Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sallemka

04.kwietnia 2007-zaczynamy!

Polecane posty

Gość Anijka
Moja waga pierwszy raz od czasu rozpoczęcia diety pokazła 7 na końcu:) 67:) Aż się chce ćwiczyć! A jak tam Wasze wyniki? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam wagi wiec nie wiem :/ Ale waze okolo 70kg najgorzej bylo jak wazylam 74 a w poprzednie wakacje nie starajac sie waga spadla do 68 ale powakacjach wrocila :/ 10 kg musi zejsc do lipca. Ale wczoraj podupadlam wieczory sa najgorsze zjadlam sandwicha a ja chcleba nie jadam :/ Od rana wszystko zdrowo zdrowy obiadek a potem taka zalamka :/ Ide na hula hop powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak swiateczna dieta? ja sie przyznam bez bicia ze nie wytrzymalam i podjadalam, ale o dziwo gdy dzis weszlam na wage to okazalo sie ze nic sie nie zmienilo. Moze to dzieki wielkim porzadkom przedswiatecznym? Teraz nawet mnie to nie cieszy, mialam straszna rozmowe z moim chlopakiem i sama nie wiem co bedzie dalej - my czy tylko ja..... trzymajcie za mnie kciuki, bo potrzebuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anijka
Witam! Ja też odpuściłam sobie na święta i nie odmawiałm sobie pyszności przygotowanych przez moją mamę, choć nie dopusciłam do całkowitego przejedzenia się. Od dziś znowu wracam do zdrowego odżywiania się i koniecznie trochę ćwiczeń. Achajka - trzymam za Ciebie kciuki! wszystko będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×