Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
u nas wszystko jest na głowie zastępcy i w sumie też naszych... tak to jest mieć okropnie leniwego kierownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ,,Pracowitej" z 23.06 Jak oczerniać,bo to ostatnio takie modne na tym forum, to na całego... Powiedz , w którym to sklepie macie tak duży budżet,że Kiero może sobie pozwolić na leniuchowanie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój, wiadomo ze zdarzają sie sklepy w ktorych tak to wlasnie wyglada a akurat padl temat kierownikow to sie ktos wypowiedzial. raz jest pieknie a raz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas kierowniczka wszystko robi, nie ma tak ,że siedzi sobie i się leni. Czasami siedzi na zapleczu jak ma papierkową robote bo wiadomo ktoś to musi zrobić :) a ja mam pytanie z innej beczki : jak chce isć na L4 to dane do wystawienia tego L4 mam mieć pracodawcy jako z Wrocławia czy z tego miejsca gdzie pracuje chodzi mi o NIP itd. A i czy zdarzają się kontrole do domu i sprawdzają ? np. kierownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dane do zwolnienia to re na Wrocław Jeśli chodzi o zwolnienie i kontrolę To przy zwolnieniach pow 14 dni Na kontrolę przyjeżdża Oks z kierownikiem sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezapowiedzianą oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dostałyście dodatkowe godziny za zakładanie kart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie doszly mnie sluchy ze zwolniono kierownika bo ciezko zachorowal i Deichmann uznal ze mu taki pracownik nie jest porzebny, jak to jest prawda to kazdego moze spotkac to samo ze zachoruje a Deichmann go wypluje jak zbedny balast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ciekawe? A to pierwszy taki przypadek. Bo i ile pamiętam chorowało tu wielu ludzi i wracają do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu taki artykuł do poczytania na temat reklamacji ;) ogólnie w sklepach obuwniczych http://natemat.pl/139491,to-jest-sklep-a-nie-wypozyczalnia-butow-ccc-buntuje-sie-przeciwko-naduzywaniu-praw-przez-klientow a w drugim linku nasze aktualne zmiany w spisywaniu reklamacji, które właśnie wchodzą https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=11587 miłego czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Braliście kiedyś urlop bezpłatny np. na wakacje na ok 7-10 dni? nie ma jakiegoś problemu ? chciałam bym złożyć wniosek o udzielenie mi takiego urlopu. Myślicie ,że jest jakaś szansa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nie udziela urlopow bezplatnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma udziela bezpłatne urlopy w wyjątkowych sytuacjach. Pogadaj z kier. a on z oks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę bo chodzi o to ,że przed podjęciem pracy w Deichmannie dostałam w prezencie wyjazd na wakację no i teraz za bardzo nie mogę z tego zrezygnować bo już jest wszystko zapłacone :(. Hmm zapytam kierowniczki o ten urlop bezpłatny ale widzę ,że chyba ciężko będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest właśnie cała prawda o firmie.Ludzie boją sie zadawać pytania swoim kierownikom ! Są aż tak zastraszeni? na to wygląda.... w jakiej poważniej firmie pracownicy wchodzą na fora i proszą o odpowiedzi ? Żałosne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest tak ,że jestem zastraszana bo kierownika mamy w porządku chodzi o to ,że nie dawno zaczęłam pracę i głupio mi zadawać pytania typu mogę na urlop taki czy siaki , dlatego wolę Was zapytać tych którzy już pracują kilka lat :)czy w ogóle firma udziela urlopów bezpłatnych bo na szkoleniu nic o tym nie było mówione a mi też wypadło to z głowy. Ale zapytam kierowniczkę bo tak to nigdy się nie dowiem :) hah, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie którzy pracownicy powinni znać swoje miejsce..kierownik to kierownik ,zastępca to zastępca i sprzedawca to sprzedawca...i myślę , że niektórym się w d****h poprzewracało od tych praw.Ostatnio weszła moda ,żę pracownicy chcieli by rządzić zastępcami ,kierownikami,oks-ami i wszystkimi kim się da.Piszecie ,że jest tak zle to nie pracowaliście w innych sieciach ,gdzie na taką pyskówkę nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie ma mowy - jest normalny dialog - tutaj nie ma dialogu więc pozostaje pyskówka na forach - w innych sieciach są np związki zawodowe - u nas jest oczywiście rada pracownicza - ale pytanie czy wiecie kto w niej zasiada i co dla nas zrobiła ? Albo inaczej kto ma największe jaja i skrzyknie ludzi i założy związek zawodowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź dla osoby, która pytała o urlop bezpłatny. Powiedz kierownikowi, że masz problem. Dostałaś wycieczkę w prezencie ... dlatego potrzebne ci dni wolne. Powiedz, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to dziwna