Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
pewnie pisała to któraś z osób o których te wpisy były - prawda boli ? Ale że aż tak żeby od razu rzygać ? tacy managerowie i takie teksty .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie managerowie a "managerowie" powinno być - wybaczcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica D
Hej.Wlasnie przeczytalam zale na temat OKS i RKS i ich obrone ,od osoby ktora pisala jak ciezkie maja zycie i mozna sie starac a awansowac w firmie.Nie wiem jakie wy macie zdanie na ten temat,ale ja (pracuje 9m-cy) uwazam ze to bajki .Na poczatku mowiono nam ze to firma dla ludzi ktorzy chca sie rozwijac,ambitnych.staram sie, angazuje ale juz mam coraz mniejsze nadzieje.Wybierana u nas kogos nas dekoratora,niestety jestem blondynka a prezes woli brunetki(tak mowi nasza kierowniczka) i wybrala brunetke ,ktorej wcale bardzo nie zalezalo ale wszyscy ja namawiali bo....."to ten typ urody".Z powodu tego ze nie potrafie sie podlizywaci nawet nie chce nie mam szans na zaden awans w sklepie nawet godzin mam mniej niz polowe tego co pupilka kierowniczki.I dla kogo te bajki o FIRMIE DAJACEJ MOZLIWOSC ROZWOJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda oraz dobre "relacje" z prezesem fundamentem awansu w tej firmie. Postaraj sie wkręcić na impreze firmowa z nim, jak mu wpadniesz w oko awansujesz. A ze blondynka ? Jedna rks blondi druga czarna - wiec to nie reguła. Ale musisz zbudować " relacje ". Jeśli sie nie brzydzisz .... Zresztą on tez w Austrii zaczynał od dekoracji. Erkaeski on powoływał po tygodniowym tour the pologne sam na sam.... Panowie są ze wcześniejszego powołania nie przez niego gdy liczyły sie jeszcze kompetencje, wykształcenie a nie jakieś chore układy z prezesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Wydaje mi się że dekoratorki są rozliczane ze swojej pracy a nie z tego czy w oknie stanie brunetka czy blondynka...nie jestem brunetką, ale nie czuję się niedoceniana w pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie o czym Wy teraz piszecie?stek wyzwisk i nic poza tym, jeszcze jakis czas temu można było poczytać coś ciekawego ale teraz? też pracuję w deichmanie,kolorowo nie jest ale jak ktoś nie daje rady to powinien poszukać czegoś lepszego, bo od takiego gadania to nic sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu kogo wyzywa ? Opisuje sie prawde - nareszcie sie opisuje. A od gadania sie zaczyna. A ze góra ma to gdzieś ? Być może narazie ma to gdzieś a być może będzie mieć ale do czasu . Moze ktoś przetłumaczy nasze żale komuś wysoko postawionemu w Essen i zaczna doceniać nasza prace. Wiec piszmy jak najwięcej o patologiach o których wiemy, a nie zamiatajmy spraw pod dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzenie pani(a) OKS "jak kuba bogu tak bóg kubie ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy maciew tym deichmanie brzydkie buty, wiocha totalna, kto jest odpowiedzialny za to ze taką wioche przywozicie, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory ale omijam wasze sklepy z daleka, ccc dużo lepsza kolekcja i obsluga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe w końcu zlikwidują nam to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak slów ,przeraża mnie bardzo niski poziom intelektualny,to co piszecie na forum świadczy o tym jakimi jesteście osobami.Potem dziwicie się ,że w pracy tak jest.Sami tworzymy atmosfere w pracy ,sami jesteśmy kowalami swojego losu .Najlepiej zrzucić wine na innych ,tak latwiej ,a obelgi rzucane na forum są poniżej krytyki .Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obelgi ? ? ? prawda w oczy kole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzial co wiedzial,wlasnie podejscie takich ludzi jak "gosc "wyzej niszczy swiat normalnych,intelektualnych i pracowitych ludzi ktorzy by wiecej osiagneli gdyby nie glupota zadufanych w sobie egoistow.fakt kazdy jest kowalem swojego losu ale niektorzy mogli by pomoc by swiat byl lepszy i ludzie szczesliwsi ale po co ,drugiemu nie dac nic ,wykorzystywac jak sie tylko da dla wlasnego podniesienia niskiego ego i wygod.bo nieraz madrzejsi sa zwykli pracownicy wieksza wiedze maja itd.od tych co sie przypadkiem znalezli na stanowisku kierowniczym czy tez znajomosci im pomogly.powodzenia w dalszym udawaniu ze sie jest lepszym od drugich-wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "gosc" o 13:28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam opinie bo mam rozmowę rekrutacyjna w środę.. i aż sie boję co tu piszecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zmienimy temat ,jestem ciekawa czy u was w sklepie są osoby które mają np. jakiś uszczerbek na zdrowiu ,np. nie mają jednego palca u dłoni ,bądź noszą aparat słuchowy ,o okulary nie