Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość serek12
Wiele jednak zależy od miejsca, zwłaszcza to widać po forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,23247 bo zróżnicowanie opinii maksymalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analitycy od marketingu podejmują trafne decyzje? Oczywiście! Widać to po wynikach firmy, która z roku na rok notuje straty a konkurencja zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasłuchałam się ostatnio o tym chrześcijanskim podejsciu do pracownika i mi skora cierpnie jak sobie pomysle co Deichmann wyrabia z pracownikami. Ja mam normalnego OKS a na RKS nie moge narzekac, to menadzer z ludzka twarza, wspanialy czlowiek, dlatego wspolczuje wszystkim ktorzy musza patrzec jak miernota awansuje bo jest kolezanka RKS, jak kierownik dostaje pochwaly chociaz jest jeszcze wieksza miernota, ale kolega i kolezanka RKS i jak pracownicy dostaja po tylkach bo nie chce kablowac na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry - spadają bo tak a nie inaczej jest zarządzana marka - i winni spadków to właśnie nasi managerowie którzy cisną na obniżanie kosztów poprzez cięcia budżetów personalnych - zamiast zająć się tym aby asortyment na sklepach był lepszy. Ktoś wcześniej napisał o rozdziawiających gębach na kolekcjach - czy też maja tak rozdziawione gdy widzą wyniki ? Ciekawi mnie jakie jest przełożenie wyników tajemniczego na obroty sklepów ? Czy ci którzy maja złe pod względem obrotów jest ok ? i odwrotnie ? manager może być z ludzką twarzą ale co mi po ludzkiej twarzy skoro obroty spadają a ich ludzkie twarze nie mają wpływu na to żebyśmy LEPIEJ zarabiali - bo do tego sie sprowadza - chce pracować po to żeby dobrze ZARABIAC a nie dla jałmużny !!!! a jak mam lepiej zarabiać skoro chłam na półkach a akcje takie że płakac sie chce ??? Więc wole managera z krwi i kosci i skutecznego a nie ciepłych kluch o ludzkiej twarzy czy innej wylaszczonej krawcowej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie,bez porządnej kolekcji nie ruszymy do przodu! Buty jedno i to samo przez x lat,malo nowości a jak już są to opinie na fb takie że szkoda gadać. Dużo babeczek narzeka że wszystko co ładne to pasuje na szczuplutkie stopy. Naciagaja na siłę,wpychaja,masakra.Torby niemodne,sztywne jakieś, twarde,popsute nieraz juz na wejściu (zasuwaki),modele dla babeczek 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram! Kolekcja obuwia jak i toreb jest tragiczna. O wiele modniejsze obuwie jak i torby można dostać za takie same kwoty a nawet czasem i niższe. To samo tyczy się wykonania. Ostatnio przechadzjąc się po sklepach śmiało mogę powiedzieć, że nasze sklepy zaczynają wyglądać jak chiński market ale napewno nie tani bo ceny co chwila wzrastają tak jak nasze środki. Modele wiecznie te same, róznią się może paskiem lub naklejką tudzież emblematem a jak poczytałam na Facebooku opinie klientów i jak firma odpisuje na negatywne komentarze to tylko się uśmiałam. Nie tylko pracownicy mówią, że mamy chłam, również klienci to dostrzegają a firma nic z tym nie robi. Konkurencja już dawno zmiotła rynek Deichmanna w Polsce, na każdym kroku w różnych rzeczach przoduje ale firma problemu nie widzi, że coś ona źle robi, lepiej zgonić to na pracowników; uciąc koszty, zmniejszyć budżet a sklepy zrobić z kasami samoobsługowymi... Przeceny śmiech warte, miało depozytów nie być haha i tak będą, miało przesyłek nie być a dalej są a konkurencja co już połowę towaru nie ma na sklepach i w magazynach też ledwo co. Dużo skóry miało być chyba dla starszych Pań ozywiście nie dyskryminując ich bo tacy klienci są potrzebni a kolekcja naszej nowej gwiazdy to tak naprawdę nie jej dzieło bo towar zakupiony już dawno tylko się podpisze ona jako rekomendacja. I można tak wymieniać i wymieniać aż masowo zaczną zamykać sklepy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by miało sens, Margaret powinna byc juz przy projektowaniu butów i toreb,na pewno wyszłoby coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro uważacie się za jedynych właściwych ekspertów modowych i kontrolerów jakości to po co tu marnujecie swój talent Mediolan czeka :) kończ waść wstydu oszczedz. aha już wiem na forum poprawiacie sobie ego że niby tacy z was specjaliści chyba jedynie do roli Jarzabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się....specjaliści)))) jeżeli choć troszkę macie wiedzy i nie trzeba mieć tu szkoły kierunkowej tylko troszkę rozsądku to na całym świecie w 99% "celebryci" reklamują tylko coś co im menager załatwi a nie to w czym udział przy produkcji,projektowaniu biorą itd.itp....no chyba że się mylę.....i faktycznie Messi i cała FB projektowali lodówki firmy B...))))) Pozdrawiam: normalny/a sprzedawca/czyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ta reklama czkawką jej się odbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przypadku naszej kolekcji byłaby szansa