Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Romans spadłam z krzesła hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romans hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już szczyt!!!!! w tym nienawistym szale jakiejś warszawskiej wariatki (chyba wszyscy wiedzą która to taka mądra) nawet sugeruje się, że Jarosław jest homoseksualny i miał romans z Alkiem. Was p******* ło całkiem i do reszty!!!!!!!!!!! Nie cała warszawa jest powalona, większośc z nas, kierowników wstydzi się i za jedną OKS i jedną RKS zwłaszcza po tym tutaj!!!!!!!! chore jesteście z nienawiści, powinno się was wyrzucić z pracy za swoją działalność i mam nadzieje ze wreszcie PREZES przejrzy na oczy i zrobi z wami porządek!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parszywa 13
to nie piszą "warszawskie idiotki" tylko ja i nie pod 7 osobami tylko 1 i dlatego nadalem sobie nick,jezeli ktos uwaza ze klamie to zapraszam zapytac u zrodla, moze prywatnie wam potwierdzi, bo na forum nie ma odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu Gere wyczuwam......... :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tw Bolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jedno i to samo, brat i siostra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Parszywa 13 jestes git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parszywa 13 a o co chodzi bo nie kumam tego słowotoku? Że prywatnie ci coś powiedział a ty to teraz na forum piszesz i pytasz czy to prawda czy o co idzie? ktoś tam pisał o zgubieniu konterena i różnicy inwentaryzacyjnej ale sorry winetu, w Warszawie i okolicach nie było od lat różnicy inwentaryzacyjnej blisko 10 tysiaków, więc trochę się zagalopowałeś z tymi bzdurami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towar przeceniony zimowy ile par wejdzie eksperci srednio po 79 kwota nie bedzie wyzsza niz 5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby bylo 10tys to od groma towaru musiali by byc po 300 zl za sztuke. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleko! Na podany przezemnie adres email napisała osoba która cię na forum obraża jak chcesz to napisz mi maila na oskarot@o2.pl a ci prześle kto to, będziesz zdziwiony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parszywa 13
jeszcze podaj mu moj numer, chetnie z nim porozmawiam, odwazny czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kontenerach znajdują się różne buty, jak ktoś pakował to wie, jak jest kierownik nierób taki jak tu pisze to skąd ma wiedzieć jak zajęty cały czas gadaniem przez komórkę? prosty przelicznik, do kontenera wejdzie 60 par męskich, proty rachunek uśredniony, 60 razy powiedzmy 150 zł (zakładając że szła zima i jedne buty droższe inne tańcze) to daje prosty wynik 9000. Firmo!!!!! zatrudniaj na przyszłość kierownikow potraficych liczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli damski bo tak moglo byc duze kartony szerokie kozaki 115 116 i srednio po 79 bo stare lomianki byly sklepem wyprzedazowym na koniec mistrzu to daje niecale 5000tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parszywa 13. Wylewasz pomyje na forum jako gosc. Później zaczynasz sie podpisywac jako parszywa13, dlaczego nie podpiszesz się swoim imieniem i nazwiskiem, Krzysztof Góral? Przecież to ty piszesz te posty o inwentryzacji zagubionych kontenerach i różnicach inwentaryzacyjnych jakiegoś innego sklepu. Pytanie za sto punktów, która z OKS i która z RKS ci te historyjki sprzedała i kazała pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o romansie Aleka z Jarkiem też on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parszywa 13
pisze samą prawde, moze troche nie wygodna dla Alusia, ale jednak prawde, a dlaczego? dlatego ze Aluś nie potrafi przyznać sie do swoich błędów publicznie, a innych oczernia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parszywa 13
nawet nikt z was nie ma odwagi do mnie zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parszywa 13
