Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto oglada

oglada ktos Sekret Laury ?

Polecane posty

Gość kto oglada

o co chodzi w tym serialu? tam jest jakaś sekta... Ci którzy porwali dziecko tej lasce?? i która to jest Laura? ta prokuratorka ??? i dlaczego odeszła od męża? tzn mieszka z nim ale ma kochanka o którym mąż wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonaa
tak sekta oni nie porwali o ojciec tego dziecka i ten lekarz oddali to dziecko w ich rece... bo to jakies Mojzeszowe dziecko jst czy jakos tak... ta Laura to ta czarna co jej maz lezy w spzitalu teraz.. maz wie ze ona ma kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak to sie stalo
ze to dziecko "nalezy" do tej sekty ? i czy w pierwszych odcinkach bylo cos na ten temat... bo tej lasce ktora urodzila to dziecko przypomina sie co jakis czas cos nowego... czy to wszystko bylo na poczatku... bo nie ogladalam od poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonaa
nie wiem co bylo na poczatku.. niestety... tak jak napisalam wyzej co chyba 33 lata wedlug tej sekty rodzi sie bodajze dziecko Mojzeszowe jakos tak to sie nazywalo i akurat padlo na jej dziecko.. i ojciec tego dziecka ten czarny co go teraz zostawila i doktor ktory odbieral porod oddali to dziecko babce ktora nalezy do tej sekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonaa
ah to ta zona lekarza ma dziecko tej blondyny...chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oglądam
dziecko należy do sekty ponieważ jego matke zgwałcił przywódca skety... i tak poczeło się jego dziecko, które jest Wybrańcem;| matka nie pamięta tego bo ja czymś nafaszerowali... dlatego ma tylko takie przebłyski swiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maynelly
ja ogladam go od samego pocztaku. Na pocztaku myslałam ze to kolejna nudna telenowela , a le po prau odcinkach stwierdziłam ze jest ciekawy, trzymający w napieciu. Laura jest prawniczka a jej maz prowdzi laboratorium po rodzicach Laury, którch takze zabiła sekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maynelly
ja ogladam go od samego pocztaku. Na pocztaku myslałam ze to kolejna nudna telenowela , a le po prau odcinkach stwierdziłam ze jest ciekawy, trzymający w napieciu. Laura jest prawniczka a jej maz prowdzi laboratorium po rodzicach Laury, którch takze zabiła sekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqll
Laura -to prawniczka, zona Fernanda siostrka Sol i Pabla, ukochana Agustina. Agustin- psychiatka, ukochany Laury, brat gastona, przyjaciel Marcosa, podkochuje sie e nim Himena Leonardo- szef laboratorium (ktorego wlascicielami byli zamordoani przez sekte rodzice laury), maz Laury, kochanek Virgini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banania
dziecko nie jest gastona tylko musada szefa tej sekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfisia
Ja tylko słucham poczatkowej piosenki bo mi siepodoba a jesli chodzi o film to totalnie nie wiem o co w nim cjodzi :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maynelly
a czy wiecie że Himena jest siatrą Laury, Soledad i Pablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maynelly
chyba, tak mi sie wydaje śledząc dalsze watki himeny i kojarząc fakty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik354
Czy ktos mi powie gdzie zniknal serial??? jestem w ciezkim szoku, byl byl a teraz nagle co?! nie ma??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zniknął
poprostu na te kilka dni wolnego zmienili ramówke... od poniedziałku będą dalej puszczali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maynelly
czy nie uważacie ze troche przegieli z przerwą w nadawaniu Sekrestu Laury???? Inne seriale puczszali normalnie no poza wtorkierm i czwartkiem, ale poza tym wszystko tak jak zawsze oprócz Sekretu... I to jeszcze w takim momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena gg4346734
Oglądam serial od początku i moge powiedziec jedno najlepszy serial jaki widziałam. A więc od początku dla tych którzy nie widzieli a chcą się dowiedzieć W Buenos Aires mordowani są bezdomni. Policja zajmująca się tą sprawą wykrywa w ich ciałach tajemniczą substancję pochodzenia azjatyckiego. Narkotyk sprowadzany jest nielegalnie. Tymczasem w wypadku ginie małżeństwo Cazenave, właścicieli największej kliniki w mieście. Osierocają trójkę dzieci, Laurę, Pabla i Soledad. Najmłodszą Sole po śmierci rodziców dręczą koszmary, w których pojawia się wciąż ten sam ideogram chiński. Sole wraz z Pablem wyjeżdżają do Hiszpanii, aby zapomnieć o rodzinnej tragedii. Na czele kliniki Cazenave staje mąż Laury, Fernando Salazar. Mija pół roku. Laura, adwokat z zawodu, prowadzi sprawę rozwodową pracownika kliniki Romana Machado. Podczas spotkania z przyjaciółką Dianą w kawiarni zauważa, że przygląda jej się nieznajomy mężczyzna. Jakiś czas później poznaje go osobiście. Agustin Rivero, psychiatra występuje jako biegły sądowy na sali rozpraw a Laura jako adwokat. Od tej pory razem współpracują i zaprzyjaźniają się za sobą. Laura prosi o pomoc Agustina, aby zajął się przypadkiem Soledad, którą po powrocie z Hiszpanii nadal dręczą koszmary. Ideogram chiński Agustin zauważa na plecach kilku mężczyzn. Prawdopodobnie należą do sekty. Brat Agustina, Gaston ma identyczny. Co więcej dziewczyna Gastona będąca w ciąży przypomina sobie pewne miejsce, w którym jej zdaniem została zgwałcona, a Gaston na to przyzwolił.