Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

no i sie nacieszylam :) poszedl juz spac bo dzis mial ciezki dzien :) ale bylo miloooooo :D i na kobniec mi powiedzial ze mnie uwielbia :D nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
no troszke dziwna sytuacja :O dziubaskowa najlepiej zapomnij o nim :O Juz poszedl spac :O tak szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszedl bo dzis cos gadal ze na wsi byl remontowac cos tam wiec sie biedny zmeczyl haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no postanowilam byc sama, to chyba moje przeznaczenie Tomek(ex) jakos dziwnie xzaczal m dzis mmsy wysylac itd. Nie rozumiem, i jeszcze pisoenke zalaczyl\" Niech Mówia ze...\"(to nie jest milosc), kurcze.nie rozumiem. Niechze on juz o mnie zapomni, dla niego tak bedzie lepiej, a ja juz chyba do niego nie wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie glowa:( jutro sie tutaj zjawie:) dobranoc, napiszcie jeszcze cos ciekawego zebym miala co czytac;) 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solka ale strasznie trudno jest o kims zapomniec jak ma sie z tym kims kontakt ... wydaje mi sie ze poki go bedziecie miec to on nie zapomni :( moze tylko sie przyzwyczaic do mysli ze nic z tego nie bedzie, ale zapomniec nie zapomni ;) a co do tej samotnosci to wydaje mi sie ze spotkasz jeszcze kogos i bedziesz nam opisywac jak pomarancza ze jestes szczesliwa :D i mam andzieje ze u mnie tez ten dzien nastanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Oj Solka wiesz jemu trudno bedzie zapomniec :O Ja tez ja wiem ze spotkacie :D:D Oj juz niedlugo nie bedziecie wiedziec kiedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi sie wydaje ze to przychodzi w najbardziej niespodziewanym momencie :P tak samo jak \"moj\" francuz zdarzyl sie w najbardziej niespodziewanym momencie i przyszlo to wszystko samo bez zadnego zabiegania czy czegos takiego ;) tak teraz tez przyjedzie w momencie najbardziej niepodziewanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubusiowa
kochane nasz mozg jest tak zaprogramowany ze JESLI CHCESZ COS SPAECJALNIE ZAPOMNIEC TO ON JESZCZE BARDZIEJ TA INFORMACJE KODUJE,to jest udowodnione naukowo..bo wierzcie mi,szukalam sposobow zeby zapomniec o Nim...nistety sie nie da! :( jestem za granica z chlopakiem,ale moje serce i mysli jest z tym ktory zostal w Polsce.Mam tu ze soba jego zdjecia..nasze zdjecia schowane z czasow kiedy bylismy razem..czasami sie w nie wgapiam.. heh.. :O NIE UMIEM SOBIE POWIEDZIEC;dosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
no wlasnie i przyjdzie cos pieknego i niespodziewanego :D:D:D:D Musisz go mocno kochac ale musisz tez zapomniec o nim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubusiowa ja rozumiem ze jest trudno zapomniec :O ale wydaje mi sie ze troche sie sama nakrecasz :O zeby zapomniec trzeba wszystko wyrzucic :O ja juz dawno usunelam zdjecia z kompa mam je tylko na mailu ale juz ich nie ogladam od kilku miesiecy ;) dla mnie tez malzenstwo byloby swietoscia zreszta tak samo jak zajety facet :O ja tez sie juz klade spac :) bobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubusiowa
DOBRANOC I niech ci sie przysnia Aniolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
No jak chce sie zapomniec najlepiej nie ogladac rzeczy i nie robic nic co sie kojarzy z NIM. Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiectnik-pletnik
dziendoberek :))))))))))))))))))))))))))))))) jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja jestem:) kolejny dzien, gorrraco....uff Skomplikowana sprawa z tymi uczuciami:o powolutku przestaje to wszystko rozumiec. Wiem ze z czasem coraz trudniej bedzie mi\"byc sama\" ale tak sobie, mysle ze jeei kolejny raz mialabym cierpiec, i sprawiac ze cierpialyby inne osoby to chyba sobie podaruje wchodzenie w zwiazki. milego dzionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) solka mi sie wydaje ze teraz tak myslisz ze chcesz byc sama ale potem zmienisz zdanie :) ja tez kiedys tak myslalam jak mi bylo zle a teraz wiem ze zycie samemu jest do kitu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zmienie...nie wiem. Ciezko byc samemu, samej. Teraz znow wylegna na ulice zakochane pary, to jest \"nieznosny\"widok:o wtedy czuje sie..niechciana. Ale moze skupie sie na czyms innym, znajde pasje...albo poprostu bede pomagac innym, aby oni byli szczesliwi. Duzo we mnie altruistki, malo egoistki. To mnie pewnie kiedys polozy na lopatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie sie skupilam na pomaaniu innym i powiem Ci ze to nie jest dobry pomysl :O ja tez nie mam za grosz egoizmu w sobie i tylko na tym cierpie :O lepiej nauczmy sie egoizmu tak bedzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
ale dalam czadu :P:P:P Wiec wiecej zdrowego egoizmu prosze dziewczynki :D:D:D I bedzie lepiej :D Musicie dbac o siebie bo nikt inny tego za was nie zrobi w dziejszych czasach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby to jasne....w wakacje juz na 100% przeczytam\" mezczyzni kochaja zołzy\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
hahhaa Bo zrobilam sie na gg dostepna i zaczal pisac ten 1 :P Ale ja przez przypadek bo opis wstawialam :P A realny mial przyjsc do mnie no i przyszedl i usiadl za mna na krzesle to wiec pisze tamtemu ze ide a on do mnie spadaj a ja nie moglam sie powstrzymac i mu napisalam sam sie zbadaj :P A on mi odp ja Cie zdadam :P I kurne ten to przeczytal :P Ale przeciez ja nic zlego nie napisalam :P A zolzy to sie czyta szybciutko bo to zarypiasta ksiazka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solka ja czytalam zolzy i nic mi to nie dalo :O to moim zdaniem trzeba miec we krwi :( pomarancza dobre :D :D i co wkurzyl sie realny ?? a tamten nr 1 to niezly jest :O faceci sa serio jaces dziwni :O \"moj\" mi wlansie powiedzial ze jestem wyjatkowa :P nie kumam go :O a odpisuje mi co 4 minuty ale nie bede juz robic kolejnej afery o to bo to nie ma sensu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
realny spytal sie co on mi za dwuznaczne propozycje sklada :P i czy moze mu cos napisac hahahahaa i ze badac mnie nie moze :P hahhaa ale mialam ubaw ale realny wie ze ja nic glupiego nie zrobie :D A tamten to i owszem jest niezly :P zarty zartami :P ale badac sie nie dam hehehehe ani namowic na spotkanie wkrotce bedzie przeciez :P No tak wyjatkowa jestes :D ehhh z tymi facetami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba moge byc zolza:) tylko nie wolno sie za szybko angazowac;) tak mysle...hihi ide lulać💤 dobranoc dziewuszki:) 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza fajnie ze ma do Ciebie takie zaufanie i wie ze nic nie zrobisz :) ja tez ide lulac dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Dobranoc 👄 Spij dobrze Solka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×