Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość zalamanamama2
Mam problem z kręgosłupem, chodzę na rehabilitacje ale często tak mnie boli że muszę iść na zwolnienie lekarskie, ostatnio kierowniczka mi powiedziała że jak tak dalej będzie to muszę szukać nowej pracy, bo ona nie potrzebuje chorego na sklepie. To nie moja wina, że mam problem z kręgosłupem myślicie że mogą mnie zwolnić dlatego że choruję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie powinna Cię zwalniać bo przecież to nie Twoja wina ale dla nich taki pracownik nie jest potrzebny bo co chwile na l4 itd ;/ takie jest już życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na zwolnienie i wylecz ten kręgosłup porządnie ,takie gadanie ,że cię zwolnią świadczy o tym ,że delikatnie ma cię w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aź przykro takie rzeczy czytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym nie wiedziala ze to prawda to bym nie uwierzyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie są realia ,jakbym mocno zachorowała to bym miała w nosie deichmanna ,bo ja jestem ważniejsza ,po za tym jakie śmieszne pieniądze my zarabiamy .A w pracy coraz więcej każą robić już o papierologii na kasie nie wspomnę bo to jest paranoja i do tego ten Plus ,żenada -To sobie firma wymyśliła ....nie potrafią adresu zmienić na fakturze śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie faktury to w tej firmie jakaś porażka. Ani adresu nie wpiszesz - bo tylko do 20 znaków i wypisujesz 3 razy to samo a kolejka rośnie. Zmiana adresu - też filozofia. Taka niby nowoczesna firma a tu średniowiecze. Do koszulek też się dopisuję - rozciągają się jak stare gacie - ale cóż najważniejsze że diny eleganckie, że naklejki z przeceną na witrynie że choinki z bombeczkami, a załoga - robole w obrzydliwych koszulkach jakoś się między tymi dekoracjami ukryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszystko z modlitwa na ustach ..... powinni dawac jeszcze kupony na obiady u brata Alberta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do kart, po pierwsze proponuj kazdemu, po drugie ile jest sytuacji ze trzeba zakladac kolejna karte i czesto wypisujac nowy formularz. Przyjdzie klient do zamiany/reklamacji a towar nie bedzie zarejestrowany na karcie... faktury to juz w ogole porazka, bywa ze brakuje na to czasu, klient sie denerwuje my sie denerwujemy... nie lubimy takich sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko ładnie tylko na tych filmikach szkoleniowych ..........Koszulki tragedia ,materiał gruby nie przepuszcza powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2015.06.09 Zostaw chłopaka w spokoju, niech wraca do zdrowia i będzie szczęśliwy, twoje wywody mu w tym nie pomogą, jak masz złość do firmy to zmień pracę a nie wylewasz ją na forum szukając pretekstów i wymieniając ludzi z imienia. To nie jakiś celebryta a jak taka odważna jesteś żeby pisać o kimś po imieniu to się sama przedstaw a jeśli nie to zamilcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jest deichma nów w opolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież opisywała sytuację - krańcowe sk ***** firmy w stosunku do pracownika w tarapatach - takich na mniejszą skalę było o wiele więcej przecież - nie rozumiem o co ci chodzi - takie przykłady trzeba dawać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak po jakimś poscie on sam wyraznie poprosil zeby o nim nie pisac to trzeba to uszanowac czy nie?????? cala firma nie ponosi odpowiedzialnosci za dwie sfrustrowane baby ktore nie szanuja nikogo a nawet siebie wzajemnie!!!!!! jak one nie maja sumienia to nie znaczy ze cala firma taka jest!!!!! po za tym pisanie tego godzi w wizerunek firmy badzmy lojalni wobec niej a nie wobec kogos kto juz nie pracuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chce się zwolnić a pracuje dopiero 3 miesiące to jest ten okres 2tyg wypowiedzenia , czy po prostu juz na drugi dzień nie muszę przychodzić do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałyście dodać, ze to wszystko to jeszcze większa porażka w sklepach z 1 kasą..... kolejka do bramek... ludzie się złoszczą, a my polecamy karty, pianki, więc klient idzie naprzeciwko tam mają dwie a w niektórych sklepach 3 kasy... dziś czas to pieniądz. To wszystko zmierza u nas w odwrotnym kierunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak będzie... u nas 1 gora 2 osoby na sklepie, u konkurencji 4 osoby. U nas stara kolekcja i slychać komentarze idziemy do ccc, bo te buty stoją od lat... I wciąz pytają kiedy będą buty letnie. ??????z nowej kolekcji?