Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedziona27

dekoracje w kosciele

Polecane posty

Gość zawiedziona27

wlasnie sie dowiedzialam ze w kosciele,w ktorym bede brala slub nie moge zrobic wlasnych dekoracji.ksiadz powiedzial ze moge miec standardowe dekoracje koscielne,ktore niestety sa bardzo ubogie,a jak chce inne to moge kupic tylko zywe kwiaty ale tylko z kwiaciarni,ktora oni poleca.Czyli o wynajeciu firmy do dekoracji kosciola moge tylko pomarzyc.NO NORMALNIE PARANOJA!!!!!!czy w waszych kosciolach tez urzadzaja takie szopki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
niestety tak się czasem zdarza...to przykre i głupie ale prawdziwe. Pozostaje ci tylko jedna opcja- brac ślub w innym kościele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozgrzeszona
sakrament jest ważny a nie sama dekoracja. Nie ma sensu brac w innym kościele, aakceptuj te.Przeciez na kwiatach opiera sie slub.Ja mam gorszy problem bo moge nie dostac slubu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
skoro dziewczyna chce mieć dekoracje w kościele, to czemu ma z nich rezygnować? Jeśli są inne kościoły w twoim mieście to może są tam bardziej tolerancyjni księża..u nas nie było problemów z dekoracjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekorator dekoracji słubnych
To nie kościoły decydują tylko księża, w Toruniu np nie ma problemów, robiłem rózne dkoeracje i zawsze idzie się dogadać, tu kilka ciekawych realizacji A co to ? http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×