Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się w 1000000 procentach z wpisem wyżej a zwłaszcza z końcówką, że moralnie jest zwycięzcą ale co z tego? Centrala ma pracowników w d.... a prezes? on chroni swoje tyły ale do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniając temat moim zdaniem pensje powinny w wakacje być wypłacane wcześniej bo przecież centrala wie że są urlopy i każdy liczy grosz, pomyślcie nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec wygraj blogiem moralnie Alek!!! Resztę załatwimy w sądzie pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam i słyszę co mówią inni to wydaje mi się że moralnie już wygrał , my dzięki niemu troche też bo procedura mobbingowa powstała przez to co z nimi robili a czy wygra w sądzie to się okaże jakie ma dowody i czy świadkowie będą chcieli zeznawać jak takich ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarantuje ze jeśli dojdzie do procesu ma świadków, sa dowody, inne sprawki tez ujrzą światło dzienne. Wyjdą sprawy sprzed lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli powoła na świadków byłych pracowników firmy którzy się już nie boją zwolnienia bo nie pracują to nie wróżę Deichmanowi sukcesu.......... i nie wydaje mi się zeby np. przed sądem ktoś z pracujących dalej miał kłamać albo coś zatajać bo to karalne jest. Nie przesądzam gdzie leży prawda zastanawiam się tylko dlaczego na bloga firma nie zareagowała przecież gdyby to były kłamstwa to by coś zrobili a tak cicho sza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech idzie do sadu skopie im tylki to moze bedzie lepiej a na razie firma na minusie malowanie trawy na zielono i udawanie ze sie nic nie dzieje zlego i ze wszyscy zadowoleni co za hipokryzja, urlopy mamy kiedys kika lat temu pensja przychodzila nawet 6 na konto a dzisiaj czekaja do ostatniej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiejszy wpis rozbrajajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynam sie lapac na tym ze kilka razy dziennie sprawdzam czy blog aktualizowany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Nudne już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się mówi"milczenie oznacza zgodę" czyli centrala przeyznaje racje blogerowi swoim milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma inne wyjscie wobec dokumentow? chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za wyplate a kierownikowi za godziny, bede mogla za to kupic chleb prawie na caly miesiac ale na margaryne juz nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy przy zatrudnieniu ktoś obiecywał Ci więcej godzin i lepszą stawkę? Zgodziłaś się na takie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, obiecywał. Była mowa o 1/4 etatu ale przeważnie sprzedawca ma ok 100 godz a pozniej tłumaczenie że firma na budżet naciska mniejsze zyski i trzeba ciąć. Lepiej ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez w tych rejonach gdzie byly mniejsze zarobki dostaliscie podwyzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiesz co to znaczy 1/4 etatu? Czy myślałaś, że to 100 h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tych podwyżek to sobie policz ile po tych podwyżkach dostaniesz mając 57 godzin. Obiecywali umowe na 1/4 i mówili że średnio sto godzin a w słabszych miesiącach 70 plus urlop a okazuje sie że nawet jak niecałe 60 to urlopu w tym miesiącu nie było, możecie się na mnie znęcać i nazywac mnie jak chcecie ale tak miałam na rozmowie i nikt mi nie będzie mówił z innej części Polski że tak nie było weźcie się ludzie zastanówcie co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc skoro nic nie trwa wiecznie bo tak pisali w postanowieniu (zmieniając ustawienie i kody) ,odchodzą od akcji 2 para za pół ceny trzecia gratis ,to budżet też powinien zostać wycofany .Wszystko idzie ku zmianom tylko nie najważniejsze -godziny pracy i wypłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku znów minus, prędzej wprowadza oszczędności tak jak nam urlopy okroili niż budżet dadzą wyzz, prędzej etaty zmniejsza a niedługo z oszczędności będziemy na parkingach butami handlować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No już nie wyolbrzymiaj. Nikt się nad Tobą nie znęca. Tylko prawda jest taka, że liczy się to co na papierze, a nie to co ktoś powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała pracować tyle ile mam w umowie a musze dużo wiecej...to też nie w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie jak tak malo godzin to za duzo ludzi pracuje w danym sklepie ja pracuje w malym sklepie ktory jest na minusie i mam wyplate okolo 1500 czasami wiecej ale zdarza sie ze i mniej a tak z innej beczki wiadomo cos o tym nowym sklepie w warszawie w galerii pólnocnej kto tam bedzie pracowal bo chodza sluchy ze to zaloga z innego sklepu ma byc przeniesiona tylko ze nic nie slychac zeby cokolwiek zamykali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma tam być przeniesiona kierowniczka z Łomianek jak wróci do pracy, przynajmniej tak mówi ta sławna w całej warszawie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wróci to ja zwolnia. Ups, znów miała być tajemnica i wsiowa wygadala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsiowa to w ogóle kiedyś przestanie klapac tym ozorem? Co za człowiek? Tylko plotami się zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ktoś roznosi ploty które często są wyssane z palca chyba tylko po to żeby dobić innych ludzi i widać że komuś to sprawia przyjemnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej plotce jest ziarno prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej firmie prawda nie ma znaczenia, jak jakaś guła naściemnia centrali to jej wszyscy tam wierzą a jak szaty pracownik prawdę im powie to oni wierzą kłamczuchom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają coś na wsiowa! !!!! Podobno jakiś urlop i .... hehehe he sypią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×