Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kupiłam peep toe i mam pyt.

czy do tych peep toe można założyć rajtuzki?

Polecane posty

Gość bezszwowe li i jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prada...
no właśnie też amm ten problem, załozyć rajstopki czy nie? Bo w końu niby one są całe zabudowane a jednak ta mała dziurka na przodzie:( Ja chyba założe bezszwowe, mam nadzieje ze to nie bedzie jakieś wielkie faux pas, bo z golutkimi stopami to tez jakoś mi sie to mało podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłam peep toe i mam pyt.
dziękuję za zainteresowanie topikiem... ...a co myślicie o czrrnych, bardzo grubych, kryjących rajstopach? Pasowałyby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prada...
hmmmm czarne, kryjące??? to te buty będą się "zlewały" z rajstopami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prada...
ja kupiłam bardzo podobne buciki do twoich, tylko nad dziurką mam taką faja kokardkę, a obcas i podeszwa są koloru czarnego, a całośc jest czerwona, no i ja nie mam lakierków. A do czego zamierzasz je nosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij czytac
gazety dla kobiet, a nie bravo to nie bedziesz zadawala glupich pytan :) noszenie rajstop do pee toe jak i sandalow jest bardzo modne! sa jednak dwa warunki: 1. rajstopy kryjace, wiec na cieplejsze dni motyw odpada 2.moze niekoniecznie w kontrastowym kolorze, ale na pewno widocznie jasniejszym/ciemniejszym...oczywiscie kontrast mile widziany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czyram bravo...
...hehe...już dawno jest poza moimi zainteresowaniami wiekowymi:) do czego zamierzam je nosić>>>do gerótw 3/4 i tunik oraz do obcisłych spodni rurek. Kiedy zrobi się ciepło to do czarnych rybaczek. Kolorowe rajtki do peeptołów w moim wieku odpadają niestety:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty peep tow kojarza mi sie z butami, ktore kiedys nosily wozne w szkolach:P:D:D obwowiazkowy zestaw sezonu: buty peep tow, leggisy, rurki i tunika, zalosne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheee
mantis>>> ja nie zadałam pytania, czy Ci się podoba czy nie i z czym się kojarzy...czytaj uważnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij czytac
kontrastowe, nie znaczy koniecznie kolorowe...kontarst to np. biel i czern... zreszta, ja sie zastanawiam jak te "modne" ziewczyny sie tu ubieraja...jeaaaaaaaaaaah, chyba moda uliczna :D Bo jak widze topici "mam czerwony trencz, myslicie, ze mozna w nim jeszcze chodzic?"....no sorry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skojarzenie, jak to skojarzenie samo sie nasunelo:D:D:D odpowiadajac w takim razie na TWOJE pytanie, zakladaj podkolanowki niewydymi w kolorze jasno brazowym, tak zeby bylo widac przeszycie na wystajacych palcach- tak nosily te buty wozne:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
hehe..mantis...ja o podkolanówki także Cie nie pytałam....ani nikogo innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×