Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Choćby i przede wszystkim zrobić szkolenie dla sprzedawców, to byłoby działanie gdzie pracownik u źródeł mógłby dowiedzieć się na czym polega jak działa i jakie ma prawa dotyczące mobbingu. Jest to niezwykle ważne choćby i z pozycji firmy , aby wiedząc na czym polega to zjawisko mógł ocenić je w taki sposób aby nie zarzucać firmie takowych działań . Szkolenie z profesjonalista , a skorzystają na tym obie strony i pracownik i pracodawca, to podstawa. Mobbing to baaaardzo poważna sprawa , utrata zdrowia dla pracownika , uraz na całe życie etc. a wizerunek dla firmy bardzo niekorzystny, nie mówiąc już nawet o ewtl. odszkodowaniach. Na niektórych sprawach nie należy oszczędzać bo można stracić. Pozdrawiam to mój głos w tej sprawie aczkolwiek nie jestem rez istne, pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obowiązkiem pracodawcy jest stworzenie takich metod zarządzania, które stworzą dobry klimat w miejscu pracy i sprawia że pracownik będzie czuł się bezpiecznie. Dobry klimat organizacyjny, to sytuacja w której pracownicy czują się szanowani, doceniani, mają poczucie wspólnoty celów, są zaangażowani w pracę i są lojalni wobec siebie i wobec Firmy. Z dobrym klimatem organizacyjnym natomiast wiąże się PRZEWAGA WSPOLPRACY NAD RYWALIZACJA !!!! Pracować trzeba i praca to podstawa ale , warunki , atmosfera i klimat są najważniejsze. Zdrowie jest nam dane jedno na całe życie i nikt nie ma prawa narażać go na uszczerbek i jego utratę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To takie dwie uwagi od zwykłego sprzedawcy... bo niektóre opisy tutaj mnie szokują. Dodam że nie obchodzą mnie układy i prywatne wycieczki niektórych osób , które uprawiają tutaj osobiste porachunki. Jako pracownicy chcemy być szanowani i dobrze oplacani aby firma rosła w siłę a ludziom żyło się dostatniej:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podtrzymuje zdanie goscia wyzej. Mnie rowniez zalezy na dobru i rozwoju firmy. Prywatnie porachunki wielu osob na forum mnie nie interesuja dlatego niebiore w nich udzialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy aby rozbić wzajemnie kółko różańcowe. Na pierwszym miejscu napewno powinna być kontrola nad RKS-ami oraz OKS-ami bo niestety ale nad nimi kontroly nie ma żadnej. Szkolenia powinny być przeprowadzone przez specjalistę a nie przez OKS-ów czy kierowników bo co to za szkolenie gdzie mobberem może być właśnie taka osoba. Kolejna rzecz jest taka, że powinna być specjalna grupa utworzona w centrali, która rozwiązywałaby spory w sklepach ale powinna być bezstronna, powinna zawsze wysłuchać obie strony i nie pojedynczo. Bo niestety ale nasi OKS-i i kierownicy jak coś się dzieje najpierw przesłuchują pracowników na osobności, każdemu powiedzą co innego a potem tak naprawdę mszczą się na jednej osobie, która wcale może nie być winna. No bo kierownik powiedział ale nie zawsze ten kierownik jest taki fair jakby się wydawało. Wszystko zależy od tego jak ludzie są kierowani a przykład idzie z góry. Niestety RKS robi ze swoimi OKS-ami co chce i tak idzie taki łańcuszek do samego sprzedawcy. Tak czy tak region 2 pozdrawiam i zazdroszczę takiego ludzkiego RKS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Region 2 jest chwalony przez pracownikow bo RKS nie jest umoczony we wzajemnych relacjach towarzyskich, on jedzie do sklepu pracować a nie plotkować. Takiego RKS trzeba życzyć każdemu chociaż sąsiedni region z dołu tez nie narzeka. Najgorzej maja ci z góry mapy, ale to mnie nie dziwi bo tam panują właśnie układy i układziki, nie ważne jak pracujesz ważne żebyś donosił uśmiechał sie i sypał ciasteczkami, z tego miejsca pozdrawiam nasze firmowe gumowe ucho, wielu z góry mapy wie o kim mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoSzFirmy
