Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
To z torbami musi puścić więcej osób. A w pierwszej kolejności sama straci pracę. Bez sensu dywagować :D poczekajmy na ruchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marki znam jak własną kieszeń. Ciebie też :P cieplutko pozdrawiam. Ps. Szukaj mnie cierpliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Marki w dobrym memencie? Byłam jestem i będę. Zapamiętałam te zniewagę :D Marta ? Jedyny wrażliwy człek z tej bandy oks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz że nikt nie wie kim jesteś i komu nagrania przekazałaś? Naiwniara! Zniewaga?! Jesteś śmieciem i nie masz szacunku nawet do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błądzisz :D ale to plus dla mnie. Szukaj dalej :P a skoro juz mam jakies podsluchy, papiery itp? To jak to możliwe? Masz aż tyle na sumieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem tym kim myślisz, ale jak ci się wydaje że jesteś taka sprytna to jesteś w błędzie i ci to udowodnie tak ja twojemu koledze ktoremu dalas nagrania. I nie jestem tym za kogo mnie bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci więcej :D ŚMIECIU? EH uraziłaś mnie. Czuje sie szkalowana, obrzucona błotem :D Czyli wracamy do firmy. Nic nowego. Kiedys kazano mi sie zwolnić... KAZANO. Szukaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opowiadaj bzdur i idź już lepiej spać bo jutro masz na rano i uważaj co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa. Zapewne po tylu latach jestes w stanie dalej mi wydawać rozkazy :P zwolnij sie... Musisz to zrobić. Pocaluj mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrażliwy ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wp**du całować nie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się Marki kłócą na zapleczu a nie na forum, dobrze radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten "Centruś" to było o Arturze xD ale słuchajcie ktoś tu dobrze napisał że to "jedna szkoła". Jarek czyta to forum , czy nie wstyd mu że jego szkolenia poszły w las?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym szkoleniem jest to jak Cie wychowali w sklepie z którego się wywodzisz, jak przez lata słyszysz jak sie postępuje z pracownikami to przyjmujesz taka drogę a nie jakieś tam szkolenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.28 Nie jesteś tym kim mysle??? A udowodniłaś mojemu koledze??? BLAHAHAHAHAHAHAHA a to na 100% nie jesteś tym o kim mysle :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest jedna szkoła. Artur to inteligentny gość, bez porównania z tym pcimem trzcinem itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz to kierownikom którzy rzucili mu wypowiedzenia jako powód podając mobbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups... To chyba Arturku Cię przeceniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj kobieto! Nie możesz darowac ludziom że ciężko pracowali zamiast tak jak ty bumelować? zostałaś zwolniona za nieróbstwo , nikt nikogo nie zwalnia bez powodu, jakbyś pracowała jak my wszyscy to byś mogła zostać kim byś chciała awanse są dla ambitnych i pracowitych a nie dla leniuchów, odejdź z tego forum w niepamięć jak tu nie pracujesz to co tu robisz? Zajmij się swoim życiem a nam daj spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzcianką - wieś w Polsce. Kolega mnie moj poprawił. Mi to bardziej z jakimś pcimiem sie kojarzyło ale faktycznie myliłam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolniona baranie nie zostałam! Stanowiska poniekąd sie dorobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniekąd... nie mam pytan, a teraz zostaw nas w spokoju, firma pozbywa się nierobów taich jak ty, wiem doskonale kim jestes i zalosna jesteś a teraz skończ waść wstydu oszczędź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja nienawiść do Marek jest przykra, z tego sklepu wyszło najwięcej najepszych kierowników w Polsce, których doceniają pracownicy i sam Prezes, jakbyś pracowała dalej to byś wiedziała że jesteśmy stawiani za wzór w Polsce. Nie jestem z Marek ale wiesz co, nawet daleko w Polsce wszyscy wiedzą jak jest. Szkalujesz ciężko pracujących menadżerów bo sama nie dałaś rady żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tm blogiem możecie jakiś adres dać? bo piszecie a adresu nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o wolnych niedzielach, to dobry pomysł? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam zmienić prace ale jak się okazało że w większości są umowy śmieciowe to zostałam, tu umowa o pracę i pensja na czas i ten elastyczny grafik. Mam czas dla rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PONIEKĄD i nie pytaj bo mozesz zaszkodzić komuś kogo bronisz. Marki wielbię... Pozdrawiam wszystkie dziewczynki które od lat ciężko zapierdzielaja na twój baranie stołek. Chcesz powiedziec ze Panie które zostały w sklepie nie mają ambicji? Ewa? Jadzia? Nie pracują ciężko? Sa głupie bo wciąż maja stanowisko sprzedawcy a ty się wybiłaś bo bylas lepsza... wybiłaś sie na ich plecach. WSTYD!!! BRAK SZACUNKU BRAK EMPATII... NO ALE CZEGO SIE PO TOBIE SPODZIEWAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monia chyba już czas zniknąć z tego forum nie zasłużyłas na zaden awans bo zwyczajnie nigdy nie lubiłaś pracowac ale fakt jest taki że oks i rks potrafi zniszczyc czesto bardzo dobrych i pracowitych pracownikow a szkoda , co do pracy w innych sklepach nie jest tak jak ktos napisal w wiekszosci jest umowa o prace i zarobki w granicach 2000 - 2300 do reki wiec nie jest żle zauważcie ze coraz trudniej deichmann znajduje pracownikow bo w innych sklepach sie bardzo poprawilo jak zaczelam sie tym interesowac to bardzo sie zdziwilam i prawie nigdzie nie ma takiej duzej roznicy w zarobkach miedzy sprzedawcami a kierownikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna mnie to bawić. Naprawde marki znala tylko Monia? Na przestrzeni tylu lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×