Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
A u mnie wszyscy chodzą z włączonym dyktafonem w telefonie aż do jego rozładowania hahaahaahhahahahh hohohohohohoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie stawki po nowemu są zastępców i kierowników,bo nie wiem czy jest jakas różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rety!Co to konkurs na najgłupszy wpis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być duża różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastępca około 2000 a kierownik około 4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKierownik
Moja średnia pensja wynosi ok 4900. Mój zastępca zarabia ok 2600. Nie wiem kto wymysla te dwa i cztery tysiące, bądźmy uczciwi i nie wciskajmy ludziom kitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest chyba różnica jak ktoś awansował w ciągu dwóch ostatnich lat od tych co wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, kierownicy zatrudnieniu ok 2 lata temu mają powyżej piątki, a ci co później powyżej czwórki. Różnica ok tysiaka to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że na konferencji rocznej wszyscy będą udawać że się nic nie stało i plotkować po kątach czy pokażą że mają jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo cycki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą udawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo od zaakceptowania warunków zatrudnienia czeka się na rozmowę rekrutacyjną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba odwrotnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się szybciej dowiesz ile się czeka na zwolnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe :) Na zwolnienie szybciej niż na zatrudnienie bo to przeważnie jak grom z jasnego nieba :P A na konferencji poudają, a po kątach będą obśmiewać bo jak zaczną pokazywać swoją niechęć to blond purchawa tupnie nogą i każdy się wystraszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech se zarabiają ile chcą,ale niech też odpowiednio do pensji swojej pracują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby odpowiednio dobrze pracować trzeba mieć ku temu kwalifikacje - a jakie kwalifikacje mają nasze władze wszyscy wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale o co chodzi z tymi nagraniami, bo tyle się działo ja byłam na urlopie i tylko słyszałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj kilka stron wstecz, to naprawdę nie boli...i nie odgrzewaj niepotrzebnie starych wątków,o których nikt już nie ma ochoty dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjjjj nawet nie wiesz ile osób ma ochotę i o tym dyskutuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkopisarki z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o wątek zarobków to żenujące jest to rozwarstwienie stawek, nie wiem jak rozumieć tą politykę, sama nie pracuję zbyt długo ale wiedzcie że są sklepy gdzie kierowniczka ma dużo mniejsze pieniądze niż tu śpiewacie... chyba że ktoś tu specjalnie chce zrobić zamieszanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem zarobki sa rozwarstwione. Tyle ile zarabia sie w np Warszawie Krakowie czy Katowicach nie zarabia sie np w Ostrowcu Swietokrzyskim czy innym malym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w Warszawie już 13 lat. Moja ostatnia stawka to 17.24 brutto na godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja juz u Was nie pracuje i wiecie co? Mam dobra prace. Nikt sie na mnie nie wydziera. Nikt nie kłamie. Nikt nie plotkuje i nikt nie próbuje mnie gnoić. Zarabiam mniej więcej tyle co w Deichmannie, za to atmosfera rewelacyjna, jakbym zarabiał mniej wcale bym nie płakał. Pozdrawiam Tereske i Ewę. Do konca życia bede na wszystkich szkoleniach przywoływał wasze metody zarządzania ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość po odejściu z Deichmann zaczyna spokojniej oddychać, ale co mają powiedzieć ludzie z małych miast gdzie bezrobocie duże, muszą godzić się na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie w Warszawie gdzie bezrobocie szaleje i ludzie upokarzani pracują za najniższą krajową po kilkanaście lat. I nie piszcie mi że to bzdury bo inni piszą większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury jakieś. Szczególnie w Warszawie masz to bezrobocie chyba i ludzi którzy po kilkanaście lat pracują. Sprzedawcy i kierownicy tak samo. Jakoś nikt, no prawie nikt, sam stąd nie odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W małych miasteczkach kierownik ma niecałe trzy tysiące nie mówiąc o sprzedawcach 12 złotych brutto, na rękę 8 zł. Kierownik jest sprzedawcą, magazynierem, sprzątaczką i w pełnej dyspozycji 24 na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest sklep na wsi, to jest jeszcze gorzej. Kierownik tysiączka wyciągnie, ale sprzedawcy to mają 3 zlote na umowę o dzieło. W niektórych sklepach na zapleczu krowę trzymają żeby z głodu nie umrzeć. Poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×