Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
a teraz tak na poważnie, pytałam ile ma zastępca, bo dostałam propozycję i do końca września mam naszemu kierownikowi dać znać, tylko jak pytałam ile będę zarabiać to nie dostałam odpowiedzi:p tylko coś w stylu że lepiej mieć cały etat niż pół, bo dziwnie liczą nadgodziny :p, dlatego pytam, bo nie wiem czy finansowo odczuję ten awans :), a wiadomo, odpowiedzialność większa i za wszystko zjebka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnej kwoty nikt Ci nie poda. Twój kierownik natomiast ma dużo racji w tym co Ci powiedział na temat całego etatu. Trudno w dzisiejszych czasach znaleźć dobrze płatną pracę w handlu na cały etat. Pomijając nawet kwestie finansową, zgadzając się masz: cały etat, większe doświadczenie (różne szkolenia itd.) oraz masz co wpisać w CV (jeśli okazałoby się, że to stanowisko Cię przytłacza i postanowisz szukać innej pracy). Pozostając na stanowisku sprzedawcy masz doświadczenie sprzedawcy (też masz co wpisać w CV) oraz wypłatę uzależnioną od godzin, które dostaniesz. Nawet jak policzysz sobie 168 godzin (tyle mniej więcej ma cały etat) po stawce godzinowej, która teraz masz przy np. 120 godzinach to i tak chyba bardziej się opłaca mieć co miesiąc te 168 godzin? Nie sądzisz? Dziwi mnie to, że ktoś w ogóle może się nad taką propozycją zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można, można bo godziny zastępcy mają tak rozpisane, że w zasadzie cały dzień siedzą w pracy. Nie licz na to, że przyjdziesz na 8 i wyjdziesz o 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas właśnie siedzą po 8 godz,rzadko dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tym gonzem i reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek2412cm
Ja po tym co przeczytałem tu i na tym forum gowork.pl/opinie_czytaj,23247 to ewidentnie nie przyjde tu do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie rks a gonzo ponoc aspiruje na stanowisko jednej z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz zastępca też przeważnie po 8 godzin siedzi. Przy pakowaniu do inwentaryzacji, albo pakowaniu depozytów czasami dłużej zostanie. Ale bez przesady- może z kilka razy w roku nadgodziny zrobi, więc nie straszcie dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
To ciekawy kierownik skoro nie powie jaką stawkę ma zastępca proponując komuś taki awans. Dziwna lub dziwny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tzn aspiruje? Ktos odchodzi czy czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz zastępca też 8, jeśli trzeba zostaje ale w trakcie miesiąca odbiera wszystkie wypracowane nadgodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak może z-ca siedzieć cały dzień jeśli nie ma płacone za nadgodziny i nie ma dodatku za nadgodziny, tak jak mają kierownicy. Dziwny z-ca lub dziwny kiero, że na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Dlatego szukają takich osób ,które boją się zapytać jaką stawkę mają, będą siedziały całymi dniami i nie pisną ani słowa, bo mają się cieszyć że są zastępcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, godziny w tej firmie są bardzo pilnowane i uważam , źe jest nieprawdą źe kier.lub zastępca pracuje dłużej za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
Zastepca nie powinien chyba ze moze odebrac sobie godziny,ale kierownik ma niezle pieniadze miesiecznie na ewentualne nadgodziny ktore pobiera niewazne czy zostaje czy nie.Tylko ze niestety czesto kierownicy nie siedza nawet 8 godzin,ale to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co słychać w Galerii Ł. ?Słyszałam ,że dużo zmian tam zaszło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy kombinuje jak by tu skubnac na lewo czy to rks oks czy kierownik ze juz o sprzedawcy nie wspomne. Taka juz nasza natura. Wystarczy wprowadzic elektroniczny system pracy i juz kiero za free nie bedzie bral kasiury za nadgodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest tak, że jak zostają dłużej to odbierają, a jak wychodzą wcześniej to a no to nic tak jak by byli pełne 8h i wielka cisza. Deichmann płac***ensje za pracę której niestety nie wykonują w pełnych godzinach swojej obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie wkurzaja plotki rozsiewane przez okaesow na zamowienie erkaeski, zawodowej klamczuchy obgadujacej wszystkich jak leci po sklepach i faworyzujacej kolezanki z bylego sklepu, jak nie masz co robic nierobie to uprawiaj jakis spot i wyzyj sie na tym a nie na ludziach sadystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erkaeski tak już miały mają i będą mieć - są nie reformowalne, bez polotu, inicjatywy i pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale je ktos wybrał je do reprezentacji firmy. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ktos tylko prezio a dlaczego je a nie te bardziej kompetente ale no coz mniej reprezentacyjne i mniej zabawowe to juz tajemnica poliszynela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam dobra rade Ewce - szanując ludzi szanujesz siebie. Dotrze to kiedyś do Twojej ondulacji? Na serio cenisz kapusiow? A jak ktoś zacznie donosi na Ciebie, tez będziesz ich tak cenila? Żal mi Ciebie, bo dla mnie jesteś zerem, równie dobrze byś mogła zarządzać plugiem i snopowiazalka. Taki masz autorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom autorytetu Aski wsrod swoich podwładnych na jeszcze nizszym poziomie. Zapracowaly sobie na to. Oczywiscie nie praca bo u nich to jest zjawisko obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, ze już po imionach dajecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie zmiany zaszły w Galerii Ł ? Nowi pracownicy, czy coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie zmiany tam zaszły w Galerii Ł ? Nowi pracownicy ,czy coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszły, zaszły Puknij się człowieku w głowę wreszcie i daj żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaszly moze w ciąze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny Panie Prezesie!!!! Piszę tutaj do Pana gdyż to jest też Pana zasługa za brak odpowiedniego asortymentu na sklepach. Po dzisiejszej zmianie mam dość odpowiadania na pytania w stylu: GDZIE SĄ KAPCIE DLA DZIECI, TENISÓWKI DO SZKOŁY, ITP ITD. Powinnam od razu wysyłac każdego do CCC bo tam kapci pełna rozmiarówka, różne modele i pełno kupujących a u nas? Żenada.... ach mamy przecież marnie sprzedającą się Margaret. Dział zakupów ewidentnie przespał temat . Od dzisiaj będę infotmować klientów że trampki do szkoły kupuje się w kwietniu i maju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×