że stworzy coś fajnego, dobrego gatunkowo itd. coś co będzie porządane przez młode dziewczyny. Jeśli tylko podpisze się pod paroma artykułami to niestety efekt może być taki, że firma tylko niepotrzebnie wyda kasę a na fb Margaret będą wpisy Kupiłam twoje buty albo plecaczek i ucho odpadło po 2 razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszędzie takie marne wypłaty? Premi nie dali czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A koncert naszej "gwiazdy" w Lublinie odwołany .... sprzedano nie całe 200 biletów .... z planowanych 15 000 ... nasi marketingowcy sie spisali podpisujac taki kontrakcik ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka firma taka gwiazda. To samo jest z OKS xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuchy po znajomosci i ukladzikach towarzyskich. Przyklad idzie z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumie w czym problem. Masz wyzsze aspiracje to działaj, udzielaj sie towarzysko, a nie marnujesz czas na płacze tutaj :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i już 2 minuty dają za kartę... niedługo nic nie będzie jak to było do przewidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam problem.... moralność sie to nazywa ... czyli cos czego np paniom rks brakuje. Wiec nie dla mnie zaszczyty limuzyny, sluby w paryzu, i wakacje 3 x do roku gdzies na swiecie. Ale przynajmniej bez obrzydzenia patrze w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo czyli zazdrość.:)) Prosze jakie wyliczenia, jakby za Twoje te osoby jezdziły!!! Stac je to robią co chcą i jeźdzą gdzie chcą.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdrosc moja droga tylko nie rowna dystrybucja wynagrodzen. Nie twierdze ze wszystkim po rowno, ale absolutnie nic nie predystynuje tych osob do takich zarobkow i takich warunkow za to co robia a wlasciwie za to czego nie robia. Pytanie za 100 pkt za co sa odpowiedzialne skoro obroty spadaja a co za tym idzie nasze zarobki sa fatalne ????? To kto jest gospodarzem regionu ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź spokojna, oni zawsze znajdą winnego,byleby nie wziąć porażek na siebie. RKS ma to do siebie,że jest w sobie zakochany i wydaje mu się, że jest nieomylny a jak bardzo niektórzy są niekompetentni, wiedzą sami kierownicy. Jeżeli a, czy E nie są autorytetami dla kierowników, jeśli się z nich szydzi i śmieje,że weszli do sklepu,łazili pół godziny gadając przez telefon i nie zauważyli nawet złego ustawienia towaru to coś o nich świadczy,a później się dziwią że nawet kierownicy uważają ich za miernoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RKS nie jest od tego żeby się znać, oni mają jeździć i grozić paluszkiem xD Gwarantuje że jakby dać im przyjać dostawę i rozwieźć ja na sklepie to by stanęli i płakali bo znają się na tej robocie gorzej niż sprzedawca z trzydniowym stażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psia kość
FIRMA chrześcijańska a godziny i zarobki nie mające z ta koncepcja nic wspólnego - jak u was ludziska z godzinami w miesiacu? U nas totalna porażka - od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki to jedno, ale traktowanie ludzi jak bydlo to juz w ogóle porażka, jak czasami czytam co się wyrabia z pracownikami to dla mnie ci ludzie są gorsi niż gestapo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę sie, ze nasz rks to cudowny człowiek. Rozumie nas, jak cięzką prace wykonujemy, z chęcią nam doradza. Bywało, ze nam juz ręce opadałay a dzięki jego wsparciu, dobremu słowu łapałyśmy wiatr w żagle.Dziękuje, ze jest z nami i nie wyobrazam sobie pracy bez niego. Czasem pochwali, czasem skarci, ale taka rola, a jesteśmy tylko ludzmi. Najwazniejsza świadomość, ze mamy ten sam cel.Region 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, pan S. jest człowiekiem, przed którym Warto pochylić czoła, podziękować i uśmiechać się na myśl, że nas odwiedzi. Gdyby nas przejęła warszafka to byśmy mieli dopiero mobbing i zastraszanie ale tam to inna kultura czyli jej brak :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Andrzeju daj pan spokoj .... udowadnia Pan tylko tymi wpisami ze rowna sie Pan intelektualnie do pań ktore awansowały za wygląd i relacje z preziem .... one sie nie odzywaja bo co maja powiedzieć .... lepiej daj Pan te wpisy do poczytania prokurentowi. Ocalisz Pan skóre a i splendor spłynie za szkolenie nowych RKS a moze i nawet stanowisko dyr.handlowego by Pana spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście że już nie ma być żadnej przeceny?Ale też mi wyprzedaż!Znowu porażka wielkie plakaty i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to są buty sprzed kilku lat...nie przecenione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jak nawet pan A pisze o sobie na forum niz jak pani E pluje na ludzi jadem, tez na forum, to ja wole to pierwsze niz buraczane wyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×