szkoda ze nie mozna z Wami rozmawiać rzeczowo o faktach, ale dalej ukrywajcie sie pod swoimi nickami i zyjcie w zaklamaciu. widze ze nie porozmawiamy tu o powaznych problemach, wiec koncze beznadziejna konwersacje. Pozdrawim i życzę Ci dużo zdrowia Aluś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo on oczernia? konkretnie Góral :) miej jaja, napisz kogo on i gdzie oczernia bo ja znalezc nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góral, a poważnym problemem w firmie jest to, kto został zwolniony rok czy dwa lata temu? jak to się ma do naszych aktualnych problemów, jak chcesz je rozwiązać kierowniku z Ząbek. Słucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie z tym gownem raz na zawsze. To forum jest o pracy a nie porachunkach. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie kierownik z Ząbek, którego OKS jest kierowniczka z Marek nie wie że to forum nie służy prywatnym porachunkom. Mam nadzieję że jutro po przyjsciu do pracy zostanie zdyscyplinowany bo to wstyd zeby kierownik takie rzeczy wypisywal na forach. Dla mnie to upadek kompletny a później płaczą że warszawa i okolice postrzegane są tak negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Góral
zadzwon do mnie, a uwiesz że Ci pomoge, jezeli to powazny problem, a zwolniony kierownik caly czas sieje ferment, choc go od dawna nie ma. po co? nie wiem, ale chyba najwyzsza pora zakonczyc to raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniku, ja widzę że to nie zwolniony kierownik tylko ty siejesz tu ferment, odgrzewasz jakies stare kotlety jakby to kogos obchodzilo co masz za prywatne porachunku z Aleko., nie masz za grosz klasy, jak masz mu cos do powiedzenia to do niego zadzwon a jak nie masz numeru to ci Teresa poda bo pewnie jeszcze ma. Nie zachowuj sie jak histeryczny dzieciak, masz jaja to do niego dzwon wyjasnij swoje problemy i glowy nam nie zawracaj swoimi prywatnymi porachunkami bo tego nikt czytac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góral! Czy ty się upiłeś czy ci kazały te idiotyczne wpisy tu pisać?!!????!!!!! jak mogłeś w ogóle wpaść na pomysl żeby przez tyle czasu anonimowo pisać a później dać się podejść i na maila zdradzić swoje nazwisko!!!!!!!????????!!!!!! pewnikiem zostaniesz niedługo OKS, takich właśnie intelektualistów firmie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Góral
moje wpisy pojawily sie dopiero w dniu 1.03.16 r wczesniej sie nie udzielalem, ale ile mozna sluchac tych oszczerstw pod kontem osob ktore na prawde ciezko pracuja i robienia z Alusia męczennika. niech wszyscy mają swiadomosc ze stracil prace, poniewaz byl slabym kierownikiem. starczy tej farsy, zakonczmy tą wojenkę, bo nic w niej nie mozna wygrac (procz wrzodów). nikt mi nie kazal nic pisac, bo nie jestem zadną marionetką. ciezko pracuje i polecam to innym, na prawde dobre wyniki dają sadysfakcje tym bardziej jak ma sie w nich czynny udzial, a dzisiejsze wpisy bardziej mi zaszkodza niz pomoga, ale zawsze mowie to co mysle i glupio mi ze pare wpisow zrobilem anonimowo. pozdrawiam Was i licze na odrobine autorefleksji nie wylaczajac siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Góral
i przepraszam ze znizylem sie do poziomu kilku osob piszacych na tym forum, ale na prawde pora sie opamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek, pisałeś anonimowo nie tylko teraz, nie rób z siebie ofiary, to żałosne. Pisałeś anonimowo dopóki ktoś cię nie podpuścił i nie wygadałeś się w mailu jak się nazywasz, teraz zgrywasz bohatera że przecież nie jesteś anonimowy i masz taką odwagę się odpisac a wystarczy spojrzeć wcześniej jak dwie strony zapaskudziłeś oszczerstwami, posunąłeś się nawet do tego że palnałeś że Aluś mógł mieć romans z Jarkiem, co jest ohydnym pomówieniem. Dopiero jak ktoś Cię wkręcił w maila i napisał, kim jesteś zacząłeś się podpisywać jako Góral. Taki odważny jesteś, szkoda że wcześniej nie byłeś znim cię nie zdemaskowali. Kiepski kierownik? Monice Zawadzkiej to samo mówiłeś. O innych kierownikach to samo paplasz, jak ie przymierzajac jakas plotkara. SKOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCŻĘDŹ, dawno nikt nie zapaskudzil tak forum a zganiasz na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×