Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Nie ma się co kłócić! Każdy wierzy w to co chce i niech nikt nikomu nie narzuca w co ma wierzyć, przy okazji przepraszam że jeszcze nie śpię i informuje że jestem płci żeńskiej co może poświadczyć mój mąż i dzieci więc niech mi zaraz nikt nie wyjeżdża z teoriami spiskowymi bo miałam czelność napisać coś nie w zgodzie z linią firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W normalnej firmie z naciskiem na normalnej majacej jakiekolwiek standardy osoby zarzadzajace leca z roboty .... czy maja one jeszcze jakikolwiek autorytet ? Przeciez powinny byc jak żony cezara .... a tutaj jak nie mobbing to seks afery jak nie łapówki to dziwne awanse ..... bania mała jak to mówia moje dzieci. Czy Niemcy są ślepi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 22.20 Lubię to! Najpierw pod niebiosa firmę wychwalał bo była mu robota potrzebna, a teraz za pisarzenie się zabrał. Gdzie więc jest prawda? Nie dogadywał się z przełożonymi, został zwolniony i nie może odpuścić. Cała firma na Tobie i Twoich byłych przełożonych się nie kończy A. Smutne, że reprezentujesz teraz poziom niższy od tego który Ci nie pasował w osobach reprezentujących firmę. Kibicuje Ci parę osób -anonimowo bo tak łatwiej. Równie dobrze można myśleć, że sam sobie kibicujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora z tych dwoch pan wyskrobala ten wpis wyzej tak bardzo nerwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zaraz znowu się okaże że to ofiara jest wszystkiemu winna? Ty wierzysz dziewczynom a ja im nie wierze i co z tego, wolno mi i wolno tobie , ma zapanować jedyna słuszna jednomyślnosć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra strona moze wreszcie cos sie zmieni chociaz ja czekam na rozwuj wydarzen co firma z tym zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ej ale co wy tu o wierze piszecie? Chłopak ma dowody którymi sie posługuje. Czego wy sie doszukujecie? Bajek ? Macie czarno na białym. Szykowały sie na niego, szkalowaly, gnębiły... Co wam ta firma mózgi sprała? Załatwiono w ten sposób nie jedna osobę. Nie znam chłopaka ale bylam świadkiem nie jednego takiego traktowania. Jedna szkola. Wywalcie rksa a wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czekając po słownik sięgnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma argumentów to się sięga ad persona "sięgnij po słownik" to żałosne, obrażacie każdego kto napisze że wierzy w to co na tym blogu po co to robicie przyjemność wam to sprawia albo to zasłona dymna ma być? to już nie można mieć własnego zdania bo zaraz się ataki zaczynają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Równie dobrze można sądzić że twoje imię zaczyna się na E lub T. Jaka jest prawda pewnie taka sama którą ty przedstawiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie zmieńmy temat, każdy kto chce to sobie poczyta co jest na blogu , nie ma co się kłócić , ja się martwie że jak będzie nowy podatek od sklepów to niektórzy z nas mogą być zwolnieni bo się firmie nie będzie może opłacać zatrudniać tyle osób co sądzicie o tym czy też się boicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mamy zmieniać temat którym żyje cała firma i wszyscy oczekują adekwatnych działań centrali ? Czy wreszcie na poważnie pochylą się nad kadrą "zarządzającą", czy nadal będą myśleć że problem jest marginalny i należy go zamieść pod dywan ? Nie rozumieją że sprawa jest bardzo poważna godząca w "dobre" imię firmy oraz jej właściciela. Zdziwią się co niektórzy gdy przeczytają o sobie w gazetach i zobaczą siebie w tv. Na tą chwilę Deichmann jest synonimem wyzysku i wszystkiego co najgorsze w zarządzaniu pracownikami. Najgorsze jest to że inne sieci uporały się z tym problemem lata temu a tutaj dziki kapitalizm. Więc sprawa podatków jest w tym przypadku naprawdę marginalna. Po prostu mniej zarobią a kandydaci do pracy 6 x się zastanowią czy przyjść na rozmowę o pracę po lekturze bloga i tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka cała firma? Problem jest lokalny, a nie globalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Globalny bo rzutuje na dobre imię całej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, spokojnie - firma bardzo szybko się z tym blogiem rozprawi a autor jak będzie musiał zapłacić odszkodowanie kilkadziesiąt milionów to do końca życia będzie wiedział ile kosztuje dobre imię dużej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buehehhehhehe :DDDD uśmiałam się :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to się jeszcze okaże :D kto ile i komu :D bez straszenia prosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na podstawie opisu zachowań 2 osób (czy prawdziwych tego nie wiem) można oceniać całą firmę ???! Ktoś tu kiedyś mądrze napisał: "Oczywiście w każdym stadzie znajdzie się czarna owca i ja sobie z tego zdaję sprawę, ale na podstawie kilku osób nie można oceniać setki innych. Bo to niesprawiedliwe." Zgadzacie się z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze link do cytatu: http://f.kafeteria.pl/temat/f14/deichmann-jak-tam-jest-p_3442302/6 strona 6, godz. 19:41 I proponuję przeczytać całą dyskusję autora cytatu z exAsystentką, którą baaaaaardzo serdecznie pozdrawiam jeżeli jakimś cudem zajrzy tu na forum. Też można z tego bloga zrobić, jaka to firma wspaniała :) a ktoś inny marudzi. Może więc tak ostrożniej z uogólnianiem ocen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeczytalam i co teraz, okazuje sie ze sie mylil jak pisal ze nie ma mobingu i okazuje sie ze juz w 2011 roku ten mobing byl a ciekawe czemu przez tyle lat nic z tym nikt nie zrobil, taka bezczynnosc to jak by komus ten mobbing odpowiadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ktorego pracownika centrali chodzi kto tu na forum pisal podszywajac sie za dziewczyne, wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2011? Ja pamiętam rok 2005, 2006, 2007, 2008... Wszyscy w końcu odezwą sie z zaświatów. Nic sie nie zmienilo... I nic się nie zmieni dopóki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ to co się ostatnio tu pisze dotyczy jedynie warszawy. Nikt nie obraża firmy. Nikt nie leci po innych regionach, Oks,Rks, kierownikach, sprzedawcach... To wszystko dotyczy jedynie dwóch osób wymienianych z liter imion itp. Wszyscy wiedza o kim mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sugerujesz, że Al zatrudnił się tu specjalnie mimo że wiedział o mobbingu?!!!!!!!!!!!! Czytać a rozumieć to jednak jest różnica. Przecież pisze ci, że firma nie jest zła, niby kiedy się mylił??? Cokolwiek napisze to źle. Atakujecie go bo zawsze dbał o dobro firmy i ją cenił tylko jego nie doceniono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tak nerwowo? A swoja drogą to niech piszący rozgraniczą swoje opinie jaki region/miasto krytykujecie. Może macie rację, ale robicie pod górkę normalnym ludziom w reszcie kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakiej podstawie twierdzicie że w Warszawie jest źle? Coś się stało między 1 kierownikiem i 1 OKS i RKS. Nie róbcie z Warszawy jakiejś patologi bo to nie jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A donosicielstwo to moja? Wiesz kto na wszystkich donosil i kto nadal donosi i dalej piszesz ze to nie jest patologia? Nie jestem z warszawy ale jak czasem z kims od was rozmawiam to az sie chce plakac i ty o tym wiesz, a pewnie ze wiekszosc kierownikow z warszawy to ludzie chcacy pracowac ale kilka osob pracuje na wasz wizerunek i dobrze wam tak bo sie postawic im nie mozecie i w oczy nie umiecie powiedziec ze sa kapusiami i gadac z nimi nie bedziecie a tak to na spotkaniach sobie cwierkacie ja wiem ze moze ze strachu ze jak sie kapusiowi narazicie to bedziecie miec przechlapane ale na boga zywego troche sie szanujcie ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno rozmawiać na tym poziomie. Na mnie nikt nie donosi bo nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×