Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Oj no nie wiem czy to dobry pomysl:o nie chce mu po raz kolejny robic nadziei,a co jak znowu sie nie uda...? on nie zniesie tego jeszcze raz. tutaj chyba nie ma zlotego srodka:( ide spac bo padam na łeb na szyje;) dobranoc😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ale dzis zimno i mokro :O Nic mi sie nie chce :P :P Co tam u Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
🖐️ nie bylo mnie oj za duzo na glowie mialam. Solka 🌻 Mam nadzieje ze te mysli minely. A jestem pewna ze sliczna z Ciebie dziewczynka :D Ja tez 🌻 Co u Ciebie ? Mi tez nic sie nie chce :P Chociaz tyle do zrobienia mam :O a len w tylku siedzi :P U mnie nic nowego. Nadal spotykam sie z tamtym, poki jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pomarancza....i cala reszta:) no u mnie leci jakos, pisze i pisze ta prace, dzisiaj musze jeden rozdzial napisac,tzn.dopisac minimum 10 stron. Makabra, nie mam juz sily nawet stukac w klawiature:( @ dstalam wszystko mnie boli, czuje sie jak napompowany balon, ech. Aha, i zdecydowalam sie na samotne zycie. Przynajmniej na razie, do konca roku. I tak nie mam szczescia w tych sprawach wiec tak czy inaczej nic mnie nie minie. Milego dnia:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :) ja wlasnie wrocilam do domu ;) nie bylo mnie caly dzien :O rano wybieralam z moja przyjaciolka suknie slubna :P :P a tak poza tym to nic ciekawego , nic mi sie dalej nie chce a jutro caly dzien nauka :O z francuzem dalej gadam ;) a ruska juz chyba mijaaaaaaa :P zeby nie zapeszyc :P solka badz twarda i pisz prace :) ja wiem jak to jest bo pisalam dwa lata temu i tez mi szlo jak po grudzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknie za nim jak cholera :( 😭 wczoraj wymienilismy tylko kilka zdan rano i ja musialam wychodzic, a wieczorem wszedl jak ja juz szlam spac :( i dzis tez pewnie wejdzie jak ja juz bede szla bo jutro mam wczesnie zajecia :( chcialabym go uslyszec :( juz ponad tydzien nie rozmawialismy tylko pisalismy :( a pisac tez juz kilka dni tak normalnie nie pisalismy :( ale jestem glupia jak jest to do niego nie pisze a potem tesknie :O solka trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
🖐️ podupada nam topic:P Solka jak praca ???:D:D:D i co to znaczy ze samotnosc do konca roku ??? Ja tez jak tam sprawy z francuzem??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pomarancza :) ja jestem :P ale skoro nikt nie pisze to ja tez nie :O a jak sprawy z francuzem to napsze troche pozniej bo wlasnie do mnie napisal ;) solka co tam slychac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
🖐️ no pojawilas sie :D:D:D oooo napisal no no :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano napisal :) wczoraj sie go nie doczekalam i juz strasznie tesknilam :( a co tam u Ciebie ?? milosc kwitnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
No to dzis sie doczekalas :D Mam nadzieje ze sie nacieszysz nim dzis :) A u mnie wszystko ok :D Co prawda roznice wychodza ale moze jakos bedzie. Ale kwitnie :D:D:D jestem szczesliwa :D A i ten 1 sie odzywa. Za 3 tygodnie bedzie w polsce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super ze jestes szczesliwa :D :D moze sie nim naciesze ;) a ja do niego nie pisalam bo byl na nieobecnym ale cale szczescie napisal sam :P ale chcialabym go uslyszec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
no oby to nie trwalo znow chwile bo sie wkurze :P To zadzwon do niego na skypa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilabym ale ja tego nigdy nie robie :P to zawsze on dzwoni :P a poza tym boje sie ze z nia rozmawia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
