Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
A do klaczy dopuszcza osła. Będą krzyżówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I będzie sudoku z rogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co u Teresy? Czy dalej pupy obrabia? Czy może wyciągnęła wnioski? Pozdrowienia dla wszystkich nocnych marków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pupy obrabia?Kto by to wytrzymał psychicznie i fizycznie Troche zrozumienia i litości ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Putin i prezydent Kazachstanu Nazarbajew postanowili zamówić prostytutkę. Putin rozsiadł się wygodnie na kanapie, dama zaczęła mu robić laskę, Nazarbajew zaczął obrabiać rzeczoną panią od tyłu. Po jakimś czasie spytał Putina: - Władimirze Władimirowiczu, czy możemy się zamienić? Putin zamyślił się głęboko, po czym odrzekł - Oczywiście, że tak. Zamieńcie się jeśli chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpada syn do domu i mówi do ojca: - Tato, miałem swój pierwszy stosunek. Ojciec uradowany: - No to wspaniale synu. Siadaj tu, napij się, zapal cygaro... - Zapalić - zapalę, wypić też wypiję, ale nie usiądę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuka Romeo i Julia w teatrze. Julia umiera. Romeo na to: - Co ja mam teraz zrobić?! Głos z sali: - P*****l póki ciepła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie już wszyscy pity?ja kurcze jeszcze nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim skromnym zdaniem tej patologii winna jest Ewa i w dużej mierze Jarek który o wszystkim wie a cicho siedzi, chociaż na szkoleniach opowiadał banialuki o szacunku do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram bardzo trafna wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartości chrześcijańskie - w polskim wydaniu deichmanna opluwanie, wyzysk i uśmieszki szkoleniowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Jarek wie o wszystkim i zawija Swoje przemyślenia w sreberka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto prowadzi Marki bo słyszałam coś ze jest już czwarty RKS. Pani T. gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim skromnym zdaniem patologii jesteście Wy! Ci którzy nie macie życia prywatnego i żyjecie życiem innych. Nie macie co robić z to wypisujecie bzdury aby podpytać atmosferę. Aleko wielki obrońca ucisnionych? Jakiś czas temu na tym forum był wielkim obrońcą firmy. Co się stało że taka zmiana? Może miał w tym interes żeby wrócić do firmy? I się udało, a gdy się okazało że jest kiepskim kierownikiem i stracił pracę, podkreslmy że słusznie (sam się nieoficjalnie do tego przyznawał) to teraz firma jest zła. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak reakcji firmy na patologię też jest patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 9:58 tu nie proś o wsparcie same wilki i padlinozercy, co najwyżej nożem Cię dopchna jeśli Ci o to chodzi to dobrze trafiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akuku. Powiadomienie w centrali wyskoczyło, może coś ciekawego napisali na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe :) Zapikało, zbiera się zarząd i będą obradować, co skasować, co zostawić a co ewentualnie skierować do prokuratury rejonowej miasta stołecznego Warszawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest w tym że gdy pojawi się imię "Teresa" abo "Ewa" natychmiast pojawia się jakiś wpis, że Aleko albo alkoholik pijący w czasie pracy (większej bzdury już dziewczyny wymyślić nie mogły), albo że słusznie zwolniony? Komu zależy na atakowaniu jego osoby? Ja nie wiem jakim był kierownikiem, bo nigdy nie byłam jego OKS, ale czy kiepskim? Sądząc po wychwalaniu go kiedyś przez innych OKS-ów i jedną panią RKS to się trochę kupy nie trzyma. Bliżej jestem uwierzyć w prywatne porachunki, o których dosyć głośno kiedyś było nie tylko w Warszawie, ale takie sprawy powinno się załatwiać inaczej a nie na forum. Może jeżeli osoba tak zorientowana w tym, co on nieoficjalnie mówi ma odwagę się pod tym podpisać? Wątpię, tchórzem się jest całe życie a honor można stracić nawet takim wpisem. Ja za tym kierownikiem prywatnie nigdy nie przepadałam ale w życiu by mi do głowy nie przyszło żeby podkładać mu nogi, opowiadać o nim świństwa i inne bzdury mające na celu kogoś zdyskredytować po to aby inne osoby wybielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego temat zawsze się pojawia jak sie pojawi coś niewygodnego dla E.... taka sutyacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jak można żyć tą pracą jak się już nie pracuje. Olej to żyj nie patrz w stecz. Znajdziesz lepszą pracę. Jeśli czegoś nie zalatwiles zrób to osobiście. Nic do Ciebie nie mam życzę Ci powodzenia. PS sprawy osobiste najlepiej załatwiać z osobami zainteresowanymi a nie na forum. Taki sposób pokazuje prawdziwą odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zagubiony przez niego kontener z depozytu i segregator z ważnymi dokumentami to też wymysł. Szkoda że Ty nie potrafisz się podpisać pod swoim wpisem,a innych pouczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obniżki na obuwie żeby pokryć zakup środka. Potem najlepsze dwójki. Szkoda ze przeceny najwyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budżet przekroczony o kilka tysięcy bo w pracy nie chciało się siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyniki TK beda w kwietniu? Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co za obserwuje TK ,u nas nic go nie widać a klientów tyle co nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim skromnym zdaniem patologii jesteście Wy! Ci którzy nie macie życia prywatnego i żyjecie życiem innych. Nie macie co robić z to wypisujecie bzdury aby podpytać atmosferę. Aleko wielki obrońca ucisnionych? Jakiś czas temu na tym forum był wielkim obrońcą firmy. Co się stało że taka zmiana? Może miał w tym interes żeby wrócić do firmy? I się udało, a gdy się okazało że jest kiepskim kierownikiem i stracił pracę, podkreslmy że słusznie (sam się nieoficjalnie do tego przyznawał) to teraz firma jest zła. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×