Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elitte

TALLY WEIJL

Polecane posty

Gość elitte

CZy orietntujecie sie moze czy ten sklep jest w ZŁÓTYCH TARASACH , i tak ogólnie czy są tam teraz jakieś fajne ciuchy w kolekcji wiosna-lato?? np. jakieś sukienki?? odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
wiem że jest w arkadii i w mokotowie.... mają świetne sukienki w panterkę, alebo w ktarkę vichy z czerwoną wstążką i z koronką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi jak to jest
że w przebieralniach tych sklepów są takie mikroskopijne lusterka że żeby się przejrzeć w normalnym lustrze trzeba wyjść na zewnątrz i pokazywać się sprzedawczyniom i klientom :O Nie wiem jak jest gdzie indziej ale w Krakowie coś takiego było. Zależało mi bardzo na jednej sukience ale nie chciałam w niej wychodzić z przebieralni i prezentować się wgapiającym sięw klientki sprzedawczyniom. Efekt był taki że kupiłam drogą sukienkę troche na ślepo i jak się w domu przejrzałam w całości w lustrze to wyglądałam fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi jak to jest
to był nietrafiony zakup a wszystko przez brak normalnych luster. Nie rozumiem jak w przebieralni mogą być takie wąskie lustereczka. Jakiś idiota to wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandersikhiphop
zakochalam się w sukience o ktorej byla jush mowa (sukienka w kratke z czeronym paskiem ) niestety u mnie w miescie jej nie ma powiedzcie mi blagam czy jeszcze gdzies ta sukienke moge kupic MUSZE JA MIEC to milosc od pierwszego wejzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×