puyam bo to jest moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okulary to moda? Patrz! Od dziecka chcialam być Modna, a nie! Mam wadę wzroku! Jezu, ludzie myślcie co piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu jak byly ankiety to wszystko jest ok. Mamy 4 miejsce jako najlepszy pracodawca.Jakim cudem skoro jest tak zle ? Wszystko przez to ,ze oficjalnie kazdy jest zadowolony ,tylko na forum kazdy wylewa zale,ale to i tak nic wam nie da, Czemu nie powiecie przelozonemu ze jest zle,.Przeciez to czytaja klienci ,a potem traktuja nas jak przyglupow i brak szacunku do nas poniekad zawdziedzamy sami sobie wlasnie przez wypisywanie takich glupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie ankiety? U nas żadnych ankiet nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie weszlam na forum i przeczytalam opinie.Ja tez pracowalam w Deichmanie staralam sie ale nie podlizywalam kierowniczce, nie rysowalam wszedzie usmiechnietych buziek, nie szczezylam zebow do kierowniczki,nie donosilam na kolezanki a jak bylo cos zle mowilam glosno przy wszystkich.Juz nie pracuje ,nie przedluzono ze mna umowy. z tego co uslyszalam na pozegnznie od kierowniczki wynikalo ze powinnam po prostu byc falszywa za plecami obrabiac wszystkim d**e a gdy sie odwrocausmiechac sie i tworzyc "zgrany zespol"..........Mam juz 20 lat pracy,czesto ciezszej niz tu,ale tak zlej.zaklamanej atmosfery jak tu nie bylo nigdzie. teraz pozdrawiam bez Deichmana (kierowniczki bo to ona stworzyla takie warunki a nie firma)swiat jest piekny kolorowy, ludzie jednak mili i naprawde znowu chce sie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupota ,jak człowiek zna system,towar przyjmie ,wciągnie , na zwolnienia nie chodzi to co za podstawa żeby umowy nie przedłużyć ,bo się koleżankom nie podoba ,bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe wiem dlaczego ktos mowi ze bzdura jest to co napisalam .przez cala umowe nie bylam na zwolnieniu,towar odrebralam tylko 2 razy bo zawsze mialam malo godzin i nie bylam na dostawach(przy przyjmowaniu nie popelnilam bledu) system znalam i wciagalam szybko zadko zdazyl sie blad a jesli to nioeduzy.Niekiedy zdazalo sie ze dziewczyny dzwonily do mnie bo nie wiedzialy jak ustawiac.Pupilka kierowniczki ktora pracowala tyle samo co ja chociaz liczac godziny to dwa razy dluzej (nie calkiem bo zaczela byc faworyzowana po dwoch miesiacach) na trzy dni przed moim zwolnieniem przeciagala meski i zrobila wszystko odwrotnie ale to bylo bez znaczenia.To wszystko wydaje sie bzdura ale tak bylo.....I wtedy bylam naprawde zalamana .....Nawet niektore dziewczyny pytaly mnie czy wczesniej nie znalam sie z kierowniczka lub czy nie mamy wspolnych znajomych bo kierowniczka zachowuje sie dziwnie w stosunku do mnie,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda,te osoby ktore sie staraja,pracuja ,zapierniczaja za troje ale nie podlizuja sie szefowej ,glosna mowia jak jest jakies ale -takich pracownikow sie nie docenia tylko gnebi,podklada klody zeby nie walczyl o swoje prawa bo inaczej codziennie beda sie czepiac ciebie ,wmawiac bledy ktorych nie popelnilas,albo same popoludniowki itd.za to pupilki ktore liza d... kierowniczce,kabluja,nie umia wcigac towaru choc maja staz juz wieloletni i szczelaja gafy to sa wychwalane po niebiosy nie daj boze cos powiedziec na nie bo zaraz jest kontratak ale co tam wazne ze kabluja ,wlaza w t.... itd.TO JEST SUPER FIRMA SIE PYTAM???niewiem jak mozna na to pozwalac!!!niewazni sa pracownicy w tej firmie byleby byly zyski niewazne jakim kosztem ciecia,wyzysk,gnebienie itd.przykro mi i wsytd ze w Polsce sa takie firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczera prawda.ale kogo to obchodzi ? tak jest w łodzi!!!! wazeliniarze mają lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia wyżej...Wazeliniarstwo? Czy poprostu zazdrość Cię zżera,,A może boli fakt ,że inne osoby są bieglejsze w wielu sprawach niż ty. Może znają system i kolejność marek, może są szybsze w czymkolwiek niż Ty. Pomyśl i weź się do roboty jak inne dziewczyny abyś mogła im dorównać. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. w Łodzi daje się godziny tylko i wyłącznie za pracę a nie wazeliniarstwo :) Zacznij równo pracować a będziesz miała tyle godzin co inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu na forum nie dowiesz się dlaczego ci umowy nie przedłużyli ,o to trzeba było zapytać od razu kierowniczkę ,samym jadem tu czuć na tym forum ,żadnych pomocnych wypowiedzi ...zapewne tak jest w waszych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsza muzyka to prsegiecie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jakby w ogóle nic nie grało! Jak tak można męczyć personel!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×