Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przeniesienie

Smiesza mnie matki ze swoimi dziecmi na placu zabaw

Polecane posty

Temat: Smiesza mnie matki ze swoimi dziecmi na placu zabaw [29.03] 21:40 to ja pstra U mnie na moim osiedlu jest taka grupka chyba 5 kobiet. Codziennie siedza i wcinaja bulki , obserwujac swoje pociechy na placu zabaw. Trzy z nich sa strasznie grube. Nie wiem, czy one nie moga pojsc do pracy? Takie nieroby, ze szok. Tylko siedza, zra i dogladaja dzieci. [29.03] 21:41 dziczek malutki a co? zazdrościsz bogatych mężów? On ją czasem zabierał na łódki a ona jego leczyła smutki [29.03] 21:43 to ja pstra bogaci? ubrani bardzo przecietnie, mieszkaja w bloku, mezowie ktorych znam z widzenia- przecietne chlopy [29.03] 21:44 tak niech idą do pracy a dzieci niech chowa ulica... żałosna jesteś... [29.03] 21:44 Caroljana moze wazniejsze od pracy jest dla nich dobre wychowanie dzieci, żeby nie wyrosly na takich idiotów jak dzisiejsi gimnazjalisci... [29.03] 21:46 właśnie właśnie właśnie heh, dokładnie - albo zupełnie odwrotnie - taaakie chude że aż niemożliwe zeby dopiero co w ciąży były - i siedzą i patrzą na te dzieciaczki bo nie pobawią się z nimi - ohh bo się tipsy połamią.. jedna laska chodzi na solar tam gdzie ja - z dzieckiem - ok 3 latek ma dziewczynka - i mamusia się idzie opalać a dziecko czeka, i druga - malucha (parę miesięcy) w wózku zostawia.. szook [29.03] 21:47 dziczek malutki ja też uważam się za przeciętną a nie pracuję bo mąż zarabia b. dobrze. nie obnosimy się z tym... Zresztą tylko nowobogaccy chwalą się swoją kasą [29.03] 21:52 helloł eloł a mnie na placu zabaw przerażaja babcie z wnuczętami. dziecko biegać nie może, bo się spoci, w piaskownicy ma siedzieć na woreczku bo spodnie pobrudzi albo wilka złapie, na zjeżdżalnię też nie, bo spadnie.. najlepiej żeby siedziało obok babci na ławeczce, jadło i patrzyło grzecznie jak się inne dzieci bawią.. widziałyście takie nadgorliwe babunie? [29.03] 21:53 carol_20 wiecie co ,tylko krytykujecie.Ja też mam dziecko i nie pracuje,córka ma 4 miesiące i pójde do pracy bo nie jestem leniem ale dopiero jak dziecko odchowam,przynajmniej do 6 roku życia.Mogę poświęcić jej czas więc poświęce,chce żeby miała tyle ciepła,miłości i uwagi ile jej potrzeba. Za nic nie oddałabym jej do żłobka do obcych ludzi którzy napewno nie traktowali by jej tak jak kochająca mama. Dziecko potrzebuje rodziców a nie pieniędzy,dlatego choć nasza sytuacja nie jest najlepsza to przedkładam dobro rodziny nad pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×