniu? Trzeba mieć mieć naprawdę krótki rozum, żeby w imię koślawo pojętego ideału mody nosić obuwie zniekształcające stopę i utrudniające poruszanie się. Nie widzałaś nigdy małolaty zaplątanej we własne nosy? No to rozglądnij się w około. No i generalnie, o czym ta dyskuja, bo jak o klasycznym nosie no to mniej więcej tak, jakbyśmy dyskutowali czy garnitur albo żakiet to obciach czy jeszcze można w nim chodzić. Jakiś czas temu w klepach pojawiły się buty klauna niczym średniowieczne ciżemki i to było kuriozum i dramat. Skłonność do nich miały nierozgarnięte pannice bez mózgu, stylu i gustu. Nie przypominam sobie, żebym widzała w nich elegancką dojrzałą kobietę z fasonem i klasą. I całe szczęście, że ta buty to już naprawdę estetyczna przeszłość. A w każdym razie inwestowanie w buty z zeszłorocznej kolekcji, które gdzieś jeszcze bywają po sklepach to nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...\"panna\" - oczywiście bez ironii nie umiałaś sie obejść problem cały czac tkwi w tym, nze my nie mówomy o szpicach zniekształcających stopę, w ktorych sie wygląda jak klown, ale o normalnych eleganckich butach na szpic, więc nie wiem po co wyjeżdzasz mi z opisem małolat w butach jak klown. Zresztą sama powiedziałam wczesniej, że w takich butach wygląda się śmiesznie, więc o co Ci panna chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaaaa
ja nie wiem tez dlaczego ta dziewczyna tak sie gotuje !!!! mi np. sie nie podobaja te buty co teraz tak w mode weszly takie czerwone z kokardka i na obcasie moze wiecie o ktore mi chodzi????sa beznadziejne, a juz widze duzo dziewczyn w nich chodzi i co to znaczy, ze jak mi sie nie podobaja, ale sa modne to mam kupic???no bez przesady kazdy ma swoj gust i niech lepiej tak zostanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×