Uważam że jak komuś się nie chce pracować to nie musi. Wszyskie komentarze to narzekania , jak ktoś chce pracować i zarabiać to niech robi. w życiu nie ma nic za darmo , jak nie odpowiada komuś taka praca to do widzenia bo zajmuje miejsce tylko innym. a co do mobbingu firma wprowadziła odpowiednie procedury żeby temu zapobiec i zawsze się znajdzie sposób żeby temu zapobiec jeśli się to dzieje w jakimś sklepie bądź regionie. Kto napisał o regionie u góry, pracuje tam i nie narzekam . zarówno RKS jak i oks są wporzadku , żadnemu nie można nic zarzucić chętnie służą pomocą i rada. Niewiem jak jest w innym regionie także nie mogę porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga centralo. Skoro juz sie tutaj wypowiadasz to moze podpisz sie z imienia i nazwiska ? Czego sie wstydzisz ? A ze na dole mapy polski jest jak jest - popatrzcie kto i kogo awansował ( od poziomu RKS ) Jakie te osoby maja predyspozycje oprocz " ukladów" z prezesem ktoremu zawdzieczaja wszystko ? Panie Normand załatwiłeś pan Alicje P za podobne zachowania a teraz cisza ? No tak donos poszedł od pani która teraz jest rks ... czyzby porazka personalna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale taki poziom pokazuje większość OKS-ów. Zarzucają ludziom plotki a sami zachowują się jak baby na targu. Tajemnica! Wy nawet nie wiecie co to znaczy powierzyc komuś coś w tajemnicy. Chyba, że uważacietak: skoro powiedziane w czasie pracy to tajemnica firmowa i wszyscy tą tajemnicę muszą znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale opwiastki kto kogo "bzyka" w pracy, kto jest "c***a" kto "frajerem",ktora z kierowniczek co z kim robi, co kto zdradzil w tajemnicy "królowej" i co ona poxniej w tajemnicy powiedziala komus,i te "kurr" co trzecie słow,rynsztok.I to jest dowod ze warszawscy OKS-i jezdza po sklepach poplotkowac a razem z nimi przoduje jakas KRÓLOWA, to jest chore jakieś że tacy ludzie w ogóle pracuja u nas!!!!!! to wstyd i hanba dla calej firmy i dlanas ludzi tu pracujacych ze nas ktos taki reprezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby wypowiadającej się z centrali, zgłaszanie czegokolwiek do was mija się z celem , ja pisałam listy meile nawet do prezesa i w odpowiedzi otrzymałam tylko żałosne no trudno się mówi on się tym nie zajmuje jego to nie interesuje on ma ludzi od tego rks który mówi mu jak jest i on mu wierzy i dalej się w temat nie zagłębia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, mój sklep kiedyś pisał do prezesa, skończyło sie t ze podejrzani o napisanie listu zostali zwolnieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaniadzdzu, więcej tych nagrań wrzuć, szkoda ze usunąłeś to pierwsze ale ci wierze ze je tu jeszcze wrzucisz chociaż ja ściągnęłam na dysk i słucham trzeci raz i musze powiedzieć ze jak na konferencji spotkam Teresę to bede udawać ze jej nie znam i chyba nie tylko ja takie mam wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nagranie powinni puszczać w każdym sklepie zamiast reklam, niech wszyscy wiedzą JAK CIĘŻKO PRACUJE TERESA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzeni o napisanie listu zwolnieni ???????? Piszecie do centrali i zero reakcji , czyli wszystkie próby dialogu na nic ?????? To nieprawdopodobne !!!!! Ktoś tu napisał o pracownikach ,, miernoty,, i ,,nieroby bez ambicji,, Po wysłuchaniu tych nagrań nie wiem co napisać, rezystenz ma rację , głęboka patologia ... Coraz bardziej boje się tutaj pracować ....czy dostaniemy premie inwentaryzacyjną ? bo na naszych grudniowych wypłatach dużo zaoszczędzone. .... były bardzo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kiedyś słyszałam coś o jednym sklepie gdzie zastępca i jakiś pracownik napisał błagający list do prezesa w odpowiedzi otrzymał sklep zapewnienie prezesa że się przyjrzy sytuacji a wyglądało to tak w praktyce że zadzwonił do oks i zapytał, oks powiedział że wszystko w porzadku i tyle w temacie a później chyba w ciągu kilku miesięcy te dwie osoby zostały zwolnione jedna po drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie nagrania - rynsztok. Odnośnie procedury antymobbingowej - ściema Odnośnie Deichmanna - kolesiostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno policja