Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Ale jak to Monia nie lubiła pracować? 15 lat przeleżała pod czujnym okiem rksa pod kasą w markach a w nagrodę ja awansowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się ten ostatni wpis, nagle się okazuje, ze Monika nie lubiła pracować, kilkanaście lat była kierownikiem i nagle ktoś odkrył że była leniwa i nie lubiła pracować? To ja mam w takim razie pytanie czy przez kilkanaście lat OKS i RKS tego nie zauważyły i co się nagle stało że po kilkunastu latach nagle otworzyły oczy? Historia jest taka że pokłóciła się z przełożoną a kilka tygodni później już nie pracowała wniosek jeden nie pyskuj, nie stawiaj się i milcz bo skończysz marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak Monika zechciała podzielić się wszystkim co wie to wiele osób by straciło pracę i to pewne. Powinniście jej drogie panie dziękować że siedzi cicho i mimo doznanych upokorzeń nie dzieli się swoją wiedzą. Ciekawe tylko kiedy ktoś w końcu napisze o odpisywanych butach, które trafiały później na nogi czyjegoś braciszka chociaż oficjalnie zostały odpisane jako uszkodzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest przewidziany czas na PRZEPROSINY... Każdy nawet z za grobu się odzywa wiec poczekajmy na rozwój wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne jak krzywdzi się ludzi w tej firmie, ale ludzie ludziom zgotowali ten los :( gdybym centrala wiedziała co się dzieje stanęła by w naszej obronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt przez wiele lat nie stanął w niczyjej obronie. Ludzie w centrali maja związane ręce. Trzeba samemu zbierać dowody swojej niewinności, nagrywać, kopiować, robic zdjęcia. Dokladnie to co zrobil A, wprawdzie przy pomocy swoich ludzi ale przeciez wy tez macie sprzedawców czy zastępców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No on na tym swoim blogu żadnych nagrań i zdjęć nie umieszcza więc chyba nie ma :P ale i tak sama idea bloga mnie mile zaskoczyła a gdyby nie to że mam kilka osób z firmy wśród znajomych na facebooku to bym udostępniła tak jak zrobiła to jedna z naszych koleżanek kierowniczek, którą podziwiam za odwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam aż się jakieś nagranie tam przypadkowo znajdzie bo nie wierzę że nie nagrywał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehe :) a ja nie :P ciekawe co zrobi firma z tym blogiem? będą chcieli zastraszyć czy wyjaśnić czy prawda tam napisana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oleja jak wszystko - trzeba by to przetłumaczyć na niemiecki i wysłać do Essen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę że oleja tak jak wszystkie skargi, od lat tu narzekamy na mobbing i co, ktoś się tym zainteresowal? Pies z kulawa noga! Tak jesteśmy chronieni? Oprawcy mają się dobrze a ofiarom każą się zwalniać, to potrafią zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest procedura mobingowa, firma robi wszystko żeby nam byli lepiej i taka jest prawda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tjjaaaa właśnie na blogu ta procedura została zmiażdżona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam ale to nic czego byśmy nie wiedzieli, mnie się zrobiło strasznie i śmiesznie po przeczytaniu tego co pisała była pracownica z Marek, ile tam niechęci i nienawiści aż ciekawi co ją tam spotkało że tyle nichęci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła :P wszystko w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ty się doczytałaś że ktoś napisał że w Markach jest jakaś nienawiść czy niechęć ja uważam że jest wręcz odwrotnie takiej załogi a szczególności takiej pozytywnej atmosfery mogą inne sklepy tylko pozazdrościć i co ważne pracowitości i to wszystkich nieważne czy to jest sprzedawca,zastępca czy kierownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę w to wątpić, podobno za wątpienie w to można trafić do kryminały na trzy lata, teraz prawie wszyscy kochają Marki ze strachu i na wszelki wypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dwie strony zapisane o Markach a Ty się pytasz gdzie? Nawet polecenie służbowe pochwalenia można wykonać rzetelniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie inaczej... Strach przed fantazjująca koleżanka rksa jest najważniejszym kryterium. Ale nie można SPRZEDAWCOM ZASTĘPCOM w tym sklepie nic zarzucić. Mróweczki pracowite są :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam T. Po przeczytaniu bloga doszlas juz do jakiś wniosków? Skumałaś kto Cie podsłuchiwał za co, dlaczego i kto przekazał nagrania a kogo o to oskarżyłaś? Jak bardzo komuś zniszczyłaś życie? Złamałaś karierę? Zabralas posiłek? Dziecku marzenia? Chciałaś zniszczyć człowieka... To teraz jest nas cały tłum w obronie niewinności i niesprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wpis wyżej jest dramatyczny... jestem zszokowana, przerażona, zasmucona. Jeżeli dobrze rozumiem, zwolniono pracownika bo podejrzewano, że kogoś nagrywał? Podejrzewano?! A co to znaczy, że jak kierownik będzie "podejrzewał" o coś swojego pracownika to może go zgnoić i zwolnić co to za obyczaje w Deichmannie? Centralo! Do jasnej cholery! Co wy robicie z ludźmi! Na co pozwalacie! Przyglądacie się temu i żadnej reakcji a nas, szaraczków można potraktować jak smieci?! Jakby tak osoba która pisała ten post wyżej napisała więcej to jestem pewna że coś by się ruszyło! Odwagi! Nie masz się już czego bać a jeżeli zostałaś niewinnie usunięta z firmy to ktoś powinien za to odpowiedzieć a Ty powinnaś zostać publicznie przeproszona i powinnaś wrócić do pracy! Miejcie ludzie odwagę się przeciswstawić temy bezprawiu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciąż oczekujemy na przeprosiny i reakcje władz firmy. Wykorzystano przy zwolnieniu drobne pomyłki kierownicze podobnie jak u Ala, kruczki w umowie o prace... Dla przypomnienia... Pod tytułem utrata zaufania można ukryć NIE LUBIE CIE a wystarczy ustawienie rksa i juz po człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Możesz coś więcej napisać?bo to się wydaje nieprawdopodobne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cierpliwości. Poczekajmy na oficjalne stanowisko firmy. Nagminnie wykorzystywane slowo - utrata zaufania - tlumacz JUZ CIE NIE LUBIE nie jest żadnym argumentem. Poczekajmy spokojnie na analizę i reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawdopodobne jest to co dzieje sie juz kilka lat. Poczekajmy spokojnie bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie oficjalne stanowisko, na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nr Tel, adres do korespondencji pracownika jest firmie znany. Nie ma co tu roztrząsać. Teraz już jest wszystko czarno na białym. Osoby które popelnily błąd tez musza miec czas na reakcję. Dajmy im szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia, zapomnij że ktoś będzie do Ciebie dzwonił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpię zeby zle o Markach pisała osoba która tam pracowała chyba że zostala zwolniona monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×