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep nie robi obrotow bo ma slaby towar dlaczego ma slaby towar ? Bo nie robi obrotow a dlaczego nie robi obrotow bo ma slaby towar. Wiec po co w takim sklepie 4 osoby przeciez 2 to obrobia .... Myslenie naszych szefow .... Wiec pytanie do szefow dlaczego w calej sieci Deichmann nie dac takiej samej kolekcji ? Nie sadzicie ze wtedy obroty sklepow tzw nisko obrotowych by wzrosly a tym samym albo wzrosly by zarobki lub zatrudnienie, albo i to i to ? Pytanie kieruje do Panow RKS panie rks niech dalej uprawiaja lans bo niczego wiecej od nich nie mozna oczekiwac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam jak klient komentuje rozparowane lub wypłowiałe buty typu zamsz jest to boskie :) kiwam wtedy głową i cytuję "widzi pan/pani jakie mamy kierownictwo" czasem można zażartować że to chwyt marketingowy, że taka moda :) ubaw po pachy i ta zniżka na rozparowane buty 10-20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w hipermarketach ludzie tam pracujący mają karnety na baseny ,siłownie i różne takie, u nas tylko świadczenia lekarskie i jak już to duże miasta mają jakieś atrakcjie ....lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też jest albo był karnet a raczej upust na siłownie ale taki upust jak ostatnie przeceny o 4zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W portfelu rkeski z poludnia widzialem karte Benefit - zapytajmy przelozonych czy nam przypadkiem sie tez nie nalezy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazałem kiedyś OKS i RKS uszkodzone buty. Na czubku były rozerwane. Victory, 89 zł. Co usłyszałem? "zaproponuj 10 zł. obniżki". I to był pierwszy sygnał, że rozmawiam z ludźmi, których kompetencje są na poziomie straganu bazarze. Próba wyjaśnienia, że 10 zł to nieporozumienie skończyła się słowami "to negocjuj, możesz zaproponować 20 zł.". Wtedy sobie odpuściłem. Bo jak dyskutować z kimś, kto nie ma bladego pojęcia o tym, o czym mówi? Buty, które mają dziurę na czubkach chcą sprzedać proponując minus 10 zł. Szok. Stąd to badziewie rozparowane, uszkodzone, stare i zniszczone. Często brudne. Jeżeli OKS i RKS same nie mają bladego pojęcia o handlu, to o czym tu rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale one nie muszą mieć nawet bladego pojęcia o handlu - więc nie mają :) ich zadanie to zarządzanie personelem z największym uwzględnieniem tego aby koszty personalne były jak najniższe :) a że nie maja pojęcia o tym jak działa handel to inna sprawa, jak motywowac pracownika też nie wiedzą - ważne że wyglądają fantastycznie i mogą błyszczeć przy preziu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mają wyglądać, to dlaczego nie wyglądają? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz wypowiedzenie umowy na czas okreslony, czy okres probny z dniem.....za porozumieniem stron i Cie nie ma. Rozliczasz urlop.do konca umowy teoretycznie powinienes byc na czysto z urlopem.Praktycznie moze byc tak, ze nie będzie ludzí do pracy i mogą Ci go nie wydac, ale zapłacą. Podpisuje kierownik to wypowiedzenie, za zgodą oksa.tyle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wygladaja bo im sie pod tyłkami pali ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie o co chodzi z tym budżetem bo ja tego nie ogarniam? Kierownik pracy dokłada a wypłata stoi w miejscu. Zastępca jest liczony do budżetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuję już dwa lata w Deichmann, ale nadal jak widzę jego logo, zbiera mi się na wymioty. To jak traktowała mnie OKS-ka to już nawet nie mobbing tylko było to znęcanie się psychiczne. Współczuję kierownikom którzy muszą godzić się na pomiatanie żeby nie stracić pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×