Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Masakra jakas .Nasz szef nie musi o sobie pisac, bo wie, ze jest dla nas człowiekiem wyjątkowym. Jak zwykle wpisy zlosliwych regionow, ktore nie wierzą, ze mozna w normalnej atmosferze pracowac i szanowac szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostałe regiony mogą tylko 2 zazdrościć takiego rksa- stąd te złośliwości. Zresztą słuchając co pozostali rksi wyczyniają, cały region 2 powinien się cieszyć i dziękować za to, że w regionie 2 pracujemy. Myślę, że większość złośliwych opinie o firmie nie wypływa od pracowników z regiony nr 2, bo zarówno rks jak i oksi są osobami dla których wzajemna współpraca i relacje międzyludzkie stanowią bardzo wysoka wartość. Oczywiście wytykają błędy i karcą za coś, jeśli na sklepie jest coś nie tak, ale to należy m-in, do ich obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawagora
Wpadaj do Warszawy to zobaczysz jak tu sie fajnie pracuje i nie krytykuj jak nie znasz. Wystarczy pojechac na spotkanie okregow, tu nikt sam nie robi tylko wszyscy razem, RKS-si z nami siedza, zartuja, nie wywyzszaja sie, na takich spotkaniach jestesmy jak rodzina i watpie zeby u was tak bylo, to samo z wigilia, zaden sklep nie robi jej sam, wszystkie sklepy robia jena wspolna i widac po tym ze jestesmy zzyci ze soba a nasi RKS-si to uczciwi i fajnie ludzie :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"warszawagora" jakbym nie wiedziala jaki syf w tej warszawie to bym uwierzyla! w się tam wzajemnie nie szanujecie i szczujecie na siebie a na tych waszych spotkankach az sie przepychacie, która ma usiąść bliżej rks i donosić mu co kto robi źle. zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym jak jest w Warszawie naprawdę można było nie raz czytac na forum, więc nie pisz głupot jak to tam jest wspaniale, ponieważ to bzdura jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechali juz z tego działu zakupów? !czy jeszcze jutro będą jeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechali ,pojechali tyle ze to nie był dział zakupów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejsza o to;) dobrze ze pojechali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne że znów udało ci się zmienić temat, zawsze jak coś ktoś o warszafffffce napisze pojawia się szybka zmiana tematu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie wszystkich musi obchodzić co się dzieje w wa wie. ..jak dla mnie na dzień wczorajszy i dzisiejszy priorytetem była wizytacja..z pozdrowieniami dla Warszawy rejon 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za wizytacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze to warszafffffffka wszystich obraza a sami sa jak wiesniaki sloma z butow im wystaje, po co sie pusza i oczerniaja innych tak jak pana S, zal im sciska ze zamiast fajnych rks maja najgorszych w firmie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Nie wpadła bym na to , że można się kłócić o RKS :-) jedni mają bardziej ludzkich ,drudzy pewnie mniej, ale tego raczej nie zmienimy. Nie macie innych problemów ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że się wtrące, ale nie można być bardziej ludzkim lub mniej. Ludzkim się jest, albo się nie jest. To taka refleksja, zupełnie nie jest ona związana z tematem RKS, którego wolę nie poruszać, bo musiałbym się głośno roześmiać a skala poruszanego tematu Warszawy jest na to jednak zbyt poważna :P Ps. do bani są te trampki Fila. Chyba pójdę zareklamować haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O!! Alien =] Co u Ciebie, jak zdrówko? a fila dla debila, pocoś kupował xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozazdroscic resistenz ty sie z nich smiejesz zreszta jak wszyscy .... ale plakac sie chce gdy przychodzi sms z banku jak wyplata wplywa ... a jak widze A za kazdym razem w nowych ciuszkach za taka kase poprostu mam cofke .... sklecic zdania poprawnie nie umie wielka dama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie znam żadnej A, więc tym bardziej nic nie mogę powiedzieć o jej garderobie a nawet jakbym znał, to ciuszków bym nie zazdrościł, bo z pewnością mam mniej w biuście i każda kiecka by na mnie wisiała :P Ja nie napisałem, że się z nich śmieję. Znam tylko dwóch RKS i uwierz na słowo, wcale mi z tego powodu nie jest do śmiechu :) Odpowiadając na pytanie Twojego przedmówcy: wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego jak czego...?!ale ciuchów zazdrościć rksce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o zazdrość o garderobę a nawet nie chodzi w ogóle o zazdrość... poprostu zarobki naszego wielce utalentowanego kierownictwa jest niewspólmierne do naszych zarobków a wykonujemy prawie taką samą pracę bo każdy z nas sie umęczy przy pracy w naszej sieci a zarobki są naprawdę marne... zastępcy też pracują na równi z kierownikiem a czasem odwalają za nich robotę i co mają niższe pensje od nich i gdzie tu sprawiedliwość i o to w tym wszystkim chodzi... firma nie dba o ludzi pod tym względem, żeby