Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Informuję wszystkich, że każdego pracownika obowiązuje zakaz podawania swoich zarobków i wobec każdego z państwa będą wyciągane konsekwencje służbowe. Każdy kierownik zarabia inaczej, nikt niemoże narzekać tak jak każdy Sprzedawca zarabia inne pieniądze i wcale nie są one małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahahahahaha sprzedawca rzeczywiście zarabia nie male pieniądze..... dobry dowcip ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 12:30- możesz mnie w tyłek pocałować, wiesz? Szukaj sobie IP, nazwisko i adres właściciela ci nic nie powie a jeszcze cię ochrzani że mu gitare zawracasz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakiej podstawie nie mogę napisać ile zarabiam w regulaminie jest napisane że dokumentów szkoleniowych jak i wewnętrznych nie można ujawniać ale o swoich zarobkach ???? a pisząc kogoś to tylko spekulacje jak się nie mylę chyba, że to jednak prawda. :) ( W końcu paski w Polsce są utajnione zabezpieczone przed innymi, a umowa między kierownikami że mają zakaz ujawniania swojej pensji to inna sprawa). Proponuje poczytać, albo mnie poprawić i przestawić mi konkretny artykuł. Tak więc cmoknij mnie kochanie z tymi konsekwencjami służbowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam wczoraj w deichmannie w wałbrzychu i szczerze mówiąc asortyment...żaden. wstrętne buciory, wszystko na jedno kopyto. nie było ani jednej pary butów które by mnie przynajmniej zaciekawiły, żadnych butów nie miałam ochoty nawet przymierzyć. co wy sprzedajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są gusta i guściki jakoś tych setki tysięcy ludzi chodzi w naszych butach ma pani po prostu inne wymagania. Może konkurencja zaspokoi pani "kubki smakowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje dla odważnego kierownika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha. Żeby odrócić waszą uwagę i zmienić temat ktoś rzucił kwotą z palca wyssaną. Udało się. Na forum znowu zawrzało!! Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłana z palca? Lol... Trzeba mieć.odwagę, zeby takie bzdury pisać. Sklepem kieruje od kilku lat, nigdy nie wzięłam mniej niż 4700 zł. Przed pracownikami nigdy nie ukrywam swojej pensji, ale pracuj***ardzo dużo. Jakbym pracowała w Warszawie to bym zarabiała dużo więcej i nie musiała bym tyle pracować. Tak, kierownicy zarabiają średnio pięć tysięcy miesięcznie. I co z tego? Czy ktoś z was chciałby za te pieniądze tracić zdrowie i rodzinę? Nie sądzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też pracuję od dawna. Z naciskiem na PRACUJĘ . Rodzinę i zdrowie nadal mam. Może dlatego, że kasa o której piszesz jest jedynie w sferze marzeń. Ale niech Wam będzie kierownicy leserzy obiboki bez wykształcenia zarabiają 5000 zł. Więc Polsko do boju- składajcie CV i niech każdy z nas będzie kierownikiem. Deichmann lekarstwem na emigrację!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe komu zalezy tak bardzo zeby sie sprzedawcy nie dowiedzieli ile zarabiaja kierownicy, cztery osiemset wswerze marzen moze sprzedawcy ale dla kiero to normalna pensja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie drodzy kierownicy i ci stróźe zaplecza i ci cięźko pracujacy, nasi rks z pensyjka gruuuuuubo ponad 10 z troska pochylaja sie nad Waszymi problemami pomiędzy wypatrywaniem nowych ciuszkow w galeriach a wybieraniem coraz to bardziej eksluzywnych miejsc na urlopy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryjecie se banie tym kafeterii ćpaniem, śmierć ambicji nie jest asertywna zawsze jest na tak, zajmij się czymś co sprawia przyjemność twórz swoje życie, moim zdaniem internet powinien byc zakładany po gruntownych badaniach psychologicznych robaleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest robaleeeeeeeeeeeeee ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robaleeeeeeeeee to w słowniku rks ci ktorzy sa nizej w hierarchi ..... słownik maja prosty a umysły nie skomplikowane. Zreszta czego sie spodziewac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z resztą pisze się oddzielnie skomplikowany słowniku :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wypowiedź zaczyna z Wielkiej litery jak juz sie tak czepiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz sie tak czepiamy Powinno być "już", "się" i kropka na końcu zdania. Przydałby się też przecinek przed "jak" i zmiana stylu, jak juz sie tak czepiamy, a czepiamy się przecież na tym forum fszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisano w stylu aby krulowa i krawcowa pojęły .... I znów któraś z was nie zaczęła wypowiedzi zgodnie z wymogami słownika języka polskiego. Ale godne pochwały jest to że siedzicie i czytacie. Szkoda tylko że brakuje merytorycznych odpowiedzi i przedstawienia jakiegoś pomysłu na lepsze działanie. No ale czego wymagamy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed "że" zawsze stawia się przecinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanka
W tym zdaniu zreszta jest napisane razem i jest to prawidlowe.Jezeli zwracasz uwage to najpierw sobie dobrze poczytaj kiedy piszemy razem a kiedy osobno ,bo jest zasadnicza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle OKS zarabia a Gonzo nie może sobie nosa zrobić? Nochal jak klamka a wozi sie wozi, ale czuje już awansik, jak sama się chwali po krulowej to tylko ona jest brana pod uwage xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to gonzo i krolowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To krulowa na wylocie ? Krawcowa ma słabsze wyniki i ja trzymaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ma zastępca, bo nie wiem czy się starać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiego regionu jest krolowa, gonzo i krawcowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastępca ma na koncie więcej niż sprzedawca, ale mniej niż kierownik. Jak zostaniesz zastępcom to się dowiesz;) Jeśli zastanawiasz się na forum czy warto się starać i "nas" pytasz o zdanie to moim zdaniem zastępcom raczej nie zostaniesz.. Kandydat na zastępce w tym momencie działa na Twoim sklepie, a nie pisze na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie kto wychwyci błąd- wielcy znawcy ortografii;P Słowo napisane specjalnie dwa razy niepoprawnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 12:47 Tez mnie ciekawi z jakiego regionu i jaką funkcję piastują te osoby, ponieważ często się temat tych osób przewija na forum. To są OKSi? RKSi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×