juz otrzymała zgłoszenie o tym nagraniu, niedługo autora bedzie można odwiedzać w kryminale, firma sie tym zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takkkkkkkkk nagrywajacego zamknac nagranego nagrodzic, moze rks dostanie w nagrode za przeklinanie i obgadywanie innych kierownikow i okaesow w godzinach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagranie to skutek , a gdzie leży przyczyna. Myślę że warto poczytać to forum od strony nr.1 ... od 2007 r czy coś się zmieniło ? Reakcja firmy szybka , wiec nadzieja na polityke antymobbingowa ( w 2007 roku sie juz o tym pisalo ) podwyżki, premie za inwentaryzacje i inne przejawy docenienia i motywacji pracownikow jest. Będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoSzFirmy
Nie jestem nikim z centrali , tylko zwykłym pracownikiem regionu 1. uważam że mój Oks i Rks pracują tak jak należy i nic im zarzucić nie można. Zawsze pomogą o co mój sklep nie poprosi mimo że zostaliśmy bez kierownika od jakiegoś czasu. Także zastanówcie się koleżanki i koledzy nad tym co piszecie. skoro Wam nie odpowiada taka praca to nie rozumiem co jeszcze robicie w tej firmie. Niestety w każdej firmie zdarzają się układy i czasem jest tak ze ktoś kogoś awansuje kosztem innej osoby. Jeśli widzicie jakieś zachowania które wam przeszkadzają to je eliminujcie bądź zglaszajcie gdzie się tylko da żeby poruszyć górę , wkoncu po coś tam siedzą. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plik pewnie wrzucony z jakiejś kawiarenki internetowej w Monachium. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koledzyikolezankizwarszawy
Dam Ci dobrą radę, T. Zamiast odgrażać się, że będziesz biegać po komisariatach w celu złapania winnego uświadom sobie wreszcie, że wyrządzanie innym zła w końcu wróciło. I zamiast się nad sobą użalać zrób wszystko żeby tą sytuacje przeciąć i raz na zawsze zakończyć. Nie wiesz co robić? Bierz telefon i dzwoń, spotkaj się i załagodź ten ostry spór bo na końcu to Ty na tym wyjdziesz najgorzej. Wielu z nas ma serdecznie dosyć, zakończ tą wojnę bo to tylko nam szkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Region 4 tak samo mierny,począwszy od kierowników a skończywszy na rks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś łaskawie wytłumaczy co to za nagranie i co w nim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimaty jak w Biedronce przed słynnym procesem .... Widac ze co niektórzy jako wzór działania przyjeli zachowania bylej pani prokurent za ktore zreszta wyleciała z wielkim hukiem. Dziwne ze ludzie ktorzy na nia doniesli a zachowuja sie 100 X gorzej piastuja cieple posadki... moralnosc kalego.... no ale tak juz jest jak dowodza ludzie bez wyksztalcenia i doswiadczenia z innych firm ktore na takich stanowiskach jest niezbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sądzę że najlepiej by się stało gdyby ten spór został jak najszybciej rozwiązany wśród ludzi którzy go toczą, może ktoś z centrali zainterweniuje w końcu i zażąda spotkania wszystkich stron i rzeczowej rozmowy kończącej tą awanturę bo z tego co wiem to dopiero początek, pójdźcie po rozum do głowy wszyscy i zamiast się odgrażać i miesiącami czekać na efekty zróbcie coś z tym teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale lubicie pracować w swojej firmie od lat więcej negatywów czytam niż pozytywnych opinii. Zależy co kto lubi i niestety nie ma w tej Polsce nieszczęsnej wyboru co do takiej pracy jaką by się chciało. Ja za porozumieniem stron rozstałam się z firmą bo atmosfera od lat nie od dzisiaj tam jest nie taka jak trzeba. NA WŁASNE ŻYCZENIE zresztą się pracuje nikt nikogo nie trzyma . Miłego dnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Prezes wyleciała ZA POROZUMIENIEM STRON czyli to jej decyzja! Nie od dzisiaj to planowała. Są lepsze rozwiązania niż praca za tysiąc złotych często miesięcznie. Pozdrawiam wszystkich i wszystkiego dobrego życzę. Miłej pracy i dużych zarobków i zadowolenia z firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×