Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikkii

www.borowina.com

Polecane posty

Witajcie, mam pytanie- czy ktoś z was robił zakupy w tym sklepie internetowym? Sprzedaje głównie kosmetyki firmy TOŁPA. Pytam o to, ponieważ mam wrażenie że to oszust. Wpłaciłam na konto już dawno temu, natomiast nie otrzymałam kosmetyków. Na maile brak oddpowiedzi, telefon nie odpowiada. Może ktoś ma jakieś informacje na temat tego sklepu internetowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja zawsze płace przy odbiorze. wolę zaplacić więcej ale bynajmniej towar przyjdźie. a dawno zamawiałaś? może poczekaj jeszcze troszkę. a jak to nie poskutkuje to zawsze mozesz odwołać sie do jakiegoś rzecznika praw konsumenkich a ten rozliczy się z łobuzem :) trzymaj się cieplutko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam na forum to zauważyłam, że jest co raz wiecej osób oszukiwanych przy zakupach internetowych. czy już naprawdę nikomu nie można ufać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem stokrotko i dziękuję za radę. Na pewno tak zrobię. Szczerze mówiąc to mój pierwszy raz kiedy się tak przejechałam...no cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się tak. nie jedna osoba już została tak urzadzona i pewnie jeszcze nie jedna niestety. napewno jeśli Ci tego nie przyśle to musisz to zgłosić. trzeba w końcu robić coś z tymi oszustami, bo czują sie bezkarni. więc my konsumenci musimy się takim ludziom przeciw wstawić, nawet jeśli są to małe pieniadze. a takich ludzi może oszukiwać kilku w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za sklep
ceny z kosmosu Te kosmetyki w sklepie kosztuja duzo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonka
ja również chyba zostałam oszukana przez tego Pana, odbrał może ze dwa moje telefony i cos tam kręcił że to poczta jest winna, wysłałam mu następnego maila i postraszyłam federacją konsumenta i jeżeli nie będzie odpowiedzi z jego strony to naprawdę to zgłoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×