Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Some Bizarre

Buty idealne na wiosne-lato ,oprocz baletek...

Polecane posty

ktore niezbyt mi sie podobają ,ba nie moge ich nosic bo mam wąską w szerokosci stope:P (wsyzstkie modele co prxymierzalam, spadaly mi z nog:P) Hmm moze polecicice jakies? dodam,ze sportowe bezplciowe obuwie mi sie \"przejadlo\" Acha kretynskie ,chamskie komentarze mozecie sobie podarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm niezle :Dchoc nie szukam nic sportowego itp... zastanawiam sie nad butami na słupku czy typu peep-toe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem i znalezienie dobrych butów to męka. Niestety stopy mam naprawdę szczupłe, co jest tragiczne, kiedy szukam sandałów (zazwyczaj przypominają rakiety śnieżne!!) - tu jedynym ratunkiem okazał się Scholl, który produkuje buty o takiej właśnie tęgości. Teraz chciałabym jakieś ładne buty do spódnicy, sukienki - i znowu problem. Znacie może jakieś firmy, które specjalizują się w robieniu butów dla \"chudostopych\"? ;-) Naprawdę chciałabym w lecie wyglądać trochę bardziej kobieco, ale ciężko. Może jakieś adresy sklepów? Pamiętam, jak kiedyś kobieta w sklepie rzuciła mi kiedyś hasło: \"czemu ma pani takie chude stopy?\" to po prostu zastrzelić ją chciałam :O Tak, to była moja decyzja, bo zawsze chciałam mieć problem z kupnem butów.. :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_chelm
japonki, są ładne i modne. pasują na każdą stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domek_z_kart
e nie na kazda, np na brzydkie i zaniedbane stopy, o czym wiele pan noszacych japonki zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czemu ma pani takie chude stopy?\" nie wiesz, co odpowiedzieć? \"a czemu jest pani taka nieuprzejma/gruba/brzydka/stara..?\" itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, masz rację, ale wtedy mnie po prostu zatkało kompletnie. Brak słów całkowity. I oczywiście więcej tego sklepu już nie odwiedziłam. Ech. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×