Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
uczciwi w Deichmann dwa razy tracą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a jak wy zarabiacie pracując na 1/4 etatu w miesiacu czy tu sa jakies nadgodziny i jak to wychodzi? 15 dni w miesiącu pracujące średnio po 5 godzin czy to prawda że tak to wygląda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle godzin na 1/4 to i tak jest super sprawa a jak to jest z 1/2 etatu - ile jesteście w stanie wyciągnąć i od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 1/4 etatu i ok 120 h w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pozazdrościć ja przed 6 lat pracy miałam z 3 razy koło 120 godzin, najczęściej jest dużo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże to ile wy zarabiacie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na tyle godzin pracy w miesiacu to calkiem niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiamy tak malo zeby mozna bylo sfinansowac naszych pozbawionych pojecia o rynku rks , dzial marketingu sponsorujacych puste laleczki typu margaret itp z tylka wziete pomysly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koło 1000 zł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki jeśli można je tak nazwać to jakieś 1000 zł wiec tak się mogą czuć osoby wyróżnione bo 1/2 etatu to jednak funkcja 2 zastępcy kierownika. Przykre jest jednak to ze nie wszędzie są takie marne zarobki ale wszędzie są jednakowe wymagania masz być na 100 % zawsze i wszędzie a może bądźmy na 25 % bądź na 50 % adekwatnie do przepracowanych godzin i wymiaru etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w miare wzrostu ilosci godzin rosnie ilosc twojej pracy i obowiazkow, to chyba logiczne, wiec wyplata jest adekwatna do wypracowanych godzin. w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec czy wyplata ponad 10 tys dla rks to adekwatne pieniadze za to co robia ? Wg mnie nie sa warci nawet 3/4 tych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rksi sa na kazde zawolanie zarzadu, jezdza ciagle w delegacje. Nie kazdy chce taki tryb zycia. Ja wole wiedziec o ktorej godzinie koncze i ktore dni mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne, tak się poświęcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt panie rks sa na "kazde" zawołanie zarządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za taka kase tez bym wozil tylek najdrozszym modelem vw, jadal na koszt firmy w najlepszych knajpach i spal w najlepszych hotelach zeby po tej ciezkiej pracy poleciec na wczasy na drugi koniec swiata ubierac sie bynajmniej nie w sieciowkach, ze o obciachu w stylu slubu w paryzu nie wspomne. No ale ok krawcowa chciala zobaczyc stolice mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ile godzin przepracujesz tyle zarobisz, ale nie masz wpływu na to ile godzin dostaniesz w miesiącu. Ja nie mam i dostaje ok 60, dziewczyny podobnie wiec jak z tym walczyć???? Po co zatrudniają np 5 osób jak moga zatrunić mniej i dać im więcej godzin. Kierowniczka i zastępca mają oczywiście po 8 dziennie plus jakis weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak strasznie źle mają ci RKS-si,"na każde zawołąnie zarządu", a sprzedawca zaraiający tysiąc pisze,że woli taką pracę. Ciekawe,który RKS podszył się pod sprzedawce :) Za grubo ponad 10 tysięcy bycie na zawołanie zarządu to przyjemność. Praca od poniedziałku do piątku z tym,że w czwartek już niektórzy zjeżdżają do domu, żeby w piątek wyskoczyć z córeczką na zakupy :) Ojejej..... straszna tyrada za "psie" pieniądze. Byście się wstydzili pisać takie bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nikt już nie ma złudzeń, źe w tej chrześcijańskiej firmie stanowimy tanią siłę roboczą. Pytanie proste, kiedy będzie w końcu jakaś podwyżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprzedawca to niby nie na zawołanie? U nas musisz być na telefon a jak odmówisz tylko z ważnych powodów to masz wiecznie wypominane i jesteś karana małą liczbą godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sytuacja we firmie nie przypomina wam otaczajacej nas politycznej rzeczywistosci ? Politycy PO jak nasze wladze podobnie ciemni ale za to zarabiajacy krocie a my jak lud ktory na nich tyra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo politycy PiS pracują społecznie... wypad z tąpolityką z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto napisał zeby na PIS głosować ? Wiec wypad z tego forum z ludzmi nie potrafiacymi czytac ze zrozumieniem. A tak w ogole to KORWIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KORWIN? Ten idiota,który twierdzi, że kobieta nie powinna głosować, bo jest zbyt tępa? Ten stary cep opowiadający, że najważniejsza jest rodzina a okazało się, że ma nieślubne dzieci na boku? Ten psychol który twierdzi, że niepełnosprawnych powinno się izolowac,bo niepełnosprawnością można się zarazić? Ten bogacz udający biedaka? Ta kreatura która głosi, że ulice powinne być prywatne, chodniki powinne być prywatne, że jak ktoś nie ma na leczenie to powinien zdychać pod płotem bo służba zdrowia ma być prywatna? Nie wiedziałam że w deichmann pracują idioci popierający tego starego kretyna, któremu mózg sie smkórczył do rozmiaru główki od szpilki. Korwin..... tylko idiota popiera Korwina, nikt normalnie myślący nie poprze demagoga, populistę i skończonego idioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani nie odbiegajmy od tematu.... a moze ktorys z rks by sie wypowiedział co konkretnie na przykladach zrobił dla Nas zebysmy lepiej zarabiali ? Zapraszamy serdecznie. Nie wstydzcie sie. Tylko konkretnie. Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zarabiamy zbyt mało za takie tyranie.Stres , mobbing, nadmierne obciążenie praca , raźąco niska płaca w porównaniu do przełożonych. Taka jest polityka zarządzania personelem , czyli nami, którzy na WSZYSZKO I WSZYSTKICH pracujemy. To współczesne niewolnictwo, praca na zmiany , sobota , niedziela (powinny być dodatkowo platne) za minimalne wynagrodzenie prowadzi do wyalienowania z życia rodzinnego i społecznego. Uśmiech na twarzy to zwykła fasad za którą kryje się wyzysk, flustracja, niesprawiedliwość i bezsilność. Z przyklejonym usmiechem ,,dzień dobry,, po raz enty, i czy ,, czy mogę w czymś pomoc,, ciągłe kontrolę które tak naprawdę niczego nie wnoszą a jedynie może straty i wydatki , bo te wyjazdy , hotele , diety , na to pracujemy. I tylko niech nikt nie mówi ,,nie podoba się to można się zwolnić, , nie to nie są żadne argumenty, jak się dobrze i uczciwie pracuje, wypracowuje się zyski , tabelki, słupki to należy się godziwa płaca. No i właśnie kiedy w końcu będą te podwyżki dla pracowników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebudowaliście już dzieci? Jak Wam się podoba nowe ustawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie - niedziela dodatkowo płatna!!! Jak już nas wyoutowali z życia rodzinnego to przynajmniej niech nam to zrekompensują pensją 100% za katolicką świętą niedzielę! Niech nas Bóg błogosławi - jak to zwykle ładnie nas pozdrawiają w Internie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie temat do uwagi do tvn , http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/masz-tematdlauwagi,172331.html , może ktoś opisze formę traktowania oraz wynagradzania pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×