Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betinka123

Weekend majowy. gdzie jechac?

Polecane posty

Gość gość
Z dziewczyną wypoczywałem w Pieninach -Willa Magiera. Zdecydowaliśmy się na spływ pontonem krajoznawczy. W okolicy dominuje zdecydowanie oferta www.raftingpieniny.pl Sporo osób tam na miejscu nawet polecało. Dobrze, że dają pełne wyposażenie, szkolą, udostępniają transport, przebieralnię. Poszliśmy, zapłaciliśmy, po spływie normalnie można rowerami wrócić do schroniska w razie czego. Żadnych problemów organizacyjnych. O widokach nawet nie wspominam, bo to coś wspaniałego. Spływ przełomem Dunajca polecam ogólnie każdemu. Miałem wcześniej do czynienia z kajakami, ale pontonem jest lepiej, bo grupa współpracuje, fajne rozmowy, sternik czuwa nad bezpieczeństwem, można w razie czego więcej rzeczy zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Czerwonego Klasztoru możesz przepłynąć do przystani w Leśnicy. Jedna z najciekawszych i jednocześnie stosunkowo łatwych tras. Przygotowanie do spływu bezproblemowe. Trening już w trakcie. Z tych bardziej liczących się ofert spływów lokalnie to na pewno www.raftingpieniny.pl Już 3 razy z nich usług korzystałem. Za każdym razem nieco inaczej. Pierwszy raz spływ pontonem, ok. 2 godziny, a później powrót rowerami po tej samej trasie. Kolejny raz wypożyczałem kajak pneumatyczny z całym wyposażeniem dla mnie i dla córki. Trzeci raz spływ kajakiem typowo krajoznawczy po Dunajcu, powolny z noclegiem i grillem. Chyba ten trzeci punkt najbardziej udany, bo wszystko na spokojnie, świetna atmosfera, nocleg w domku z bali. Sternik rewelacja. Dostaliśmy też od ekipy wiele wskazówek turystycznych. Spędziłem w Pieninach ogrom czasu. Super widoki, ten klimat, ceny dość niskie, ludzie jacyś spokojniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×