Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jflo

cv pisze

Polecane posty

Gość jflo

pomóżcie mi, chcę porozsyłać maile do biur podróży, nie mam pracy, siedzę w domu. Ale jak mam to wysłać, w załączniku? a co wpisac w treśc maila? I jak mam to napisać, bo skoro nikt nie szuka pracownika, a ja z własnej woli chcę im wysłać, może akurat w tym czasie potrzebuja kogoś...więc...co napisać w treści maila? pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jflo
cv już mam, chodzi mi o to co wpisać w samej treści maila, bo cv w załączniku , mam napisac, że szukam pracy i zostawiam im swoje cv w razie gdyby potrzebowlai pracownika????? czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
Możesz napisać coś w stylu - "witam, jestem zainteresowana pracą w Państwa firmie, w związku też z tym w załączniku przesyłam swoje CV"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jflo
lololo--> dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wysyłam maila tylko z załacznikami, w koncu list motywacyjny jest w formie listu i uzasadnienia wiec po co jeszcze cos w maila wpisywac? :/ przeciez oni automatycznie drukuja dokumenty i tyle, tak mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvi.
Zawsze przed kontaktem z jakas firma poczytaj o niej ile mozesz i w liscie nawiaz do tego czym sie zajmuja i co wydaje ci sie dla nich wazne. Najlepiej jak napiszesz ze w tym czym sie zajmuja jestes specjalistka, znasz wlasnie ten jezyk, masz wlasnie takie doswiadczenie..Jesli mozesz, podkoloruj troche curriculum, jednak bez zmyslania faktow.. Curriculum bezosobowe najczesciej od razu wedruje do kosza. Slowa ze szukasz pracy tez nikogo nie zainteresuja. To ty okaz zainteresowanie firmie. Zaproponuj moze jakies rozwiazania zawodowe. Ktore na przyklad mozesz podpatrzyc u konkurencji. I zaproponuj ze ty wlasnie tym moglabys sie zajac. Zaproponuj ewentualnie rowniez wspolprace w przyszlosci, moze teraz nikogo nie potrzebuja ale za dwa miesiace kto wie? I przede wszystkim: w rozmowach badz absolutnie pewna siebie i zdecydowana! Jesli okazesz niesmialosc albo slaby charakter od razu cie przekresla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze jak piszecie CV to nie piszcie czcionka rozmiar 25, pogrubiona i duzymi literami. Rekrutujac ostatnio pracownikow natrafilam na mase tego typu dokumentow. CV musi byc przede wszystkim przejrzyste, a daty kompletne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×