Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Mi twoje współczucie potrzebne nie jest, bo nikt mną nie pomiata i takich przypadków nie znam. Nie wiem jak było w twoim przypadku, ale zazwyczaj schemat jest taki: firma pozbywa się jakieś lenia lub nieudacznika a potem zaczynają się zemsta na forum. Żałosne to jest. A jeżeli logo D u ciebie tatą reakcję alergiczną wywołuje, to czego szukasz na tym forum, jak już niby od 2 lat nie pracujesz? Jakoś nie znam kierownika. który sam z firmy odszedł. Asystenci też jakoś sami nie rezygnują. I co w całej Polsce tacy desperaci? Bzdury piszecie bo żal wam dxxe sciska, że ktoś was pogonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "super handlowca" co pokazuje uszkodzone buty RKSowi! Zadaj sobie pytanie jakim jesteś kierownikiem skoro uszkodzone buty pokazujesz Rksow?czy Oksowi????? Takie buty odkładasz na odpis i jak już jest na tyle to po prostu uzgadniasz całkowity odpis na "zero" .Wtedy właśnie z OKSem. I problem z głowy))))proste???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, popieram :) Przecież nawet zastępca ma prawo przecenić, a kierownik na pewno nie musi nikogo pytać. Procedur niech się super handlowiec douczy. Nabijać się z innych tak łatwo, ale samemu się ośmieszyć jeszcze prościej. Zresztą nie on jeden, połowa tych wpisów bez sensu i tylko pękać ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dziwisz. On nie zna procedur, bo go rks nie nauczył :):) bidulek, może chory :):) pewnie też straci robotę, a taki dobry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto jest od uczenia procedur jak nie kierownik gdy jest asystentem, oks i rks jak jest kierownikiem. Chciał towar sprzedac a nie spisac na straty wiec chyba ok ? Wasze myslenie mnie rozwala .... No ale przykład idzie z góry ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja ci przykład z dołu podam, bo chyba nie masz pojęcia o czym piszesz. Ja miałam procedury na szkoleniu jeszcze zanim zostałam zastępcą. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby mnie OKS albo RKS z takich oczywistych tematów szkolić musiał. Są jasne zasady spisane w regulaminie i każdy kto kieruje sklepem powinien je znać. Jak się nie znasz to nie komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie rozwalają te wasze spory. Najlepiej niech sobie kierownicy inne forum założą i tam swoje żale do oks i rks wypłakują. To jest forum tylko dla sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do: gość wczoraj Nie znasz kierownika który sam odszedł z pracy? Ja znam kilku, kłamczuszku :) Kierownicy tak mają dobrze? Ciekawe którą OKS-ką jesteś. Nazywasz ludzi, którzy nie pracują już w Deichmann leniami i nieudacznikami? Poziom rynsztoka. Na spotkaniach pewnie liżesz tyłek ze strachu RKS, bo doskonale wiesz, że poza Deichmannem czeka Cię praca jedynie na jakiejś kasie w markecie. Takie są wasze kompetencje, gdyby nie ta Firma, która nagradza lizusów stanowiskami, bo kompetencje wasze są marne, to byś dalej była nikim a tak to przynajmniej możesz zasiąść przed komputerem i poobrażać anonimowo ludzi, którzy zdecydowali się na rozwój w innych firmach. Kierownicy mają tak dobrze z przełożonymi??? tak twierdzą tylko OKS z tak niskim poziomem jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do: gość wczoraj Właśnie takie są kompetencje niektórych OKS-ów, tego betonu który nie rozumie charakteru swojej pracy. Towar uszkodzony? - odpisać. Albo przeceń dziurawe albo rozparowane buty kierowniku o 20 zł i jeszcze się później tłumacz, dlaczego towar uszkodzony nie schodzi. Takich ludzi powinno się wywalić na zbity pysk bo działają na szkodę Spółki. Najśmieszniejsze, że im się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy. Wchodzą do sklepu, puszą się, udają wszystkowiedzących a ja przyjdzie co do czego, nie znają nawet podstaw prawa pracy, tacy są mądrzy. Nie wszyscy, bo są tacy którzy prezentują sobą najwyższy poziom, ale sorry - beton który dostał stanowisko za lizusostwo, albo dlatego, że się z blond czuprynką wódeczki napiją nie rozumie swojej pracy bo ich umysły są zbyt proste. Żeby nie powiedzieć prostackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieupieklambabki
