Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zołza siksa

NOWE ODCINKI MAGDY M

Polecane posty

Gość zołza siksa

Od dzisiaj. Kto ogląda? Bo ja tak, właśnie jest przerwa na reklamę. Co sądzicie o pierwszym odcinku tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziew jakich malo
:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdbdb
wlasciwie jak na razie to nic ciekaweo , Magda jest jak na razie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a na czym miałby polegać te
n serial gdyby Magda i Piotr byli zakochani i szczęśliwi? jaki miałby sens?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie raczej nie poradzi
Brodzik beznadziejnie gra:O az zal dupe sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totalna porazka jak dla mnie ten dzisiejszy odcinek... i pewnie cala seria niestety :o widac ze scenarzysta kombinowal kombinowal i nic z tego nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffffffffffffffffffffffff
No i na tym polega ten beznadziejy serial ... od pierwszego do ostatniego odcinka bedzie sie starał o Magde a na koncu i tak beda razem. A jak nakrreca 45 serie to zno bedzie tak samo.... po co to gowno w ogole ogladacie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie nuda i nuda raz jeszcze juz na ta brodzikowa nie mge patzrec ciepietnica totalna cos jak marysia z m jak miłosc:O brodzikowa tydzien temu w dzien dobry tvn mowila ze najprawdopodobniej maja juz pomysl na 5 serie juz to widze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
Magdzie ladnie bylo w tych wlosach....ale i tak film flaki z olejem a Piotr nudziasz jakich malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryyyy
Piotr czyli Paweł Małaszynski super gra.. a brodzikowa przesadza z tymi minami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiłam ten serial
Lubiłam ten serial do teraz , teraz to dno i aktorzy graja do bani. Brodzik beznadziejnie miny stroi , nawet jej ten silikonowy biust nie pomaga , a piotr tez z tymi minkami głupowatymi , udaje zakochanego , ciekawe jak przezył te pół roku bez niej. W ogóle to się kupy nie trzyma , myślałam , ze padną sobie w ramiona , bo miłośc zwycieży , a tu przeciąganki pewnie przez następną serię odcinków. Halo rezyserzy , jesteście do kitu , kończcie to i wywalcie tego sadowskiego , bo rzygać mi sie chce jak widze go za amanta !!! Najlepszy z tego wszystkiego był tylko fragment poznawania piotra z konkurentem. Jeden zostawił ją na kilka miesięcy , drugi na kilka lat i to wszystko , żegnam i pozdawiam Wszystkich z forum 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sie...
sadowki taka drozdzowa bula z rodzynkami. beznadzieja ta jego rola zdobywcy magdzinego serducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sie...
przypomnieli se o nimw TVN bo zdaje sie tanczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan robert
mi sie serial podoba.nie moge byc odrazu razembo nie bylo by sensu..ale tez nie wiadomo jak sie skonczy...Ja nei lubie filipa a uwilbiam piotrai sebastiana.ale kinga na bank cos zmiesza.serial pokazuje nam co moze wydazyc sie w zyciu...jest wile takich facetow jak teraz piotr ktorzy staraja sie o dziewczyne , a nic nei idze...nie ma co zrobic zyeby wybaczyla.ja uwilbiam ten serial....Przypomina mi troche moja sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan robert
tyle ze ja mam glupia sytuacje...podoba mi sie jedna dziewczynaa ktora wogle nam nie nie zwraca uwagi tylko na kumpla.ale o mnie wlaczy inna,ktora mi sie mniej podoba.tyle ze jest tak iz ja prubuje zrobic tak aby zdobyc ta co mi sie podba ale nic nie idze.wogule.PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szannen_0019
4 seria jest beznadziejna, a to jak magda zwraca się do piotra ta jej intonacja głosu...bleeee:/ to jest jedna wielka porażka powinni skończyć na 3 sezonie i tyle. a teraz to nie wiem kto to ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×