aha :O No to napisz ze stesknilas sie za jego glosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys to robilam taki numer ze mowilam mu zebysmy zagrali w gre i on wtedy zawsze do mnie dzwonil, bo woli gadac jak gramy :P ale ostatnio chcialam tylko zagrac i on zadzwonil i w ogole ze mna nie gadal bo caly czas pisal z nia :O dlatego to olewam :P napisalam sobie opis \"uslyszec cie\" ale nie zapytal co to znaczy wiec mam go gdzie i piszemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
no to pisz z nim:D chociaz tak sie nacieszysz nim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nom staram sie nacieszyc :d ale to byl tylko przypadek ze tych kilka dni nie gadalismy bo ja szlam wczesniej spac :P teraz juz pewnie znowu bedziemy gadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
no to trzymam kciuki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za trzymanie kciukow ale juz teraz nie ma za co trzymac kciukow :P bo skoro sie nawet nie zobaczymy to nie ma to dla mnie sensu poza przyjaznia oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
a pogodzilas sie z tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogodzilam sie, nie mam innego wyjscia :( choc licze jeszcze troche na to ze jednak sie zobaczymy ;) zreszta on mi znowu zaczal ostatnio robic nadzieje ze jest mala szansa ze sie jednak zobaczymy :O a poza tym ja niestety nie jestem pewna czy jade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
oj nie smuc sie prosze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smuce sie :) juz mi przeszly wszystkie nerwy na niego i po prostu nie wracamy do tematu \"my\" bo zawsze sie potem klocimy :O zyje chwila i ciesze sie ze przynajmniej sie na razie nie klocimy :) i jestem baaaardzo ciekawa czy on w ogole pojedzie do tej rosji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj, jestem znow na pokladzie:D cos mi net siada :( pomarancza-wszystko dobrze:) Aga-ja juz nie wiem co Ci radzic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
a no ja tez jestem ciekawa czy pojedzie do tej rosji:P Solka 🖐️ no to co za postanowienie do koncu roku samotnosc?? gg pada 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solka to gg pada :O nie musisz nic mi doradzac ja sobie teraz akurat daje rade :) na razie sie nie doluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubusiowa
a ja...poznalam Go kiedy mial swoja dziewczyne juz 6 lat!! zakochalismy sie w sobie!! spotykalismy sie za jej plecami,ale oficjalnie jrgo rodzina i moja wiedzili ze jestesmy razem(pomimo jego zwiazku z tamta..) Trwalam w tym bo obiecywal ze ja zostawi..zed jej nie kocha.. :O Zawsze wynajdywal preteksty zeby to zerwanie odlozyc na pozniej... CIERPIALAM.. nigdy w zyciu tylu lez nie wylalam co przez Niego.. POKOCHALAM DRANIA Z CALEGO SERCA,chcialam z Nim byc tak LEGALNIE a nie jako ,,ta druga,, Wkoncu nie wytrzymalam ,zerwalam... poznalam kogos innego i jestem z nim do dzis.. Obecnego chlopaka yraktuje jako,,zastepczego,,po tamtym-niestety coraz bardziej to sobie uswiadamiam :( WIEM ZE TO NIE UCZCIWE:( Pozatym tamten pierwszy mezczyzna i ja kontaktowalismy sie ze soba -mimo ze wyjechalam za granice.. Kiedy tylko przyjezdzalam do Polski musileismy sie spotkac.. :) wszystko bylo ukradkiem... I niedawno po moim rocznym pobycie dowiedzialm sie od jego brata ze sie ozenil !!!!!! bo wpadl!!! ale nie ze swoja dziewczyna tylko jakas inna !!!!!!!!!!! TO BYL DLA MNIE SZOK!!!! CALY SWIAT MI SIE ZAWALIL!!!!!!!!!!! plakalam,chodzilam jak nieprzytomna... zyc mi sie nie chcialo... Stracilam go NA ZAWSZE ;( !!!!! SAKRAMENT MALZENSTWA TO DLA MNIE SWIETOSC!!! nigdy bym sie nie odwazyla zburzyc jego ,,szczescia,, domu ktory probuje budowac.. Niedlugo znowu jade do Polski..i.. mam sie z Nim spotkac.. bardzo tego pragne... on tez... Miedzy nami nic juz nie bedzie.. Zostanie na zawsze tylko jakies niespelnienie..jakas tesknota..bycia razem..cieszenia sie soba... i kochania bez granic!!!! Od 4 lat go znam.. i wiem ze na zawsze ma miejsce w moim sercu.. zasypiam sie i budze z mysla o NIM... zaluje ze nie moglo byc inaczaj.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×