Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna_87

Szpilki w panterkę, bez palców w Deichmanie. BOSKIE!

Polecane posty

Widzialyscie moze? Kilka dni temu kupilam je sobie, mimo dosyc wysokiego obcasa (10cm) sa wygodne i takie sliczne... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleganciki brylancik
a ja tam kupilam balerinki z motywem moro ale nie sa wygodne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna rewolucja
a w tych butach to pewnie na rurze się tańczy, bo ani po zakupy, ani do pracy, ani po dziecko do szkoly, ani samochód prowadzić, ani nawet do chodzenia po domu sie nie nadają...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Myślałam że balerinki to takie cichobiegi, bez obcasika, idealne do latania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie właśnie
widzialam!! boskie tylko nie było mojego rozmiaru :( kupiłam za to białe lakierowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rurze... Hmm, moim zdaniem dobre na imprezy są. A jak się doda odpowiednie dodatki to latem, na mały spacerek też się można wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna rewolucja
ja nie o balerinkach :o... w tych szpilkach to chyba najwyżej po waciki można pójść i to, jak ma się szofera, ktory Cię podwiezie...:o a masz blond loki? bo bez loków to nie wiem do czego będa pasować...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna rewolucja
ta..na spacerek, o ile facet w miarę silny i wypoczęty będzie, żeby Cię przerzucil przez ramię, jak gdzieś się zaklinujesz w takim bucie i utkniesz skręcając nogę... ok, znikam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że Ty nie o balerinkach, tylko o moich butach. Napisałam już na jakie okazje można chodzić w tych bucikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna rewolucja
10cm to nawet na fortepianie nie pograsz, bo nietrafisz w pedał...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie właśnie
nom fajne też ale czekam na lato bo teraz troche za zimno na gole stópki:( a odkryte sa całe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że Ty o moich butach a nie o balerinkach. Już napisałam na jakie moim zdaniem okazje można je ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna rewolucja- a moze Ty nie umiesz chodzić w butach na obcasach i żadnych nie masz? właśnie właśnie właśnie - no jeszcze za zimno, na razie chodzę po domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie właśnie
matko, ale wy dziwne jestescie... jak sa wysokie szpile to mozna kupic wkładki zelowe sholla i nie czujesz ze masz butki na stopach - i mozna godzinami pomykac wszedzie... ale nikt nie kaze w szpilkach chodzic przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjfh
moja siostra tez je sobie kupila,swietne sa:) smutna rewolucja-faktycznie jestes smutna...a raczej zalosna w swoich komentarzach:obiedne,ograniczone dziewcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violaa
A ja mam te moro balerinki, są fajne, ale chcialam te na obcasiku tylko jestem za wysoka do butów na obcasie i żałuje.. lecz muszę przyznać rację, bo buty na wysokim obcasie nie są zbyt wygodne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola28
daichmam ma takie syfiaste buty, fasony nawet spoko ale smierdzaca chinszczyzna ,w tamtym roku kupoilam kozaczki ladne ale tak noga sie pocila fuj zasmrodzilam caly dom nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dosyć że kiczowate to
jeszcze z Deichmann :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylem jestem
wygladają raczeja na kapcie :(( wyjśc w czyms takim ?? nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasjmasfew
zxajebiste sa z takim drewniamym obcasem ja sobie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaa
masz aparat cyfrowy???bo bym z checia je zobaczyla bo slyszalam ze są ponoc fajne, a ile wogole kosztowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło Jeeezzzu
Alez smutna rewolucja jest ograniczona i durna :o Ja na przyklad nie znosze baletek, chodze wylacznie w szpilkach 10- 12 cm, ale nie przyszloby mi nawet do glowy krytykowanie dziewczyn ktore nosza baletki. Jak im sie podobaja to fajnie, mnie nie musza. I wyobraz sobie ze ISTNIEJA wygodne szpilki. Nie mam szofera, sama jezdze samochodem (tak tak na obcasach). Idz lepiej malowac jajka bo nic madrego do powiedzenia nie masz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppupupuupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeeeeekee
łooo jezu nie znosisz baletek?? ojej szkoda ze baletnice nosza. buty nie sa brzydkie, nawet mi sie podobaja. ale dzis w kosciele 4 dziewczyny je mialy na nogach. komicznie to wyglądalo. nie chce nosic tego co wszycy. niedawno modna byla czerwien, czerwone peep-toŁy i czerwony lakier na pazurach. teraz modna jest panterka i czerwone paznokcie nadal. nie jestem jakąs oszołomka ale nie cche chodzic w tym w czym chodzi pol miasta. mysle ze buty to tak na 2 lata ci starcza. deichmann ma szczerze mowiąc buty jakosci kiepskiej. najwazniejsze ze ci sie buty podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam sobie taki
mowicie o kolekcji pussycat dolls?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×