Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto oglada

oglada ktos Sekret Laury ?

Polecane posty

Gość fankka
No nie/////////ja chce sie wysypiać !!!!!!!jak mogli przesunąc sekret Laury na 6.50 :(((jak ja teraz obejrzę?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka b
Jak mogli!!! to skandal!!! 10 to też nie była najlepsza godzina, ale teraz to już przegięli!!!na szczęście zawsze można sobie nagrać, niech się pocałują gdzieś!!! Może mi ktoś napisać co było w dzisiejszym odcinku ( 25. 06), bo mnie to totalnie zaskoczyła ta zmiana, chociaż można wszystkiego spodziewać po tym całym polsacie, nie pierwszy raz robią widzów w konia BŁAGAM, napiszcie o chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Streszczenia możesz przeczytać na http://www.telemagazyn.pl ale tam są trochę krótkie. Obszerniejsze są w telegazecie Polsatu,na dzisiejszy dzień(pon.) to s.341( podstrona 1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maynelly
A ja wyjezdzam w poniedziałek za granice na 2 miesiące i tez nie obejze dalszego ciagu. Czy słyszał ktos moze czy mozna go zciągnąc z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemaniaczka
ja tez rozpaczam z powodu zmiany godziny:( kto to wymyślił.............eh...ale musze się przyznać , że zdaża mi się wstać specjalnie na Laure:) hehhe suuuper serial!!!!!! Pozdrawiam wszystkich fanów Laury!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maynelly
ja dziennie wstaje o 6.50 specjalnie to co ze czasami przysypiam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia kasia
:) a ja sie jakos nei moge zmusic do wstawania przed 7 na laurite. fajnie ze chociaz mozna gdzies znalezc streszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Jednak są te 205 odc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka zza oceanu
a teraz ktory leci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
W poniedziałek będzie 107 odc. Czytam tylko streszczenia,ale akcja jest bardzo zakręcona,taka jak lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglada to ktos jeszzce?? jesli tak to prosze powiedzicie co tam slychac w tym serialu..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Ja nie oglądam,ale zawsze czytam streszczenia z telegazety Polsatu( są dłuższe niż w internecie) i akcja bardzo poszła do przodu. Jeszcze tyle odcinków,a już tak dużo się wydarzyło. Okazało się,że ta organizacja powstała jeszcze za czasów Hitlera i jest on ich idolem-nieźle. Ale ten motyw nie dziwi mnie w telenoweli argentyńskiej,w końcu mnóstwo nazistów uciekło po II wojnie światowej właśnie do Argentyny ze zrabowanymi majątkami.Argentyńczycy ciągle mają na tym punkcie kompleksy. Co do głównych bohaterów to nadal nie są razem. Agustin jest na wolności,za to Laura trafiła do więzienia.Oboje za to samą zbrodnie-zabójstwo Fernanda,który tak naprawdę żyje i jest pod wpływem sekty. Ale co raz więcej ludzi się dowiaduje,że jego śmierć była sfingowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maynelly
Hej mam pytanie czy ktos z was nagrywał moze odcinki Laurity od 100 do piatku czyli 31.08 Niestey nie widziałam ich i nie wiem co sie dzieje teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maynelly
hej mam pytanie czy ktos z was wie co stało sie z Romanem?? ktos go zabil czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betta
roman siedział w więzieniu i właśnie uciekł,a propo mogliby nadawać w póżniejszych godzinach ten film, bo 6.30 to masakra, a taki fajny film że napewno więcej osób by go oglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maynelly
Hej czy podzielicie moje podejrzenia, że to Wiktor Musad jest synem Consuelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakonik
tez mi sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betta
na bank to syn consuelo,ale ta himena wredna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banania
kocham ten film ,szkoda ze juz sie konczy , lorena chyba rozwali tą sekte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betta
a ile właściwie jest odcinków,szkoda bo jest fajny ,nie jest taki nudny tylko z akcją, ale za wcześnie jak dlamnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-
Nagrywajcie serial ! Ja mam zaprogramowane na cały tydzień. Super obejrzec np.3 odcinki na raz w wolnym czasie, przesuwając oczywiście reklamy. Obejrzę - skasuję i tak za każdym razem gdy obejrzę. POZDRAWIAM ! J-@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniusia22
ssssuuupppeeerrrr serial.tylko co ja teraz bede ogladac skoro sie skonczyl.poplakalam sie na koncu.ale chybabedzie dalsza czesc bo dziwnie sie skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi 139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi 139
Film był super, popłakałam się na końcu. Chętnie jeszcze raz bym go obejrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
możecie powiedzieć jak się skończył film bo ostatniego odcinka nie oglądałam, wogóle trudno było znajść ile jest odcinków i który ostatni, oglądałam w kratkę bo az wcześnie szedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał of the pipa
sdsdsd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×