Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werwer

czy używając tabletek antykoncepcyjnych...

Polecane posty

Gość werwer

mogę jednocześnie używac tabletek przeczyszczających? mam chroniczne zaparcia i bez przeczyszczaczy zwyczajnie cierpię - czy mogę wciąż ich używać biorąc pigułki? Jeszcze jedno pytanie. Biorę pigułki dopiero od tygodnia, więc mam nadzieję że bardziej doświadczone w tym względzie dziewczyny mi odpowiedzą. Czy na początku wasz organizm źle reagował na pigułki? Biorę Yasmin. Pierwszego dnia miałam biegunkę, a kolejnych dni nudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno
się przeczyszczać,ani wymiotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brać od dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hewletta
wszystko zalezy od tego kiedy Cie przeczysci. tabletki zazwyczaj wchlaniaja sie do 4 h, jesli to tego czasu nie bedziesz latac non stop do kibelka to powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
mozna brac ale min 2 godz odstpu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska781
ej mam pytanko !! Zglaszam sie do was dziewczyny bo wy zawsze pomozecie jak mam jakies watpliwosci i napisze!! Mam straszne problemy z trawieniem do wc moge isc raz na tydzien !! ale mam tak od zawsze a nie od zaczecia brania Yasmin!! wiec poszlam wczraj i zakupilam sobie hepatil trawienie !! tylko mam pytanie czy moge brac je normalnie z yasmin!! czy np. musze uwazac bo oslabiaja moje yasmine???????????? sklad hepatil trawienie to ::::::::: celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, ekstrakt z ziela karczocha (Cynara scolymus) standaryzowany na zawartość 5% cynaryny, ekstrakt z liścia mięty pieprzowej (Mentha piperita), ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), maltodekstryna, hydroksypropylometyloceluloza – substancja glazurująca, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, biel tytanowa – barwnik, dwutlenek krzemu – substancja przeciwzbrylająca, poliwinylopirolidon – nośnik, brąz HT – barwnik, guma arabska – zagęstnik, lecytyna sojowa - emulgator. dziekuje z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz możesz brać ale żeby Cię nie przeczyściło zaraz po wzięciu pigułki bo wtedy jej działanie jest zerowe tylko tak po 4 godzinach od zażycia albo przed przyjęciem pigułki. Więc może weź tabletke przeczyszczającą po upływie 4 godzin od połknięcia anty więc Wc powinnaś odwiedzić przed zażyciem nastepnej pigułki antykoncepcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×