prośba, na początku zatrudnienia. Dni wolne to dużo lepsze rozwiązanie niż urlop bezpłatny. Nie ma formalności, a godziny wyrobisz po wycieczce. Zakładam, że wyjazd na parę dni, max 2 tygodnie. Urlopy bezpłatne udzielane są w wyjątkowych sytuacjach. Twoja taka raczej nie jest. Jeżeli wiedziałaś o prezencie w momencie zatrudniania, powinnaś o tym powiedzieć. Jeżeli nie wiedziałaś, to ktoś zrobił ci kiepski prezent. W okresie wakacji wszyscy chcą mieć urlopy. To chyba naturalne, że kierownik najpierw da je pracownikom z dłuższym stażem. Jeżeli będzie mógł to pójdzie ci na rękę. Jeżeli nie to wybieraj: praca albo wycieczka. Czy to wina kierownika? Zbliża się okres urlopowy, zatrudnia dodatkową osobę. Pewnie ma małą załogę, żeby godzin dla wszystkich jakoś starczyło. Twoja prośba w euforię go nie wprawi. Może pomoże, może nie, bo nie może. Grafik trzeba jakoś ustawić. A teraz do tych co ideologię jakąś do prośby koleżanki dorabiają. Chcecie narzekać, wasze prawo. Ale jak ktoś pyta konkretnie, to proponuję, żeby odpowiadali ci, co odpowiedzi znają. Dziwczyna pyta o urlop, a ktoś jej proponuje związek zawodowy założyć ... Proponuję skorzystać z mojej rady. Jak wrócisz z wycieczki to na spokojnie przemyślisz, czy zakładać ten związek :) Pozdrawiam OKS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm...ciekawa jestem w których sieciówkach jest normalny dialog?....mogę się tylko domyślać, że w tych w których pracownicy nie paczą na cudze ręce a jeżeli chcą coś zmieniać to najpierw zaczynają od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie w tych w ktorych jak to po polskiemu naskrobałaś nie paczą .... post wyzej pisał kiero czy ktoś wyzej ? Ale mamy wykształcone kadry fiu fiu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda dialog między pracownikiem a jego przełożonym? - on na ciebie morde drze a ty masz podkulić ogon i cicho siedzieć. I nie masz prawa sie odezwać bo wylecisz. To się dopiero nazywa chrześcijańska filozofia pana Deichmanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pracy nie zrezygnuję na pewno :) za bardzo mi zależy żeby dla wycieczki po prostu się zwalniać ale dziękuję w końcu za normalną odp :) Pogadam z kierownikiem może się uda , może faktycznie dni wolne to lepsze rozwiązanie niż urlop bezpłatny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest "paczą"?! Pracowniku firmy Deichmann -WSTYD !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jest to chrześcijańskie podejście do szeregowego pracownika ... wypłata to jałmużna .... ale każde spotkanie z władzami z essen rozpoczyna się modlitwą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi / Droga ( w dosłownym tego słowa znaczeniu ) OKS - gdzie w mojej wypowiedzi o potrzebie założenia związków zawodowych znajdujesz jakiekolwiek połączenie z problemem koleżanki dotyczącym tak wg ciebie pechowego prezentu jakim jest wycieczka ? Moja wypowiedź dotyczyła braku dialogu pomiędzy załogą a władzami - bierze się on z tego że niestety ale nasze władze mają takie a nie inne podejście do sprzedawcy, wychodząc z założenia że na to stanowisko za tak marne grosze i tak znajdą chętnych i tak. W firmie Deichmann pomimo szeroko używanej jakże chrześcijańskiej retoryki nastawienie jest po pierwsze zysk - co nie dziwi gdyż każda firma powinna przynosić zysk jego właścicielowi. Jednak ten właściciel zapomina o tym że ten zysk jest wypracowywany przez ludzi którzy powinni być uczciwie opłacani za swoją ciężką pracę. Atmosfera na sklepach daleko odbiega od chrześcijańskiego podejścia do człowieka. Koterie, układy, awanse w jakże dziwnych okolicznościach daleko odbiegających od wartości chrześcijańskich. Czytaj drogi OKS ze zrozumieniem i wiedz że klimat polityczny do sieci handlowych po 10 sierpnia się zmieni i co wtedy ? Życzę miłego dnia i przemyślenia swojego postępowania tak kierowników jak i OKS i RKS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli, jak wyglądają awanse w tej firmie? Podstawowe kryterium to raczej wyniki, praca????????!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej plecy .... pracuję od 12 lat awansu nie zobaczę tak samo jak moi współpracownicy gdyż jesteśmy dobrzy w tym co robimy i kierownik nie pozbędzie się dobrego pracownika, centrala sama powinna interesować się pracownikami z długim stażem, ale niestety przyjmowane są kwiatki (asystenci) więc wewnętrzny awans ze zwykłego sprzedawcy praktycznie nie możliwy. Tyczy to się mojego sklepu nie wiem jak u innych pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wyglad i to czy wpadniesz w oko prezesowi czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jestem tzw.kwiatkiem asystentem z zewnątrz. Zastanowienie sie gdyby firma chciala awansować swoich robiła by to .prostu sie nienadajecie.woli zainwestować w obcego Proste logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×