( jest to budynek w którym odbywają się zakazane msze), przerażona zaprowadza tam gospodynie Agustina, i odkrywa że dzieje się coś nie tak, gdyż w tym miejscu pojawiły się kobiety uprawiające aureobik. Podsłuchując rozmowę Gastona z lekarzem odkrywa, że jej ciąża jest kontrolowana przez sektę. Przyszedł czas porodu, sekta która ma zamiar odebrać dziecko pozoruje awarię światła w szpitalu gdzie miał odbyć się poród. Jej lekarz który należy do sekty zaproponował swoją domową klinike. Niebyło innego wyjścia i tam pojechali, lekaż który należy do sekty wyprosił wszystkich- Laure, Agustina jedynie został Gaston- ojciec dziecka""- doszło do porodu dziecko urodziło się całe i zdrowe lecz matce powiedziano że zmarło dziewczyna wpada w szok, i nie wierzy temu co słyszy. dziecko trafia do Musada- prawdziwego ojca dziecka który zgwałcił tą dziewczyne. Dziecko te ma pewną misje przed sobą. Sekta ta ma swoje korzenie wszędzie- w szpitalu, w policji, w sądzie, prokuraturze, i w zwykłych ludziach. Dziecko- za mocą sądu które też działa w sekcie- trafia do małżeństwa które niemogło mieć dzieci( właścicieli kliniki lekarskiej) i jest pod opieką dziewczyny która też służy Musadowi. Śmierć Fernanda pokaże, co łączy ze sobą klinikę Cazenave z sektą i czy uczucie Laury i Agustina ma szansę sie urzeczywistnić. Jeżeli macie jakieś pytania piszcie na mój nr gg Gorąco pozdrawiam Marlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta blondynka co mieszka z matka co chciala sobie strzelic w glowe to ona jest ich siostra tzn laury pabla i tej 3?? jakim cudem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena gg4346734
tak to jest ich siostra, bo jej matka, ona była sekretarką firmy gdzie szefem był ojciec Laury, no i ona się z nim przespała- po prostu była jego kochanką- noi zaszła w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNE
Słuchajcie.. Jeżeli oglądacie, to pomóżcie - proszę !! Nie chodzi o piosenkę tytułową, ale o taką wolną, którą śpiewa mężczyzna.. Jejuu.. nigdzie nie potrafię jej znaleźć:/ Macie może pojęcie..? Proszę o odpowiedź.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maynelly
rzecywiście piosneki które puszczają w trakcie całego odcina i ta początkowa sa piękne i tez nie moge ich nigdzie znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie.....
kto mi streści co działo się w ostatnim tygodniu w tym serialu, bo niestety nie mogłam oglądać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze
wkońcu będę mogła oglądać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Może powtórzą ją kiedyś na TV4.Czy ktoś słyszał o takich planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauferka
To chore że będzie o 6.50!Jestem nauczycielką i mam wolne,chce się wyspać!A teraz o 10 puszczają jakieś czarodziejki!I tak ten kto nie ogląda Przeklętej miłośći nie dowie się dokładnie o co chodzi i nie będzie znał sensu!Mimo że to telenowela,po opuszczeniu kilku odcinków nie wie się o co chodzi!Ta telenowela ma ponad 200 odcinków i wątpie że jak przeniosą po wakacjach spowrotem na 10 to będziecie zadowolone.Zmarnujecie tylko swój cenny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Co do tego,czy wyemitują wszystkie 205 odc. to nie jest pewne,ponieważ chodzą słuchy,że Polsat skrócił telenowelę do 135 odc.Może to tylko plotka. Jak będę miała pewne wiadomości o tym to na pewno napiszę. Na pewno "Sekrety Laury" wyemitują jeszcze kiedyś na TV4 w ciągu ok.2 lat,bo tyle mają prawa do emisji,a przecież TV4 i Polsat mają tych samych właścicieli. TV4 mało kiedy puszcza premiery,zresztą żeby było taniej ciągle z Polsatem wymieniają się serialami. Gdyby telenowela była popołudniu to może bym ją oglądała. Juan Dartes jest jednym z lepszych telenowelowych aktorów,fabuła ciekawa. Mam pytanie,czy są w niej jakieś niedorzeczne wątki komediowe? Nie za bardzo lubię takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Po wakacjach na pewno jej nie przesuną na 10.00.Coś mi się wydaje,że Polsat zawiódł się na wynikach jej oglądalności.Jak coś raz przesuną,to nigdy nie wraca z powrotem w ich ramówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×