podziękować za pracę jaką my wkładamy a wynagrodzenie jest jednak motywacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że sprzedawcy wykonują kawał dobrej roboty, ale w każdej firmie kierownik zarabia najwięcej. Tak jest, nie zmienisz tego i raczej nie warto nawet myśleć, że powinno być inaczej. Każdy sam kieruje swoją karierą zawodową, jeden jest kierownikiem, inny sprzedawcą, jeszcze inny pełni funkcje RKS. I zarobki każdej z tych osób zawsze będą się różniły, to przecież naturalne. Ja nie wiem, ile zarabia RKS i mówiąc szczerze, nigdy sobie tym ondulacji nie zaprzątałem, bo mnie bardziej interesowało ile ja zarobie a nie to, ile ktoś inny dostanie kasy. I takie podejście jest najzdrowsze, bo zamyka nam drogę do frustracji. Jak będziemy myśleć tylko o tym, ile zarabiają inni, to zawsze będziemy niezadowoleni :) I dalej podtrzymuję, że trampki fila są do bani. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ich bronisz, przeciez wiadomo o co chodzi stajesz w obronie przegranej sprawy,kogo nie zapytasz to wszyscy mowia to samo o rksach a ze zyja w wymyslonym swiecie tez kazdy wie, wchodza na sklep udaja ze cos wiedza a nie potrafiliby nawet systemem butow ustawic,tacy fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to kwintesencja przysłowia - człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka juz nie bardzo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy jesteście tu wygadani,podejdz jedna z drugá jak bedzie wizyta Rks powiedz prosto w oczy co ci lezy na sercu'to tez ludzie! Ale odwagi brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mam powiedziec rks ze mamy fatalny asortyment - odp - ale to wybor centrali, ze slabe zarobki - odp - bo slaby obrot - slaby bo fatalny asortyment - odp ale to centrala ustala. Wiec po co sa rks ????? Fakt nie ma ciastek na ich wizytach jest progresja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz cos RKSowi i wylatujesz, haka juz na ciebie znajda bardzo szybko jak na kazdego kogo chca sie pozbyc chocby mieli sami pisac mejle z donosami na ciebie, niech nikt nie pisze mi ze brakuje odwagi bo ja juz znam taka ktora nabrala odwagi i powiedziala rskowi w twarz co o tym wszystkim sadzi to szybko stracila prace pod byle pretekstem. Albo siedzisz cicho albo sie odezwiesz i traktuja cie jak smiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RKS ma wiedze praktyczna jak sprzedawca pracujacy dwa miesiace , gdyby dac im cos do przeciagniecia to by stali i plakali bo ledwo system znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za to jak sie prezentuja !!!!! Wiedzy 0 wykształcenie słabe - czego sie wiec spodziewac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynagrodzenie w tej firmie tak naprawde nie jest współmierne z wykonywaną pracą. Sprzątamy hektary sklepu same ( gdzie w innych firmach mają ekipę sprzątającą), łapiemy złodzieji ( w wielu sklepach brak ochrony), trzeba być na baczność bo TK , przyjmujemy dostawę ( gdzie w innych firmach mają magazynierów) ....Poprostu brak słow...No i robota papierkowa...(poczta.bank itp) ...I jeszcze często bawimy się w dekoratora ! To przy tylu funkcjach powinno się nieźle zarabiać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciac im o polowe zarobki - nie beda zarabiac kolosalnych pieniedzy tylko dobre. Premia kwartalna od wzrostow kwartal do kwartalu w rozliczeniu rok do roku. Recepta prosta. Sami sie nie zwolnia bo w zadnej innej firmie nie zarobia tyle co tu nawet po obcięciu, zreszta innej firmy nie znaja - konkurencja ich nie wezmie bo wiedza ze nic do nich nie wniosa. Moze nie bedzie lepiej ale na pewno sprawiedliwiej, a roczne oszczednosci beda niesamowite a moze wydajnosc ich pracy wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej niech rksi przyjeżdzają myć Wam podłogi, przyjmować dostawę, "bawić się w dekoratorki", obsługiwać klientów i przeciągać sklep.. a Wy w tym czasie co,będziecie pierdzieć w stołek? Chyba niektóre z Was (być może niektórzy?) za długo na słońcu siedziały i trochę styki Wam się przegrzały? Rks mają swoje obowiązki za które płaci im firma tyle ile płaci i to nie Wasz interes. Macie wiedze, wykształcenie i wyszczekane jesteście także prywatnie? (a nie tylko na anonimowym forum) Firma prowadzi wewnętrzna rekrutację na kierowników, więc zamiast obrażać innych i ich wykształcenie- Wy wielkie i wykształcone, możecie aspirować na powyższe stanowisko;) Od kierownika jest zdecydowanie bliżej do rksa niż od sprzedawcy;) Ale lepiej narzekać na forum i innym zazdrościć aspiracji, niż się wziąć do roboty? Zarobki w firmie są dużo lepsze niż w innych sieciówkach-nie wierzycie? To proponuję zatrudnić się w jakiejś innej. Z podkulonym ogonem wrócicie po miesiącu. Jedyny minus firmy, z którym muszę się zgodzić to forma etatu- 1/4. Gdyby w danym sklepie było mniej pracowników, ale wszyscy pracowaliby na cały etat, było by mniej narzekania i więcej oddanych i zaangażowanych w pracę sprzedawców. Pomyśl o tym firmo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×