OKS chyba ciasteczek nie dostala nakontroli dlatego wkurzona wlazna na forum poobrazac innych ludzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sie Terenia tak tam u gory nie spinaj bo ci sie od tego z nogami zrobi to co z nosem i jak wtedy bedziesz chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest ten rynsztok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć garbaty kinol albo pryszcze i potargane kudły to oznaka mądrości! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rzeczywiście te chamskie posty pisala jakas Okaeska to jest juz upadek calkowity w tej firmie, wiecej klasy sie od was wymaga panie i panowie menadzerowie! jak wam puszczaja nerwy nawet na forum to co dopiero w realnym swiecie~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, to ze jedna jakas nie umie sie zachowac nie znaczy ze wszyscy tacy sa, wiekszsc oksow to fajni i serdeczni ludzi i nie znizyli by sie do takiego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ostatnich wpisach widać że to Warszawka swoje sprawy załatwia. Rację miała koleżanka która kierownikom spadać z tego forum radziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawy do tego nie mieszaj. Łomianki to nie Warszawa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mi się wydawało. Ale żeby się do takiego poziomu zniżać... Zero godności. Od paru dni tylko nakręca i obraża. Wstyd panie kierowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mają spadać z forum, jest śmiesznie, niech się obnaża kierownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba juz byly kierowniku. Jesli to on tak jatrzy to az przykre. Kiedys tak firmy bronil jak by mu za to placili. Pewnie juz nie placa i sie pogniewal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram gościa 17:51 Niech się obnażają, wreszcie coś do śmiechu. Aż krzyże od śmiechu przestały boleć :) Ten co piszecie był u nas chyba. Taka włoska uroda. Ładniutki :) połowa dziewczyn się zakochała ale on dziwny jakoś w tym temacie. Jako kierownik to się nawet by sprawdzał ale rączki za delikatne do pracy. Faceci się do tej pracy raczej nie nadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u was w sklepach też nie da sie regulować klimy czy nam kierowniczka wciska ze to jakos centralnie sterowane. Albo marzniesz albo zdychasz. Też nie macie regulacji w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest regulacja w sklepie odpowiednio na lato/zimę chyba że sklep jest dosyć stary to kto tam wie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest regulacja ale regulowac nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciaganie gornego dzisiaj. Nie mam pojecia czy klima chodzi. Wiem ze ja nie chodze. Jutro deszcze na szczescie maja byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy jeszcze coś na górnym macie?!!!!bo u nas już nawet plecaków brakuje by górny zapychac o torebkach juz nie wspomnę. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas na kozaki :D tak to prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKS inny region
Czytam te komentarze i śmiać mi się chce :) "Włoska uroda", "ładniutki", "połowa dziewczyn się w nim zakochała", "Łomianki to nie Warszawa", "on coś nie tego w tych tematach", "kiedyś firmy bronił" - ogarnijcie się trochę, ludzie :) Jestem pewna że te komentarze pisze jedna osoba, która chyba sobie nie radzi sama ze sobą. Tajemnicą poliszynela jest imię tej pani, o tym trąbi już pół firmy. Osiągnęłaś swój cel, więc teraz możesz wyjechać do Pyros albo do Egiptu (bo taniej) i świętować. Jak zwykle sama :) I proszę nie tworzyć tu teorii spiskowych, ja tu jestem drugi raz w życiu i więcej do tego ścieku nie wejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKS inny region
Proszę Państwa! Zmienia się sezon w handlu, w wielu sklepach pojawiły się już kolekcje jesienne, to standard. Deichmann nie jest jakimś wyjątkiem, takie działania wymusza na Nas konkurencja. W CCC już w zeszłym tygodniu pojawił się towar jesienny, inne sklepy też już go wprowadzają do sprzedaży. Zaczynają się wyprzedaże, więc siłą rzeczy musi być też towar z nowej kolekcji. Pozdrawiam odwiedzających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenie jestescie i tyle.Na rozmowach slodzicie a jak przychodzi wam pracować to wasze mózgi kurcza sie i nie wiecie najprostszych rzeczy nawet jak myć podłogę .Takim jak wy nigdy sie niedogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×