Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna zona

Moj maz mowi ....

Polecane posty

Gość taka jedna zona

Moj maz jak widzi na ulicy ' wyuzdana ' dziewczyne z duzym biustem na wierzchu i mocnym makijarzem to mowi ze taka lubi sie ' ruchac ' Ja do takich wyuzdanych nie naleze , mam maly biust , makijaz robie delikatny i jestem taka sobie ....Prawda czy mit ? jak sadzicie ? to co mowi moj maz mam na mysli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj maz chcialby ja zaliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sołtysowa Wenusja
Sama sobie odpowiedz jak masz mały biust czy lubisz sie ruchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zona
byc moze i chcialby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareks
uzważam że to prawda bo po co by sie tak odpicowały to takie wabienie samców , z tego wynika że lubią ten sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zona
mam maly biust , nie ubieram sie prowokacyjnie a kochac sie lubie i sie nie wzbraniam przed kochaniem sie chcialam tylko zapytac...czy to prawda w pewnym sensie ? ze skoro taka.... to lubi seks i idzie z pierwszym lepszym .. a jak juz z tych ' normalnych ' to co ? juz do niczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1818181
takie wyuzdane co d\sie ruchają z każdym to dupodajki wiadomo że faceci na takie lecą bo sa malo inteligentni i chcą tylko se poruchać, a zę taka sie daje no tro co im szkodzi ......to jest żalosne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się lubię ruchać
biust mam - średnia krajowa, lubię głębokie dekolty i mini, żeby tylko zasłonić pośladki, ale nie chodzę z każdym tylko z moim prywatnym ślubnym macho,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareks
nie widzę problemu, mężuś ma racje i tyle , nie można ubrać sie jak zdzira i uchodzić za cnotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym byla mezczyzną to takiej żdziry nawet za próg bym nie wpuscila.Moj partner ma identyczne zdanie.Wulgarnych i wyzywajacych dziwek poprostu się brzydzi.Moja droga, wielkosc piersi nie decyduje o temperamencie dziewczyny...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to sciema, to ze laska prowokuje do seksu wcale nie znaczy, ze go bedzie lubila, byc moze w jej mniemaniu jedynie w takim wydaniu jest atrakcyjna...no wiecie, jak w swiecie zwierzat, kolorowe piorka itp a seks dwa razy w roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zona
fajnie ....dzieki dziewczyny :) wlasnie to chcialam uslyszec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zona
moze i ja powinnam zaczac prowokowac tylko za bardzo nie mam czym 30 latce z dzieckiem , pewnie mini juz nie przystoi cycki male i jak tu..... byc madrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjja
wy jestescie nienormalne!!co jak dziewczyna jest ładna i ma co pokazac to ma sie ubierac jak zakonnica??zalosne jestescie albo zazdrosne...to ze ktos sie skąpo ubiera nie znaczy ze jest dziwką...zazdrosnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie skapo ubieram, lubie zazdrosne spojrzenia dziewczyn i kolesi ktorzy sie ogladaja za mna... Ale sie nie puszczam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×