Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daisy22/23

depilator, tak czy nie?

Polecane posty

Gość kingulina_kkk
no bo depilator trzeba kupic dobry. dobry czyli taki za minimum 6 stowek... jak o tym uslyszalam to sie zlapalam za glowe za pierwszym razem. ale finalnie przed wakacjami stwierdzilam, ze to jedyna opcja, bo nie bede codziennie latac z maszynka do golenia przed plazowaniem..a mam niestety mocne i ciemne wlosy, wiec musialabym. no i wzielam pozyczke, bo mnie na takie rzeczy nie stac tak z marszu. sprawdz sobie na vivus.pl, sa o tyle spoko, ze nie masz oprocentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie zdecydowanie nie. Może trafiłam na kijowy depilator, ale mi nic nie usuwało a ból był dramatyczny. Pozatym teraz jak jestem w związku nie mam pojęcia jak można zapuścić te włosy na tyle żeby depilatorem można było działać, przecież to brzydko wygląda Wolę golarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donkar
Mam zwykły depilator Brauna i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlila
Na takie zabiegi nie wszystkich stać, depilator można kupić już za jakieś 200zł i depilacja z głowy na dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie-TAK! depilator to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie, osobiście sama preferuję wydajne i delikatne depilatory Panasonic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Philips HP6420/00 służy mi bardzo dobrze-zdecydowanie jestem na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz widziałam w sferisie promocje na depilator brauna , przy świetach może to pomysł na prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiałam, czy depilatora można było używać do skóry atopowej? ostatnio nawet poszukiwałam kosmetyków do skóry atopowej. Czy ktoś z was korzystał z firmy atopis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 88
Naturalne metody są najlepsze Od wielu lat używam pasty cukrowej. Do tej pory widzę same plusyNie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Kiedyś kupowałam gotową pastę, teraz robię ja sama. Jak chcesz trochę informacji to poczytaj http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 25
Moja przyjaciółka zdecydowała się na depilację laserową, jak dobrze zapamiętałam, to był to Palomar Vectus . Jest bardzo zadowolona. Osobiście też byłam zaskoczona rezultatem. Po jednej sesji zauważalne były efekty. To był bardzo dobry wybór. Nic nie bolało. W pełni zadowalający efekt. Jeśli macie obawy przed depilacja laserową, to każdemu mówię - tak warto. www.bagra.com.pl/zdrowie-i-uroda/metody-usuwania-owlosienia-depilacja-woskiem-depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×