Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość najpiekniejszazcalejwsi
Ta wyżej też już jest u pani. Jutro zawiadamiam prokurature rejonową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poproszę wyższą instancję. Rejonowa mnie nie zadowala ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobo z 12.50 Zastraszanie? Zmuszanie do donosicielstwa? Czyżby to mobbing? Ktos się boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nikt się nie boi a praca w Deichmann to szczyt marzeń każdego z nas, co to w ogóle za dziwne pytanie? Procedure anty mobbingową wprowadzili z ciekawości i dla żartu tak? jakiś powód był że musieli ja wprowadzić to się zastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie się zastanawiam. Procedury nie działają? A z tego szczytu marzeń zawsze można zejść . Oddech wróci, spokój wróci baaaa nawet nerwice mijają. Po deichmanie naprawde jest życie. Pracujemy, jemy, wychowujmy dzieci. Tylko nie ZAPOMINAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekiedy ciężko jest zapomnieć to co nam zgotowali ludzie w tej firmie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeee nie marudzić, nie płakać i czekać na dzień ostateczny :D ja z tej strony bardzo chciałam pozdrowienia przesłać Tereni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpiekniejszazcalejwsi
No i już jesteś na policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejsza z calej wsi już mi Ciebie brakowalo :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpiekniejszazcalejwsi
Milicja się Tobą zajmie a później sąd rejonowy i straż pożarna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej obawiam sie jednak pogotowia ratunkowego bo na zlecenie to kto wie gdzie odwiozą... Hahahaha a rozumiem że zlecenie na mnie zostalo juz wydane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrzućcie kochani do pierdla jakaś cebule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpiekniejszazcalejwsi
No i ty też już jesteś na milicji. Lepiej tu nie wchodź i nic nie pisz, bo jeszcze cię podam na kolegium!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nas wszystkich pozamyka, to kto będzie jej przeciągał regały? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosem.... nosem... nosem czuję, że nic nie rozumiem... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahahahahhhahhahahahahahahhhahahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahahahhhahahahahahhahahahaahhahhahhahahahhahahahhahhha MISZCZUNIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe :)) :)) :))) uśmałam się do łez :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihihi :) cwiercinteligentka niedlugo wylysieje ze zlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co za dramat te ostatnie wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź taka... MARKotna :D i uważaj na mikrofony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom dna firma deichmann już dawno osiągnęła, ale to co dzieje się od ok pół roku to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby co się dzieje, macie wszystko co chcieliście. Jesteście chronieni jak mało którzy pracownicy, macie anty-mobbingową ochronę najwyższych władz firmy, włos nikomu z głowy nie spadnie, bo każdy może złożyć skargę i uzyskać szybko pomoc, dostaliście podwyżki, macie umowy o pracę, czego jeszcze chcecie? Plucie na firmę to jak plucie na własną matkę, widać swoich matek też nie szanujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i czytam i zachodzę w głowę gdzie są te szkalujące jedną z OKS posty o których ciągle mówi zali się i odgraża, czy zostały usunięte czy to kolejna kłamstwa dwóch pań? w co one grają? ps. czasami lepiej ciszej obgadywac ludzi przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najgorsze są te plotki ploteczki ktore slusza pracownicy aż żal czasem słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomnę co niedawno pisał na forum jako "Gość" o pracownikach Deichmann Krzysztof Góral który jest kierownikiem w Ząbkach. Gdy się wydało że to on pisze te posty zrobił się grzeczniejszy, ale stosunek do ludzi jest charakterystyczny dla pewnej grupy ludzi z TWA. "A moim skromnym zdaniem patologii jesteście Wy! Ci którzy nie macie życia prywatnego i żyjecie życiem innych. Nie macie co robić z to wypisujecie bzdury aby podpytać atmosferę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kogo mial na mysli piszac ze patologia to ktos kto interesuje sie zyciem innych? ;) Mam zgadywac? bo mi to pasuje do jednej pani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyt. "zgadzam sie w 100% mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing poniżanie jest na porządku dziennym i niezależnie od tego czy zrobisz cos zle tylko od humoru kierowniczki ,kierownicy w sklepie to totalna porazka i nieporozumienie wykorzystują swoje stanowisko do dowartościowywania swojej żałosnej osoby,nasza kierowniczka jest bardzo młoda w dodatku blondynka praca z nią to prawdziwy koszmar i żadna przyjemność w pracy panuje niemiła atmosfera ,ja z koleżanką pracujemy króciutko pare mies ale juz żałuje ze zaczęłam pracowac w tym niemiłym i nie przyjaznym sklepie dla pracownika jak i klienta (te buty to szajs) DO DZIEWCZYN KTÓRE MYŚLĄ O PRACY W TYM SKLEPIE;; NIE POPEŁNIAJCIE TEGO BŁĘDU CO MY TEZ MYŚLAŁYŚMY ZE TO GŁUPIE PISANIE PARU NIEZADOWOLONYCH PRACOWNIC ALE W RZECZYWISTOŚCI JEST JESZCZE GORZEJ NIZ TU PISZĄ!!!! PANUJE TAM - DZIKI WYZYSK BIAŁYCH NIEWOLNIKÓW !!! -ZASADA KIJA I MARCHEWKI ; -KIJ - BĘDZIESZ PONIEWIERANA I SZMACONA NA KAŻDYM KROKU I PRZY KAŻDEJ OKAZJI JAK TYLKO TWOJA KIEROWNICZKA BĘDZIE MIAŁA NA TO OCHOTĘ. -MARCHEWKA- CIESZ SIE ZE MASZ PRACE Pieniądze naprawdę marne jak na takie warunki pracy. Wiec przestrzegam wszystkie dziewczyny którym przeszła przez mysl praca w tym obozie a zwłaszcza jak zobaczycie blond kierowniczkę z grubą dupą ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 13:04 Albo jesteś Oks albo kierownikiem- na pewno nie sprzedawcą! Więc WON z forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.06 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×